Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
une
as kauniete, bet irgi nebusiu visa savaitgali doh.gif ryt ryte isvaziuoju ir grisiu pirmadieni greiciausiai g.gif mielai padeciau, bet matyt neiseis...

Ju-Ju gali man i az parasyt savo nr. as prisitaikysiu ir paimsiu is taves siandien ta geri wink.gif
smth1
QUOTE(ADA @ 2007 05 04, 14:39)
O kur tu gyveni jei ne paslaptis? Gal kuri kauniečių paimtų mūsų dviejų tuos chemikaliukus biggrin.gif Aš atsiskaityčiau grynais jei ką 4u.gif Man iš tos stoties pasiimti  bigsmile.gif ne Vilniuje dirbu...
Kuri iš kauniečių galėtų paimti mano ir Lululu buteliukus? Aš rytoj galėčiau į pavakarę užsukti ir paimti bei atiduoti pinigėlius 4u.gif  blush2.gif
*

As galiu. Gyvenu centre
Ju.Ju
smth1, une...gal kuri norit kartu vaziuot blush2.gif
ilonadz
o mano brolis ūkininkas laukus purškia su MUSTANGU sako irgi naikina visas žoles išskyrus varputį idomu o pievutei ar tiktu ir tas garšvas ar panaikintų
smth1
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 15:26)
smth1, une...gal kuri norit kartu vaziuot  blush2.gif
*

As siandien su mama vaziuoju 16h i medelyna Raudondvaryje. Nezinau kiek ten mes uztruktume- gal 1 gal 2h. Paskiau galeciau prisijungti. Iki keliu tas Kesko-Agro dirba?
ADA
QUOTE(smth1 @ 2007 05 04, 14:26)
As galiu. Gyvenu centre
*

Paimk tada mūsų - kas yra vilniečių, ir parašyk į AŽ savo telefoniuką, nes aš jau atsijungiu, pasijungsiu vakarop.
Ar tiks jei atiduosiu pinigėlius grynais?

vida777
O jezau, man net delnai suprakaitavo, besekant ta jusu OPERACIJA Y lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tarsi pati dalyvauciau 4u.gif .
jolaxus
QUOTE(vida777 @ 2007 05 04, 15:49)
O jezau, man net delnai suprakaitavo, besekant ta jusu OPERACIJA Y  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,  tarsi pati dalyvauciau  4u.gif .
*

hihihi.gif laikas akmenis sėti, laikas juos rinkti
užtat paskui kai sudėsim savo apdorotų dirvonų fotkes, tai apsals žvilgsnis nuo žalumos ir švarumo hihihi.gif
Knifofija
Žiūriu kad aš čia jums užviriau košę su tuo LONTRELU, bet tikrai nesigailėsit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ju.Ju
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 04, 15:55)
Žiūriu kad aš čia jums užviriau košę su tuo LONTRELU, bet tikrai nesigailėsit  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Vyras juokiasi lotuliukas.gif Ot lusiu, jei jum nuo to Lontrelio reikes pernauja zolyte seti hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
jolaxus
Žiūriu kad aš čia jums užviriau košę su tuo LONTRELU, bet tikrai nesigailėsit  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

matai ką reiškia kai patarimą gauni iš praktikuojančio žmogaus - iš karto pasitikėjimas aukščiausio lygio biggrin.gif
man pernai parduotuvės konsultantai įsiūlė kąažkokio MCPA, tačiau jokio ten stebuklo iš jo nebuvo, efektas tas pats kaip ir BANVEL, kodėl gi nepabandžius dar kažko cool.gif
Rrina
Tai kaip supratau, antram litrui kompanija nesusirinko ? oi skamba neblogai doh.gif lotuliukas.gif
jolaxus
QUOTE(Rrina @ 2007 05 04, 16:57)
Tai kaip supratau, antram litrui kompanija nesusirinko ? oi skamba neblogai  doh.gif  lotuliukas.gif
*

thumbup.gif nu mes ir po pirmo litro sočios user posted image
Aistė S
Ar dar galėčiau pririjungti prie to stebuklo pirkimo? LABAI REIKIA. 4u.gif Jungiuosi jei ką.
ADA
Tai gal kuri dabar dar kartą, ramiai biggrin.gif paaiškins kaip ten su juo elgtis, kada kaip purkšti bigsmile.gif
Knifonija - gal tu nepatingėsi, mums, kaip pradedančioms savo namų aplinkos puoselėtojoms, ir paaiškinsi? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tina*
Nu ir pavaret cia kalbu doh.gif Kiek tie 100 ml kainuoja? 30 Lt? O gal kas noretu dar pusiau?
vida777
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 04, 16:01)
thumbup.gif nu mes ir po pirmo litro sočios user posted image
*

Ant antro litro gal ir as suspeciau atlekti karsta.gif ?

