Įkraunama...
Įkraunama...

IUI statistika

Apklausa: Ar padėjo IUI? (207 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikutės smile.gif

IVF statistika jau yra, tai reikia ir IUI statistikos. Nagi, mergytės, pirmyn, gal suteiksim pačios sau daugiau optimizmo thumb_yello.gif
Atsakyti
Pastoti man nepavyko po 3 dvigubų inseminacijų (13 ir 15 ciklo dienomis). Bet tada aš nežinojau, kad mano kiaušintakiai nepraeinami (vienas buvo vos vos pratekamas), o ir vyro sperma prastoka. Taigi, mano balsas nelabai ką keičia, nes reikia, kad bent kiaušintakiai būtų praeinami per IUI.
Atsakyti
Galgi pagaliau pasiseks ir rytoj galesiu uzdeti + ties pastojau po 4 IUI...
Atsakyti
man pastoti nepavyko po 2 IUI, kiausintakiai praeinami ir apskritai, kliuciu nera, bet deja... Naujoji mano gydytoja apskritai nerekomendavo laidyti pinigus ir daryti IUI, ji siule; bandyti naturaliai arba IVF. IUI metu i moters organizma suleidziama isgryninta sperma, kuri gali alergizuoti visa organizma tai jos zodziai, o tikimybe pastoti l.maza...
Atsakyti
Kazkur mes jau tokia statistika bandem surinkti g.gif, bet ji gaunasi nelabai tiksli, nes IUI sekme dar priklauso ir nuo nepastojimo priezasciu.
Na as bandziau 2 kartus del neaiskios kilmes nevaisingumo (vienguba IUI) ir abu nesekmingi sad.gif.
Atsakyti
As nesikartosiu ,bet vienas vienintelis IUI man buvo sekmingas ,nors tikrai netikejau sekme (subrendo tik vienas folikulas ir toj kiausidej ,kur kiausintakis nepraeinamas).
Dabar tikiu stebuklais smile.gif
Atsakyti
Kol kas nepastojau po dviejų IUI, o vasarį pamatysiu, kas po trečios gavosi…
Atsakyti
deja, man penkios IUi buvo nesekmingos. Sestai pritruko kantrybes smile.gif Priezastys neaiskios, gydytojo zodziais galbut psichologines smile.gif
Atsakyti
Po 3 IUI statistikos pagerinti negaliu sad.gif
Bet darysiu toliau vasario men tai gal tada pasiseks.
Bet ziurint i statistika atrodo kad jei nepavyko pirma karta tai nepavyks visai?
Negi niekam nera pavyke is 2, 3, ar kokio 4 karto??? mad.gif
Atsakyti
Negi niekam nera pavyke is 2, 3, ar kokio 4 karto??? mad.gif
[/quote]


Nusiramink smile.gif man pavyko po 2 IUI, tačiau pastojimas buvo kiaušintakyje, taigi...
Atsakyti
Kreipiuosi į moderatorę, berods Aga, jei neklystu smile.gif

Gal reiktų šią apklausą įdėti prie svarbių temų, šalia IVF statistikos, kad paskui nepasimestų temų tankmėje? Kaip manote?
Atsakyti
ooo, kai pamaciau atsakyma, kad pavyko po 6 IUI, tai pradejau galvot, kad gal be reikalo nebandziau? O gal butu pavyke? Deja deja, dabar jau per velu sad.gif
Atsakyti