Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniuje

Gal galite pasiūlyti stomatologą Vilniuje? Na, kad būtų malonus, nelaidytų jokių replikų ir dar gerai taisytų dantis ax.gif Ačiū mamytės 4u.gif

Pirma tema.
Atsakyti
Man taip pat prireike gero stomatologo. Pasinaudojau paieska, bet butent apie stomatologus Vilniuje tokios temos nera. schmoll.gif Tai gal vis delto galetumete ka nors rekomenduoti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Yra tema "Geri stomatologai Vilniuje" skyriuje "Klausimai odontologei".
Atsakyti
Šiaip aš irgi vargau kol radau temelę apie stomotologus- nežinau-kažkaip sunkiai ji man radosi smile.gif

Šiaip aš planuoju eiti į "DANTIS", esančią Vilniaus g.
Na klausiau gal kas rekomenduotu, pas kurį užsirašyt (nes ten apie 30 yra), na bet kažkaip neatsirado ten buvusių ar norinčių šia info pasidalinti smile.gif

o gal atsiras? :
Atsakyti
Yra Justiniškėse gera gyd. Audronė Glinskienė (dirba vieną dieną ryte, kitą - popiet). Kainos labai prieinamos, nepalyginsi su garsiom dantų klinikom.
Labiau suaugusiems, bet jei gydosi dantis tėvai, priima ir vaikus, labai rami, švelni.
Atsakyti
QUOTE(shapokliak @ 2007 04 22, 11:16)
Gal galite pasiūlyti stomatologą Vilniuje? Na, kad būtų malonus, nelaidytų jokių replikų ir dar gerai taisytų dantis  ax.gif  Ačiū mamytės  4u.gif

Tikrai galiu parekomenduot is sirdies savo seimos daktare Simutiene vardo neatsimenu. Dabar ji turi savo kabineta bukciuose. Labai pigiai ir gerai taiso super daktare mes is paskos jos jau vaikstom koki 10metu , nesvarbu kur ji dirbtu. Ir be galo maloni. Netaip paprasta papulti pas ja.
As uz danti moku 50lt kazkur 60 su nejautra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.griskeviciene: 31 spalio 2007 - 15:50
QUOTE(zizelius @ 2007 05 21, 09:41)
Šiaip aš irgi vargau kol radau temelę apie stomotologus- nežinau-kažkaip sunkiai ji man radosi smile.gif

Šiaip aš planuoju eiti į "DANTIS", esančią Vilniaus g.
Na klausiau gal kas rekomenduotu, pas kurį užsirašyt (nes ten apie 30 yra), na bet kažkaip neatsirado ten buvusių ar norinčių šia info pasidalinti smile.gif

o gal atsiras? :

Jau 12 metu ten lankausi pas gydytoja Chsanauskiene. Pas ja visada eiles. Uzraso vos ne menesiui i prieki, bet verta laukti. Jokiai kitai stomatologiai savo dantu nepatikeciau thumbup.gif
Atsakyti
o aš siūlau stomatologę Rasą Stirbienę. jos kabinetas yra Pilaitėj.

DENTONA, R. Stirbienės stomatologijos kabinetas
Tolminkiemio g. 17

pas ją dantis tvarkosi visa mūsų šeima - dantis tvarko tikrai labai gerai, niekada nedaro neįsitikinus, visada pasitikrina, padaro rentgeną, pakonsultuoja, papasakoja, pašneka, labai maloni ir rūpestinga, švelni. šeimoj mums yra ir tiesiog plombavus dantis, ir taisiusi nuskilusį dantį, ir dantis naujus sudėjus - na tikrai sunkius darbus dirbo ir visą laiką labai atsakingai ir kokybiškai dirba, dar nė karto nebuvom nusivylę. skausmo pas ją nejaučiu thumbup.gif kaip pas mus šeimoj sakoma - pas Rasą kėdėj ir užmigt galima hihihi.gif pas šią gydytoją lankantis galima nebebijoti stomatologų. thumbup.gif

labai rekomenduoju. 4u.gif
Atsakyti
labas,
domintu kainos. ar nera labai brangu?
Atsakyti
Aš gydausi pas Ramutę Bagdonienę, ji dirba Pamėnkalnio gatvėj. kainos ten vidutinės, gal kiek aukštesnės nei vidutinės, bet ji tikrai profesionalė, kiek girdėjau net kiti odontologai pas ją nukreipia kai koks sudėtingesnis atvejis. ne kartą man pagelbėjo ir nenusivyliau, o anksčiau tai daug prisikentėjau nuo "dantistų" huh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte:) @ 2007 11 14, 20:14)
labas,
domintu kainos. ar nera labai brangu?

DENTONOJ kainos tikrai prieinamos mirksiukas.gif
Atsakyti
as siandien eisiu i Danti sneketis, noriu cia burnos higiena pasidaryti. Gal kuriai nors teko tokiu paciu reikalu ir galit atsiliepima pasirasyti? 4u.gif
Atsakyti