Jei rimtai, tai siemet mokysiuos tik teoriskai, kaip veja priziuret tongue.gif .
Aistė S
QUOTE(Tina* @ 2007 05 04, 18:00)
Nu ir pavaret cia kalbu  doh.gif Kiek tie 100 ml kainuoja? 30 Lt? O gal kas noretu dar pusiau?
*

Aš norėčiau. Ir dar porciją už 30 t, paimčiau jei yra galimybė. Parašykite į a.ž. kur pervesti pinigus. Dėl atsiėmimo susiderinsime. Manau, kad iž Kauno gals draugė paimti. AČIŪ!
Ju.Ju
Tai va ...Pasakoju aciuks.gif
Nuvaziavau i ta keskoargo,ten jo pasirodo nera dabar. Skambinau tai vadybininkei , kuri sake diena, kad yra. Pasirodo, ji neteisingai mane suprato, ir nesitikejo, kad as atvaziuosiu, nes ji reikia uzsakyti. Paklausiau , o kur kitur Kaune butu galima jo isigyti, pareiske "niekur - tik pas juos" dry.gif
Kol galvojau "ka daryt" mastau.gif prie manes priejo kazkoks vyrukas, matyt keistai atrode blondine tarp tokiu prekiu hihihi.gif Pasiguodziai,kad jie neturi ko man reikia unsure.gif O kai ishgirdo ko man reikia, ishvis blink.gif Jis iskart pasake, kad nuvaziuociau i Giraite, ten yra Ligatros parduotuvyte, ten turetu buti. Nuvaziavau. Yra 4u.gif Kol laukiau unes pardaveja labai graziai man papaskojo ir isaiskino kas, kur, kame...
Labai nustebo,kad zolytei perku Lontrelio blink.gif Brangus malonumas. Cia, kaip minejo Knifofija tik ukininkam, o mum paprastiem zmogeliukam yra kitu chemikalu ax.gif Tik reikia moketi jais naudotis mirksiukas.gif

Tas pats Banvelas puikiausiai susitvarko su pienem, tik reikia skesti jo 30ml iki 50 ml -10 l vandens. 1 l kainuoja 98 lt. Yra ir maziuku buteliuku.

MCPA Super 5litrai kainuoja 99 lt. 1litras kainuoja 25 lt. 50 ml - 10 litru vandens.

Starane 100 ml - 22 litai (mazdaug 4a vienam purskimui tik) ir yra 3 litrai uz 234 litus. Kito isfasavimo nera. 50 ml - 10 litru vandens.

tai va...visi jie susitvarko su pienem ir trauklapiais, garsvos nei su vienu neisnaikinsi per viena karta, maziausiai reikia 3-4 purskimu. Nupurski palauki kol vel ishlis ir vel purski doh.gif Dabar kas liecia purskima. Orai dabar nelabai palankus. Reikia sulaukti kol nusistoves temperatura vid. +10 laipsniu ir tada purksti, kad nebutu jokiu salnu ir lietucio kelias dienas po purskimo, nes tai irgi itakoja rezultata. Matyt del to ir nepadejo man banvelas verysad.gif Ir aplamai, tas kas uzrasyta ant buteliuku yra nelabai teisingos normos, jos pritaikytos laukam, o mum reikia kitu. Tai va, paprasiau kad uzrasytu. Jas jau minejau. Na kas dar g.gif Na po purskimo nepjauti zoles maziausiai 10-14 dienu .Ir aisku purksti kelis kart per sezona mirksiukas.gif Tik pamatot, kad vel lenda, palaukit kol paaugs ir tada naujai purkskit.
Atvaziavus unei, ji vel ta pati pakartojo aciuks.gif Une - liudininke ax.gif Jei ka turesi pridurti, pirmyn biggrin.gif
Tai va ...spresti Jums mastau.gif Kazkaip nepasitarus nepirkau Lontrelio...jei norit vis dar, tai galiu suarganizuot, man nesunku.Bet kas liecia mane pabadysiu ka nors is tu dvieju ka ji man pasiule ax.gif
Kaunietem siulyciau uzsukti i ta parduotuve, nes sake kad pas juos pigiau, nei senukuose, nes senukai is ju perka 4u.gif
Knifofija
Banvelas sutvarko tik pienes ir tai po kokiu 3 purskimu kas tris dienas. MPCA isbandziau tas visai nepatiko, nes pienes tik apvyto, o po to vel graziai suzaliavo. Jis skirtas vienmetėms skiltinėms žolėms iš pasėlių naikinti (svėrėms, balandoms)daugiamečių žolių praktiškai neveikia. Lontrela naudoju jau kokie trys metai, nusivilt neteko, nes jis uzmusa visus skiltinius augalus , pienes iš karto, kitoms užtenka poros purškimų (garšvai). Aš čia iš praktikos sakau, o jūs jau spreskit ką darysit.
une
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 04, 17:58)
Aš čia iš praktikos sakau, o jūs jau spreskit ką darysit.
*

