Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniuje

QUOTE(eglliux @ 2010 06 17, 22:52)
Reikia puikaus stomatologo links pasilaiciu, tinka justiniskes, fabai, virsuliskes viskas kas sitam gale.. paprastam plombavimui su prieinamomis kainomis, ypatingai kruopstaus  ax.gif
paieskojau odontologija.com tai tiek kabinetu ismete susisuko galva  doh.gif  gal kas patarsit koki?  blush2.gif


Mano sesuo lankosi R. Laseckaitės kabinete, Medeinos g. 14, Camelia vaistinės antrame aukšte. Tik tel. numerio nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(bigfuciuke @ 2010 06 17, 19:28)
Tai parašykit? Kaip ten kainos pas odontologus? Kaip aptarnavimas? smile.gif

Ten kainos priklauso esi tam centre uzsiregistarves ar ne,jei uzsiregistraves ,tai moku apie 60 litu uz plombavima(su nuskausimimu),jei nesate uzsiregsitravusi kainuos apie 100 gal,bijau pameluoti,gydytoja nuostabi,labai maloni,viska paasikina,kruopsciai tvarko.Kiek esu ejusi privaciai,tai visur nesamoniu pridarydavo,pagaliau radau gera odontologe,kur kaina nedidel,o kokybe puiki 4u.gif
Atsakyti
Aciu Bigfuciuke
Man kazkaip nuojauta neleido eiti i "Danti" o dabar dar tavo zinute perskaiciau ...
Pfuuu kaip gerai kad nejau smile.gif Protezuojuosi dabar pas vienos supermamos nares rryliko rekomenduota stomat.Beata Justiniskese. L.maloni moteris ,o ir panasu kad savo darba ismano ( tpfu tpfu tpfu kad neprisikarkset,nes karuneles dar tik uz sav.des ) tongue.gif
Vienu zo be skausmo, maloniai ir neeebrangiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(softsoul @ 2010 06 27, 05:21)
Aciu Bigfuciuke
Man kazkaip nuojauta neleido eiti i "Danti" o dabar dar tavo zinute perskaiciau ...
Pfuuu kaip gerai kad nejau smile.gif Protezuojuosi dabar pas vienos supermamos nares rryliko rekomenduota stomat.Beata Justiniskese. L.maloni moteris ,o ir panasu kad savo darba ismano ( tpfu tpfu tpfu kad neprisikarkset,nes karuneles dar tik uz sav.des )  tongue.gif
Vienu zo be skausmo, maloniai ir neeebrangiai thumbup.gif

ne man reiketu dekoti, o GUNDEZ. Bet apie "Danti" ir as girdejau nekokiu atsiliepimu. Mano bendradarbes mamai tenai raunant danti sugebejo sulauzyti zandiklauli, nezinau kaip reikejo sugebeti.... blink.gif Tenai as uz kokius pinigus neiciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(softsoul @ 2010 06 27, 05:21)
Protezuojuosi dabar pas vienos supermamos nares rryliko rekomenduota stomat.Beata Justiniskese.



galima placiau? bigsmile.gif kokios kainos,kaip atlieka darba, ar kruopsti? ir kur tiksliai dirba? ieskau geros stomatologes profilaktikai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gundez @ 2010 06 13, 12:40)
atradau nuostabia odontologe gyd. Zana Pliopliene..ji dirba vilniuje, siaures miestelyje...


o kokios kainos pas ja ir kur tiksliai dirba?
Atsakyti
charizma2
Man vienam dantukui kanalus vale- is pradziu vaistu dejo, kita karta vale l. atsargiai- nuotraukas dare pries ir po ,kad isitikint ,jog viskas ok.
as pas ja kaskart po val.praleidziu ir man ,tai patinka, nes matau ,kad l. kruopsciai stengiasi padaryt. Grezia ,keicia graztuka,vel grezia, pakrapsto,vel grezia grezia... tongue.gif

na kazkaip pasitikiu ja thumbup.gif
kainos palyginimui: kanalu valymas pas ja 100 Lt ( kitur 120-150) metalo keramikos vainikelis 500 Lt ( kitur nuo 700 blink.gif )
Adresas Taikos g. 104 berods ( taikos ir rygos g.kampas )

Brukstelk ,jei reiks tel.numerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bigfuciuke @ 2010 06 14, 16:09)
Gal kas lankėtės klinikoje A-G Denta Fabijoniškėse? Kokie atsiliepimai? Gal žinote dar kokią gerą, bet padoriom kainom klinika Fabijoniškėse? 4u.gif




