Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2007 05 03, 10:56)
nu bet kaip sutvarkytas tas 21 aras wub.gif toks gracingas augalų upelis thumbup.gif
mėgstu tokias linijas, tik mane vyras stabdo - jam gi bus vargo su žoliapjove manevruoti, tai vis ieškom kompromiso kedendami velėnas cool.gif

Svarbu nedaryti staigių posūkių (formuojant vingius), ožoliapjove lengvai išsisuka.
Atsakyti
gera, tvarkytis, kai viską darai nuo pagrindų...ta prasme sėji žolytę, sodini augalėlius, taip kaip nori...bet kai yra jau kažkas pradėta, tai reikia persėti žolę, gaila medžius, gėles persodinėti...
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 03, 09:32)
Pas mane 21 aras, o jau vietos trukstu, o kad tureciau koki hektara :

Knifofija, tai nupirk tuos apsileidusius kaimynus biggrin.gif .
Kaip man patinka toks stilius, 100 % patikeciau Knifofijai kurti savo aplinka. Labai grazu ir laukines geles, ir vasarines, ir zieduose skendintis sklypas nuo pavasario iki salnu, bet gerai zinau, jei net ir padarytu kas nors ji pas mane, as tokio grozio ilgai neislaikyciau - uzknistu tupeti tuose gelynuose, ir galiausiai liktu viszaliai su keliom zydinciom daugiametem blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 05 03, 11:42)
Knifofija, tai nupirk tuos apsileidusius kaimynus  biggrin.gif .
Kaip man patinka toks stilius, 100 % patikeciau Knifofijai kurti savo aplinka. Labai grazu ir laukines geles, ir vasarines, ir zieduose skendintis sklypas nuo pavasario iki salnu, bet gerai zinau, jei net ir padarytu kas nors ji pas mane, as tokio grozio ilgai neislaikyciau - uzknistu tupeti tuose gelynuose, ir galiausiai liktu viszaliai su keliom zydinciom daugiametem  blush2.gif .

Visas darbas kol suformuoji, o prieziura neuzima daug laiko, jei i mensi karta papureni, tai neskaitau, kad daug laiko. Na i savaite karta praleki su zirklem, nuzydejusius ziedus pakarpyt, stai ir vsa prieziura, o as dar isigudrinau, po lietaus su grebliuku pralekiu (maximum 10 min uzima) ir nereikia paskui purent, atrodo zeme svieziai ispurenta.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 05 03, 10:42)
Knifofija, tai nupirk tuos apsileidusius kaimynus  biggrin.gif .
Kaip man patinka toks stilius, 100 % patikeciau Knifofijai kurti savo aplinka. Labai grazu ir laukines geles, ir vasarines, ir zieduose skendintis sklypas nuo pavasario iki salnu, bet gerai zinau, jei net ir padarytu kas nors ji pas mane, as tokio grozio ilgai neislaikyciau - uzknistu tupeti tuose gelynuose, ir galiausiai liktu viszaliai su keliom zydinciom daugiametem  blush2.gif .


aha, aš ir patikėčiau savo aplinką Knifofijai drinks_cheers.gif
Knifofija, o ar tu darai aplinkos planleį? galima tavo rekomendacijų konkrečiam sklypui? 4u.gif ir kiek kainuoja paslaugos 4u.gif galima ir į až..
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 05 03, 11:42)
...bet gerai zinau, jei net ir padarytu kas nors ji pas mane, as tokio grozio ilgai neislaikyciau - uzknistu tupeti tuose gelynuose, ir galiausiai liktu viszaliai su keliom zydinciom daugiametem  blush2.gif .

o man atvirkščiai - labai patinka krapštytis aplink augalus ax.gif vasaros metu grįžtu iš darbo, aukštakulnius atbula ranka numetu, apžvelgiu namie visus kampus dengiančias dulkes, nuraminu save, kad joms ateis laikas kai bus prastas oras ir neriu nagais į žemę lotuliukas.gif
bet ir toks pomėgis kai pasiekia kraštutinumo stadiją turi savų minusų - būna, kad kiloji kiloji augalus iš vieno krašto į kitą, neleidi jiems normaliai bujoti ir vis nepasieki to vaizdelio kai jie išsiplėtoja, pilnai suželia ir atsiskleidžia visu gražumu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 03, 08:26)
Kur tik galima sodinsiu vienmetes geles, kad zydetu man visa vasara. Ir daugiameciu, kad jau va tokiu metu dziugintu aki ziedeliais. Noriu kad mano aplinka butu marga nuo ziedu.Kad kurioj vietoj be butum matytum grozi 

