Įkraunama...
Įkraunama...

Naujųjų prietarai

Šie metai- medinio žaliojo gaidžio. Todėl patartina aprangoj turėti žalių ar įvairiaspalvių detalių. Triukšmingai sutikti metus, nevalgyti vištienos. Turėti gyvų augalų, gėlių, švęsti prie gyvos eglutės.
Na, dar liko laiko pasidalinti patarimais:P
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 30 gruodžio 2004 - 14:45
dar girdėjau ar skaičiau, kad vaikų šurmulys šventinėj puotoj- teigiamas ženklas šiais metais biggrin.gif

Aš kartaip skeptiškai žiūriu į tuos dalykus, bet kartai ir tikiu.
Čia buvo astrologų patarimai.
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2004 12 30, 15:45)
Todėl patartina aprangoj turėti žalių ar įvairiaspalvių detalių. Triukšmingai sutikti metus, nevalgyti vištienos.


Ot velnias.... neturiu ne vieno zalio rubo, naujus metus planuojam sutikt itin ramiai, ir galiausiai.... as katik istraukiai vista is saldymo kameros, sakau atsils, pamarinuosiu.... bus naujameciui blink.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2004 12 30, 14:45)
Šie metai- medinio žaliojo gaidžio. Todėl patartina aprangoj turėti žalių ar įvairiaspalvių detalių. Triukšmingai sutikti metus, nevalgyti vištienos. Turėti gyvų augalų, gėlių, švęsti prie gyvos eglutės.
Na, dar liko laiko pasidalinti  patarimais:P




eikit sau, as vista nusipirkau ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif blink.gif
Atsakyti
Nu, mamos, gi nenoriu jums visoms infarkto įvaryti. biggrin.gif .
Bet taip jau sakė, tikrai- nepykdykit gaidžio.
Ir dar manau, kad nesakykit vyrams, nes iš namų išvarys už prisigalvojimus biggrin.gif
Bet aš tikrai nevalgysiu smile.gif
Atsakyti
Galiu nuraminti biggrin.gif Kaip aš suprantu, šitie visi "priesakai-prietarai" skirti sutinkant tikruosius kinų naujus metus, o jie prasideda 2005 m. vasario pradžioj arba sausio pabaigoj. Taip kad valgykit vištas į sveikatą thumbup.gif
Atsakyti
Pirmakart girdziu, kad sutinkant gaidzio metus, negalima vistos valgyt tongue.gif Paragausi ir visus metus nesiseks megalol.gif
Atsakyti
Aš astrologų prognozes skaičiau pritaikytas mūsų laiko Naujiesiems. Kartais ir aš pasijuokiu, bet iš tikrųjų tikiu doh.gif
Atsakyti
bus matyt, kaip cia bus. as perskaiciau tik dabar ka galima ir ko negalima. ir pasirodo viska dariau priesingai. tpfu, tpfu, tpfu, bet gal visa , tai tik durni ismislai smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad kažkokie išmislai gali ką nors pakeisti, juk viskas priklauso tik nuo mūsų pačių.
Atsakyti
Jeigu kam idomu, tai čia rasite rekomendacijas kaip apsirengti per naujosius metus.
My Webpage
Atsakyti