Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Smiltis @ 2007 05 04, 13:46)
Nu JU-Ju šaunuolė.
Tai į Klaipėdą per autobusų siuntų tarnybą gal tada  g.gif Tada bet kada nuvažiuotume ir paimtume  mirksiukas.gif Ten kainuotų maks 10 Lt, tik tada vieną į vieną siuntinuką 2 buteliukus  g.gif .  Mes jau Klaipėdoj sutartume kaip pasiimti viena iš kitos jei ką  smile.gif

jai nesunku ir mano simtgramiuka prigriebk, paskui as jau pasiimsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 04, 14:00)
reikia užmaskuoti, į kokias dėžutes nuo vitaminų ar pan įpakuoti, laikraščiais apsukti, kad nesibaladotų ir nekiltų įtarimo mirksiukas.gif

4u.gif bandysim wink.gif Na kas man norejo padeti blush2.gif Kad butu linksmiau pilstyti ir i laikrascius pakuoti hihihi.gif Nes jei ka, as sian vaziuociau pirkti, tai isvaziuociau apie 16 val ax.gif Noreciau kam nors palikti savo telefona i AZ 4u.gif Kad nelikciau be rysio blink.gif
Pasukau i siuntas.
Siuntimas iki 200 gr - 6 litai, nuo 200 gr iki 1 kg - 8 litai aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(damute31 @ 2007 05 04, 14:04)
jai nesunku ir mano simtgramiuka prigriebk, paskui as jau pasiimsiu  ax.gif

Klaipeda g.gif Jum i veina siust ar atskirai?
O kaunietes kur dingo g.gif
Indeliu reikia, radau tik viena ir tai nuo skystu vitaminu, neigaliu dugno isplauti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 04 gegužės 2007 - 13:19
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 14:14)
Klaipeda  g.gif Jum i veina siust ar atskirai?

i viena, smiltis zadejo i az tau savo adresiuka imesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 12:10)
mirksiukas.gif Pasukau i parduotuve, Lontrelis yra.
Sakau gal siandien susiorganizuojam, ka kaunietes?
Kas kelinta gali? Parduotuve dirba iki 17 val.

Aš savaitgalį būsiu Kaune, tai paimsiu savo ir jei kuri nori - taip pat blush2.gif
Manau kad tie "slapimo buteliukai" - labai gera idėja. Jei tik nebus sunku juos nupirkti ir ispilsyti.
Man prašom telefoniuką - kam skambinti kai būsiu Kaune, ir iš kur reikės pasiimti 4u.gif
Ačiū dar kartą už rūpestį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 05 04, 14:19)
Aš savaitgalį būsiu Kaune, tai paimsiu savo ir jei kuri nori - taip pat  blush2.gif
Manau kad tie "slapimo buteliukai" - labai gera idėja. Jei tik nebus sunku juos nupirkti ir ispilsyti.
Man prašom telefoniuką - kam skambinti kai būsiu Kaune, ir iš kur reikės pasiimti  4u.gif
Ačiū dar kartą už rūpestį  4u.gif

g.gif o nenori su autobusu pastu , nes man butu problematishkiau, nes kaip minejau gyvenu ne paciam kaune. Nebent kokia kauniete tavo 100 gr paims 4u.gif
Lululu ir ADA gal galima jums i pasto dezute kaip visiem ax.gif Nes rytoj nebusiu Kaune, sekmadieni irgi schmoll.gif Kodel nenorit kaip visos? Laukiu adresiuku is jusu mirksiukas.gif
Klaipeda - saunuoles 4u.gif Toliausios, bet paringingiausios 4u.gif 4u.gif
Kaunui kaip supratau ir su piktzolem smagu dry.gif auuuuuu kaunietes????!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 04 gegužės 2007 - 13:43
Na vien žodž, aš prisiderinsiu, jei ADA važiuoja, vėliau paimsiu iš jos, jei per autobusiuką - iš stoties. Tik duokit sąsk. Nr. kur pinigiiii pervęsti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 13:22)
g.gif o nenori su autobusu pastu , nes man butu problematishkiau, nes kaip minejau gyvenu ne paciam kaune. Nebent kokia kauniete tavo 100 gr paims  4u.gif

O kur tu gyveni jei ne paslaptis? Gal kuri kauniečių paimtų mūsų dviejų tuos chemikaliukus biggrin.gif Aš atsiskaityčiau grynais jei ką 4u.gif Man iš tos stoties pasiimti bigsmile.gif ne Vilniuje dirbu...
Kuri iš kauniečių galėtų paimti mano ir Lululu buteliukus? Aš rytoj galėčiau į pavakarę užsukti ir paimti bei atiduoti pinigėlius 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi,merginos,kokį bizniuką sukat g.gif ,geriau parodykit kas žydi pas jus,juk ir tema taip vadinasi mirksiukas.gif Neužpykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2007 05 04, 14:40)
Oi,merginos,kokį bizniuką sukat g.gif ,geriau parodykit kas žydi pas jus,juk ir tema taip vadinasi mirksiukas.gif Neužpykit mirksiukas.gif

čia gi bizniukas tam, kad kiaulpienių žiedai nenustelbtų tikro žydėjimo mirksiukas.gif
mergikės, kas autobusų siuntose atsiimsit, nepamirškit Ju-Ju savo realius duomenis nusiųsti, kitaip pasiklys jūsų chemija tarp Vilniaus ir Kauno bokštų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 04 gegužės 2007 - 13:44
Dar karta pabandysiu.

Gal galite ka parekomenduoti kas galetu Kaune padeti uzseti zolyte ir irengti alpinariuma.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 05 04, 14:39)
O kur tu gyveni jei ne paslaptis? Gal kuri kauniečių paimtų mūsų dviejų tuos chemikaliukus biggrin.gif Aš atsiskaityčiau grynais jei ką 4u.gif Man iš tos stoties pasiimti  bigsmile.gif ne Vilniuje dirbu...
Kuri iš kauniečių galėtų paimti mano ir Lululu buteliukus? Aš rytoj galėčiau į pavakarę užsukti ir paimti bei atiduoti pinigėlius 4u.gif  blush2.gif

nu jeigu judvi šitaip, tai ir aš prie jūsų klijuosiuos, negi čia dabar dėl manęs vienos vilniun atskirą siuntą pakuos g.gif
ADA, jei tau pažadės kuri paimti, tai priimk į kompaniją ir man, juk vienintelė likčiau iš vno blush2.gif
a-ūūūūūūūūūūūūū, ar atsiras norinti įsipareigoti kaunietė ir prikabinti 3x100 g, kuriuos ADA atsiimtų ryt pavakare?
Papildyta:
QUOTE(Skila @ 2007 05 04, 14:46)
Dar karta pabandysiu.

Gal galite ka parekomenduoti kas galetu Kaune padeti uzseti zolyte ir irengti alpinariuma.

aciuks.gif

jaučiu nelengvai čia tau gausis - visos mes čia pačios vargstam ir dalinamės kaip kam sekasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 04 gegužės 2007 - 13:52
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 04, 14:48)

jaučiu nelengvai čia tau gausis - visos mes čia pačios vargstam ir dalinamės kaip kam sekasi blush2.gif

Bet gal kuri dirbat toki darba g.gif juk ne uz dyka prasau, atsilyginciau uz pagalba, mintis ir idejas ax.gif
Atsakyti