Darbsti tu kaip bitute 4u.gif 4u.gif 4u.gif , galesi dugzti sau po savo gelynus ir "medu" sielai kopineti. Nepamirsk ir mums to medaus biski imesti. Nu va, cia jau galutinai pati save sudirbau - kai dirbt, tai tingisi, o medaus tai norisi blush2.gif .
Atsakyti
Dekui visoms uz kritika ir Jolaxus paglobojima 4u.gif . Labai patiko silropiu ideja thumbup.gif O tam plotely zoles nesesiu tikrai, nes zolei vietos ir taip turiu ojojoi kiek doh.gif O pilkos sienos ateity neturetu but pilkos, zadam jas apmurint akmenimis. Ir siaip pastebiu, kad kasmet vis viska perkilnoju, niekaip nenurimstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2007 05 03, 09:37)
Mergaitės,gal pas kurią 15 arų aplink namus,ką sodinat,man tai nervas jama,lakstau su krūmeliais iš vienos vietos į kitą bigsmile.gif

Na negaliu pasigirti profesonaliu sodu kaip pas žmones kurie tuo užsidirba duona, bet sklypa taip pat turiu 15 arų ir dar L formos, na žinoma nemažą dalį užuma daržas šiltnamis ir pats sodas, bet pačia didžiausią dalį palikome tik pievutę ir man labai gaila būtų ją apsodinti augalais tam yra pakraščiai ir patvoriai. o vasarą kada pievutė gražiai žaliuoja tai nieko ir nereikia, vaikų baseinėlis, simsonų namelis ir pilna pievutė. o vasarines gėles visokias astras, zinijas, jurginu ir kardeliusir t.t sodinu aplink šiltnami ir aplink daržo lysves, kažkaip lyg ir pritrūksta kur reikštis, tiesa dar tarp kūginių tujų kol dar nedidelės prisėjau medetkų ir nasturtų bei mažųjų serenčių tai taip gražiai mano tvora atrodo.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 03, 10:53)
bet ir toks pomėgis kai pasiekia kraštutinumo stadiją turi savų minusų - būna, kad kiloji kiloji augalus iš vieno krašto į kitą, neleidi jiems normaliai bujoti ir vis nepasieki to vaizdelio kai jie išsiplėtoja, pilnai suželia ir atsiskleidžia visu gražumu unsure.gif

Tai vat as irgi daug ivairiu stadiju perejau - nuo besaikio augalu kaupimo jaunystej, iki rafinuotu taisklingu formu, kas man taip ir neprilipo, o dabar jau renkuosi minimalistiskai, nors tas kilnojimas bet kokiu atveju neisvengiamas drinks_cheers.gif. Su profesionalo pagalba gal butu kitaip, o gal irgi ne viskas patiktu po kiek laiko, nezinau tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(INGRID24A @ 2007 05 03, 11:26)
gera, tvarkytis, kai viską darai nuo pagrindų...ta prasme sėji žolytę, sodini augalėlius, taip kaip nori...bet kai yra jau kažkas pradėta, tai reikia persėti žolę, gaila medžius, gėles persodinėti...

bet tu pagalvok iš tos pusės kad jau kažkoks vaizdas yra ir kas nepatinka gali po truputį keisti kažką nupjauti kažką pasodinti arba dar mažiau augalų reikia pirkti jau kažkas yra tik pasodini kur tau norisi ir kaip norisi. juk kas mėgsta tai niekada nebus gana, neateis tokia diena kai stovėsi savo sklype ir jau nieko nesinorės.mes tai nusipirkome iš tokių senukų tai "mičiurinas" tiek buvo visko prisodinęs kad medis ant medžio lipo tai teko pragenėti kaip reikiant. bet džiaugiuosi nes mano vaikai valgo uogas visokes kremta uoboliukus. o naujam sode kol sulauktume.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 05 03, 11:53)
Darbsti tu kaip bitute  4u.gif  4u.gif  4u.gif , galesi dugzti sau po savo gelynus ir "medu" sielai kopineti. Nepamirsk ir mums to medaus biski imesti. Nu va, cia jau galutinai pati save sudirbau - kai dirbt, tai tingisi, o medaus tai norisi  blush2.gif .

blush2.gif as kartu su bitutem dirbu, nes turim avili 4u.gif Tai kai salia jo sodinau pakalnutes, tai teko susimusti su viena hihihi.gif Dabar viskas paruosta gelytem , daigeliam cool.gif Tik laukiu kol salnos praeis ir tada jau prasides tikri darbai-dabeliai karsta.gif
Atsakyti