Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniuje

QUOTE(errachka @ 2010 11 09, 13:01)
gal susiduret su kuo nors is implantologu?

Implantai ir dantų protezavimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 11 10, 09:40)

aciuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta3210 @ 2010 04 06, 23:09)
turiu tikrai daug problemu su dantimis, ir noriu kuo greiciau jas issigydyti, taciau bijau skausmo ir finansai labai riboti. taigi noreciau suzinoti nebrangia, kokybiska ir kad nebutu skausminga klinika smile.gif rajonas geriau kad butu arciau antakalnio.

Na, klinika negali buti skausminga ar neskausminga biggrin.gif tik dantuku taisymas, tai tikiuosi kad jau susitvarket ir neskausmingai mirksiukas.gif
As pajutusi pirmuosius skausmo "aidus" irgi zadu lekti, tik vat su finansais kebloka siuo metu blush2.gif eisiu kaip visada i Gidenta, kazkaip kainos man ten vidutiniskos o ir netoli namu
O cia dabar dar klausimuks, gal kuri susiduret, ar visada jei jau skauda danti tai reiks tureti reikalu su kanalais? g.gif (baisiai brangus reikalas doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 11 11, 10:18)
O cia dabar dar klausimuks, gal kuri susiduret, ar visada jei jau skauda danti tai reiks tureti reikalu su kanalais? g.gif (baisiai brangus reikalas doh.gif )


Ne, ne visada.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 09 26, 13:50)
na vat Jum patepa, man netepdavo nieko g.gif  doh.gif
Gal mūsų biolaukai nesutapo, nežinau.. bet kad taip elgtis galima su klientu nesitikėjau doh.gif  unsure.gif
tad pas ją nieku gyvu daugiau schmoll.gif
Papildyta:

doh.gif o taip doh.gif
tik tie "konkurentai" paliko pas juos  400lt  doh.gif


Nebesilankau ir as pas Sybaite, nors gydymo ji ir nepabaige, turejau sveikatos problemu, nenuejau ir paskui jau persirasiau i kita klinika, pas kita daktare. O del Sybaites, tai negaleciau pasakyti, kad butu buvus nemandagi, ar dar kas, viskas buvo ok, bet ziauriai ilgai viska dare. Nors irgi - tai juk suprantama - daktare jauna, tik baigus mokslus neseniai, o daryti stengiasi gerai (to negaleciau paneigti niekaip smile.gif ) Bet kai vienam dantukui isvalyt kanalams prireike beveik 2 valandu doh.gif Ir del kainu nepasakyciau, kad pigu - kur dabar gydausi - ir daktare labai patyrus, ir labai aukstos kvalifikacijos, ir papult pas ja sudetinga, bet kainos mazesnes nei pas Sybaite g.gif 4 dantuku remontas Jeruzales klinikoj man kainavo 1400 Litu (2 dantys po 3 kanalus ir 2 dantys tik paprastos plombos). Tai man atrodo, kad cia daug g.gif Bet uztai eiliu niekad nera - rasykis kada nori - ryt, poryt, dviem valandom, trim... O del kokybes negaliu nieko sakyt, klausiau savo daktares dabartines - sake, kad padaryta gerai - net rentgena padare del kanalu smile.gif
Atsakyti
Na, štai apsilankiau Gidentoje, už vieno danties taisymą sumokėjau 170 lt blink.gif įtariu kad čia nemažai, galvoju gal reiktų kitur pasidairyti, bais kandžiojasi tokios kainos, o ypač kai sužinojau kad reiks taisyti 12 dantų, plius dvi labai didelės senos plombos kurias reiktų keisti implantais tai žodžiu esu lengvam šoke, šeima nueis į bankrotą doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas buvo "AG Denta" klinikoj? gal turite kokius atsiliepimus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepsnele @ 2010 10 06, 13:43)
Sveikos mamytes,
Esu užsiregistravusi pas Aušra Grigaitiene, AGdentoj. Gal atsiliepimu apie jokiu turite? Būtų smagu juos išgirsti ax.gif



Sveika, tai buvai pas Ausra G. kaip tau patiko?
Atsakyti
QUOTE(gukionok @ 2010 11 29, 13:20)
Sveikos, gal kas buvo "AG Denta" klinikoj? gal turite kokius atsiliepimus? smile.gif


Nebuvau ten, bet yra tekę pro ją dažnai vaikščioti. Tai man nepatiko langai iki žemės ir nuolat atidengtos žaliuzės. Ta prasme, kas eina pro šalį, visi mato, kas vyksta viduje. Ten gana tamsi vieta, priešingoj pusėj namai ir nuolat dega šviesa. Man asmeniškai būtų nejauku. Primintų mokyklos laikus, kai pas mus buvo kabinetas pirmam aukšte ir kai kas nors iš klasės nueidavo pas gydytoją, o kiti klasiokai eidavo pro langą žiūrėti ir tyčiodavosi. blink.gif
Atsakyti
Apsilankiau zirmunuose (siaures miestely)pas daktare Lina Norvaisiene..Sutvarke danti (plomba),iskrito.paskambinau,uzsirasiau,sutvarke ir vel iskrito.Pati daktare dirba labai grubiai. Zinau,kad yra siaures miestely kitas daktaras vardu Jonas,kuris labai gerai dirba ir laaaaabai jau grazus blush2.gif

O siaip tai gryzau ir vel i perkunkiemi.Daktare pas kuria eidavau dirba kitur,et yra kita,ne ka prastesne.Estetini plombavima atlieka labai kruopsciai.Ir labai saziningai dirba (niekada nedarys daugiau nei reikia)

Jei reikes kontaktu rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti ka nors pasilaiciuose? labai reiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2010 12 07, 16:28)
Gal galite rekomenduoti ka nors pasilaiciuose? labai reiktu 4u.gif


Rima Laseckaitė. Mano sesuo pas ją lankosi. Kontaktai.
Atsakyti