Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

Inga, man irgi panasiai buvo - snekejau snekejau, ir gavau bezdzione biggrin.gif Bet po metu iskeiciau i kita, su maziau gauru biggrin.gif Nesiryztu tvirtinti, kad taip nutiko del gauru, bet kodel nepalikus tokios asociacijos? biggrin.gif
Atsakyti
Na, man tie "gaurai" tai kažkaip vyriškas reikalas... netrukdo, svarbu, kad nesmirdi tongue.gif Bet kai perdėtai vyrai rūpinasi savo išvaizda, man schmoll.gif kažkaip nevyriška. Aišku, galima tuos plaukelius pasitrumpinti, tada tikrai gražiau mirksiukas.gif , bet kai vyras dėl tokių priežasčių gėdijasi nusirengti... tai tada jau blogai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 11 liepos 2006 - 12:25
man tai nepriimtina kai vyras apzeles buna... ypac pazastys... doh.gif na, TEN tai manau gali but plauku tik svarbu kad tvarkinga viskas ir svaru... wink.gif
Atsakyti
FUJ FUJ!!! tik ne gauruotas vyras, man tai slukstu kaip kutines o ypar peciai apzele buna, nelabi simpatiskas vaiszdelis! schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Vyras su apžėlusia krūtine mega_shok.gif negražu ir... nepatinka ir.... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
o kaip vyrui ant krūtinės atsigulti? ar čia vadinasi vietoj pagalvės g.gif tease.gif o kai būna vyrų apžėlę ir nugara tai quiet.gif
Atsakyti
jėzau, kokia aš nenormali, pasirodo. man plaukuoti vyrai yra be proto gražu. ir barzda ir krūtinė ir pažastys ir kojos ir visur kitur. man asmeniškai bjauru į nusiskutusius ar depiliuotus žiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varveklis: 30 rugsėjo 2006 - 13:14
QUOTE(varveklis @ 2006 09 30, 13:04)
jėzau, kokia aš nenormali, pasirodo. man plaukuoti vyrai yra be proto gražu. ir barzda ir krūtinė ir pažastys ir kojos ir visur kitur. man asmeniškai bjauru į nusiskutusius ar depiliuotus žiūrėti.

drinks_cheers.gif man geriau apzeles vyras nei su nudepiliuota krutine- negaleciau prisiliesti schmoll.gif
aisku nuskustos pazastys man patraukliau, nei kalnas plauku jose
Atsakyti
Vyro apzelusi krutine man nelabai g.gif
Atsakyti
fui nemegstu apzelusiu vyru!!!!!!!!!!!!!!11
Atsakyti
gauruota krutine daug geriau, nei atauginejantys seriai po depiliacijos wacko.gif doh.gif beje sako kad gauruoti lovoj geresni blush2.gif man ir blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
man gaurai jega thumbup.gif
kazkodel man atrodo, kad plaukuoti vyrai lovoj yra karstesni, o tie pliki tai kazkokie vistukai tongue.gif
beje yra irodyta, kad vyrai nevalingai renkasi moteris irgi pagal plaukuotuma, atseit kuo plaukuotesne tuo vaisingesne, bet siais laikais tai gali ivertinti tik is galvos plauku biggrin.gif
Atsakyti
Maniau, kad gaurai man nepatinka, kol nepažiūrėjau 1965 m. metų filmo apie Džeimsą Bondą su dar jaunu Seanu Conneriu wub.gif
Atsakyti