Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

pfu, biski ne i ta tema pataikiau su atsakymu biggrin.gif ax.gif

o kad butu i tema, tai -Ju-Ju as irgi jungciausi prie uzsakymo. dar neturiu vejos, bet vasara turetu buti-o jei cia toks geris-tai jos tikrai reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 04 gegužės 2007 - 09:14
Ju-Ju tada ir mane prirasyk prie uzsakymo. As kauniete, tad atsiimt nebus problematiska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 05 04, 10:12)
o kad butu i tema, tai -Ju-Ju as irgi jungciausi prie uzsakymo. dar neturiu vejos, bet vasara turetu buti-o jei cia toks geris-tai jos tikrai reikia  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Dabar biski, gal kvaila klausima uzduosiu blush2.gif Na ispurksiu as zole siuo stebuklu hihihi.gif bet daleiskim pienes visvien reikes ishtraukti poto, ar kaip? g.gif Ar nuvys ir nusisienaus, nes vietomis ju labai tankiai priaugo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 08:54)
Grudint tai grudinu, ryte i balkona, vakare atgal  doh.gif Nusibodo jau karsta.gif Norisi jau nakciai palikti nors balkone dry.gif

As savasias siandien jau visam sodinsiu i dirva, jei kada kokia salnele uzeitu, uzmausiu agropleveles maiseli nakciai , prisipirkau tokiu gatavai pasiutu, nu labai man ta maiseliu ideja patiko thumbup.gif . Siemet kanas labai primityviai daiginau - sudejau gumbus i konteineriukus viena salia kito ir uzberiau zememis siek tiek, super, o daigu prizele gal 50, o didumo jau iki keliu, ryskus perteklius. Ankstesniais metais taip prisitasydavau su didziausiais vazonikais, kai sodindavau kiekviena atskirai doh.gif karsta.gif fool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 10:23)
drinks_cheers.gif
Dabar biski, gal kvaila klausima uzduosiu  blush2.gif Na ispurksiu as zole siuo stebuklu hihihi.gif bet daleiskim pienes visvien reikes ishtraukti poto, ar kaip?  g.gif Ar nuvys ir nusisienaus, nes vietomis ju labai tankiai priaugo  doh.gif

Zoles nuvys, jos paskui nusipjauna, smulkios sunyksta, o jei pienes labai dideles tai tiesiog paimi ir jos lengvai nusiima. Tik jokiu budu negalima virsyti koncentracijos, nes galit pakenkti vejai. 1,5mililitro 10litru vandens. Kaip jau sakiau matuoju su svirkstu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar norejau paklaust kokaim laikui uzteks tu 100gr, jei pas mane 5 arai? Taip pat mazdaug 2-3 metams?
Atsakyti
Tikrai uzteks 3-5 metams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 04 gegužės 2007 - 09:45
QUOTE(zmonele @ 2007 05 04, 10:43)
Dar norejau paklaust kokaim laikui uzteks tu 100gr, jei pas mane 5 arai? Taip pat mazdaug 2-3 metams?

Pas mus 6 a. Tai patikek, purskiau su Banvelu, skiedziau irgi i 10 litru doh.gif Tai dar kaimynei liko 4u.gif O jei i 10 litru - 1,5 ml. Tai 100 ml Lontreliui reikes.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš jungiuosi prie to chemikalo pirkimo 4u.gif 100 gramų blush2.gif
Mes galėtume pasiimti ir Kaune 4u.gif 4u.gif
Sakykit kam , kiek ir kada pervesti ax.gif
Atsakyti
Ju-Ju , kaip supratau tu augini kanus, gal galiu klausimėlį.?kodėl jie man nedigsta, gal per šalta, nes laikau šiltnamyje susodinus į vazonus, o gal laikant rūsy jie žiemą peršalo....? taip norėjau jų prisiaudinti pati... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 05 04, 10:49)
Aš jungiuosi prie to chemikalo pirkimo  4u.gif 100 gramų  blush2.gif
Mes galėtume pasiimti ir Kaune  4u.gif  4u.gif
Sakykit kam , kiek ir kada pervesti  ax.gif

Na as pasitikiu sios temeles dalyvemis, ir manyciau kaunietem nereikia pervesti is anksto pinigeliu mirksiukas.gif Susitiksim ir atsiskaitysim 4u.gif
Bet kad nebutu jokiu persigalvojau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 09:52)
Na as pasitikiu sios temeles dalyvemis, ir manyciau kaunietem nereikia pervesti is anksto pinigeliu  mirksiukas.gif Susitiksim ir atsiskaitysim  4u.gif
Bet kad nebutu jokiu persigalvojau   cool.gif

pioneer.gif
Atsakyti