Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniuje

Sveikos,

Sorry, jei ne į tą temą pataikiau, bet gal esant buvusios Ovidentoj? Tiesiog pirmą įspūdį labai negera man paliko. Kokios jūsų nuomonės apie šią kliniką?
smile.gif
Atsakyti
sveikos, noriu paklausti ar yra merginų kurioms darė ar arys protinių dantų šalinimo operaciją? esu labai psimetusi, iškau informacijos, kad bent šiek tiek žinočiau ko man tikėtis unsure.gif . Beje gal kas nors rovėsi dantis su pilna narkoze?
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2008 08 13, 08:24)
sveikos, noriu paklausti ar yra merginų kurioms darė ar arys protinių dantų šalinimo operaciją? esu labai psimetusi, iškau informacijos, kad bent šiek tiek žinočiau ko man tikėtis  unsure.gif . Beje gal kas nors rovėsi dantis su pilna narkoze?



vat vat, man taip pat reikia šalinti protinį, tai ir renku visą info kur, už kiek, kaip.
dar norėčiau išgirsti atsiliepimų apie darstomą, čia ne dėl rovimo, o šiaip taisymui.
Atsakyti
einu protini danti rautis i Gidenta kita 5dieni karsta.gif
Atsakyti
parašyk kaip seksis, tik labai neprigąsdink biggrin.gif ir sekmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 08 13, 11:02)
parašyk kaip seksis, tik labai neprigąsdink biggrin.gif ir sekmės tau 4u.gif



tikiu, kad viskas bus ok (o kas belieka lotuliukas.gif nes 6dieni laukia imones vakarelis/iskyla gamtoje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 08 13, 09:19)
vat vat, man taip pat reikia šalinti protinį, tai ir renku visą info kur, už kiek, kaip.
dar norėčiau išgirsti atsiliepimų apie darstomą, čia ne dėl rovimo, o šiaip taisymui.

Kad šiaip, kiek žinau, geriausi protinių dantų rovėjai yra Žalgirio gatvėj. Kai man reikėjo protinius šalint, mano stomatologė liepė važiuot į Žalgirio gatvę. Tik kad ten eilės ilgos, reik laukt vos ne mėnesį.
Atsakyti
ryt ir man raus protini karsta.gif tikiuosi, kad viskas bus ok, nes 6dieni bus imones iskyla gamtoje, nooooriu dalyvauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 08 21, 09:07)
ryt ir man raus protini karsta.gif tikiuosi, kad viskas bus ok, nes 6dieni bus imones iskyla gamtoje, nooooriu dalyvauti smile.gif



sekmes tau!
tai nejaugi niekas nesilankete Darstomoje????
Atsakyti
Gal kam teko lankytis Pilaitėje Dantona, ar ten gerai plombuoja ir šiaip kokie atsiliepimai, kokios maždaug kainos?
Atsakyti
na va, as jau po danties rovimo bigsmile.gif isrove per 4 min (cia laikas kol iejau i kabineta ir isejau is jo biggrin.gif super gydytojas, tikiuosi, kad uzgis taip pat lengvai, kaip ir isrove bigsmile.gif
Atsakyti
kokia gydytojo pavarde? kiek mokejai, ir kaip jausies kai baiks veikti vaistai?
Atsakyti