As buvau ir labai likau patenkinta, dariausi burnos higiena ir paskui plombavo tris skylutes, daktare Ausra Grigaitiene bigsmile.gif Kainos tikrai labai neblogos ir kokybe gera, daktare kiek zinau dirba dar ir Skraidentoj turi 5 metu patirti, pati augina 2,5 metu dukryte, girdejau atsiliepimus kad labai moka dirbti su vaikais, reiks ir savo dukra kada pristatyti. Tai va siulau sita klinika ir gyd Ausra Grigaitiene, ten kiek zinau dar ir protezuoja ir implantuoja vnz viska daro ir su Denticijos laboratorija jie dirba, viena drauge protezavosi priekinius dantis pas juos praeita vasara tai irgi liko patenkinta, ji man ir rekomendavo ta klinika, protezavimas nuo 550 lt ir gydytojas protezistas turintis 12 metu patirti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(softsoul @ 2010 06 27, 23:25)
charizma2
Man vienam dantukui kanalus vale- is pradziu vaistu dejo, kita karta vale l. atsargiai- nuotraukas dare pries ir po ,kad isitikint ,jog viskas ok.
as pas ja kaskart po val.praleidziu ir man ,tai patinka, nes matau ,kad l. kruopsciai stengiasi padaryt. Grezia ,keicia graztuka,vel grezia, pakrapsto,vel grezia grezia...  tongue.gif

na kazkaip pasitikiu ja  thumbup.gif
kainos palyginimui: kanalu valymas pas ja 100 Lt ( kitur 120-150) metalo keramikos vainikelis 500 Lt ( kitur nuo 700 blink.gif  )
Adresas Taikos g. 104 berods ( taikos ir rygos g.kampas )

Brukstelk ,jei reiks tel.numerio  smile.gif



O su kokia dantu techniku laboratorija dirba klinika, nes as tai a-g dentoj lankausi, tai idomu kainos panasios bet kaip kokybe? unsure.gif nes kiek zinau tai odontologijoj visa kokybe priklauso nuo medziagu kokybes , o paskui jau kaip jas panaudos daktaras unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklaust, dešimtmetei dukrai už 16 danties gydymą, 3 kanalų plombvavimą sumokėjau 450 lt blink.gif Ar ne per daug? Klinika justiniškėse...
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2010 07 09, 19:17)
dešimtmetei dukrai už 16 danties gydymą

16 - tai čia kuris? Kartais ne protinis?
QUOTE
3 kanalų plombavimą sumokėjau 450 lt blink.gif  Ar ne per daug?

Daugoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2010 07 09, 18:17)
Sveiki,
Norėjau paklaust, dešimtmetei dukrai už 16 danties gydymą,  3 kanalų plombvavimą sumokėjau 450 lt blink.gif  Ar ne per daug? Klinika justiniškėse...

Vienas kanalas 150 lt. Labai normali kaina. Jokio skirtumo desimtmete ar vyresne- nuolatinis dantis. dar plomba uzdet reikes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledo karalienė: 09 liepos 2010 - 20:47
QUOTE(Svajaaa @ 2010 06 18, 19:58)
Ten kainos priklauso esi tam centre uzsiregistarves ar ne,jei uzsiregistraves ,tai moku apie 60 litu uz plombavima(su nuskausimimu),jei nesate uzsiregsitravusi kainuos apie 100 gal,bijau pameluoti,gydytoja nuostabi,labai maloni,viska paasikina,kruopsciai tvarko.Kiek esu ejusi privaciai,tai visur nesamoniu pridarydavo,pagaliau radau gera odontologe,kur kaina nedidel,o kokybe puiki 4u.gif

cia Vilniaus pradzioje? gal butu galima tikslius kontaktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2010 07 10, 10:41)
cia Vilniaus pradzioje?

Kam pradžia, kam galas biggrin.gif
QUOTE
gal butu galima tikslius kontaktus

Spėju, kad Svajaaa lankėsi čia:
http://www.smcentras...c...=3&Itemid=4 cool.gif


QUOTE(Ledo karalienė @ 2010 07 09, 21:46)
Vienas kanalas 150 lt. Labai normali kaina.

Na, nesutikčiau su tuo normalumu ax.gif
Atsakyti