tai ta moteris nesake, kad jis nelabai geras ar ka, tiesiog sako tokiem kaip mums reikia ploteliams yra pigesniu variantu smile.gif o kad pasakei-tai labai aciu, nes bent jau as tai labai susizavejau ta vadybininke ir jos geranoriskumu-tikrai sugrisiu ten dar karta smile.gif
ADA
Oi oi, kaip sudėtinga su veja....
O tai kuo purkšti prieš sėjant žolę?
Aš visiškai pasimečiau doh.gif
Gal nepatingėsit man kuri papasakoti 4u.gif 4u.gif
Ju.Ju
Tai va... jei vis dar domina Lontrelis, galiu suorganizuoti. Tiesa, galima ir po 50 ml, jei kas ras sau pora mirksiukas.gif
Pamastykit, pagalvokit...jei iki vakaro susirinks nors 8 po 100 ml vis dar norintys Lontrelio tada ryt iki piet nuperku ir ishsiunciu. Gal kad neterst eterio - rasykit i az kas tikrai nepersigalvojo 4u.gif
une
QUOTE(ADA @ 2007 05 04, 18:17)
Oi oi, kaip sudėtinga su veja....
O tai kuo purkšti prieš sėjant žolę?
Aš visiškai pasimečiau doh.gif
Gal nepatingėsit man kuri papasakoti  4u.gif  4u.gif
*

as dabar panasioj stadijoj drinks_cheers.gif ta moteris sake, tik neskubeti tos vejos seti-ne viena eile reikia pries tai randapu perpurksti ... reikia kad gerai issinaikintu visokios zoles.... tada paskui maziau bus problemu...
Kaliteja
Žiūriu kad aš čia jums užviriau košę su tuo LONTRELU, bet tikrai nesigailėsit  

Gal aš ir naglai,bet kiek pamenu mes netoli gyvename,tai gal Jūs galėtumėte man jo nupirkti,ar tai neįmanoma blush2.gif Nors tikriausiai jei turite,tai dabar ir neperkate 4u.gif

Tuomet manau jungiuosi prie naujo užsakymo.Jei jis negenda tai imsiu 100g.
Vyras važiuos Kaunan tai paimtų gal užvažiavęs g.gif
Knifofija
QUOTE(une @ 2007 05 04, 21:14)
as dabar panasioj stadijoj  drinks_cheers.gif ta moteris sake, tik neskubeti tos vejos seti-ne viena eile reikia pries tai randapu perpurksti ... reikia kad gerai issinaikintu visokios zoles.... tada paskui maziau bus problemu...
*

Prieš sėjant veją aš du metus lyginau, purškiau ir akmenis rinkau.
Pažiūrėkit kaip mano eglutė pražydo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
une
nu koks grozis bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif kokie "mesingi" spygliai wub.gif kokia cia eglute? ax.gif
Knifofija
Aurėja, jos ūgliukai vėliau bus geltoni.
bangelee
Susidomejau ir aš jūsų aptariamomis problemomis.Atėjus pavasariui tos piktžolės trumpina gyvenimą.Ne vien garšvos, bet dar yra ir smulkiais lapeliais mėlynai, kaip varpeliai, žydinčios (mes jas naktinukem vadinam nežinau kaip teisingai vadinasi).Tai didžiausia problema, kai jų prisimeta į bijūnų, vilkdalgių krūmelius.Chemijos čia nepanaudosi, o išravet irgi neišeina.Bandžiau persodint, atrodo visas šakneles išrankiojau, bet nepadėjo.Mažiau žolių, bet liko.Kaip jūs darot g.gif Na aš nesilyginu su jumis, pas mane tokių grožybių nėr, bet ir bulvės po langais neauga wub.gif O garšvų irgi nesinori augint schmoll.gif
Ju.Ju
QUOTE(juros banga @ 2007 05 04, 21:55)
Susidomejau ir aš jūsų aptariamomis problemomis.Atėjus pavasariui tos piktžolės trumpina gyvenimą.Ne vien garšvos, bet dar yra ir smulkiais lapeliais  mėlynai, kaip varpeliai, žydinčios (mes jas naktinukem vadinam nežinau kaip teisingai vadinasi)....
*

O man jos labai patinka, is kaimynes gavau sio dziaugsmo ax.gif Net gaila zolytes pjauti, nes ir jos kartu nusisienauja unsure.gif Bet gal patinka, kad nedaug jos, gal ji irgi greitai pleciasi blink.gif

O dabar del lontrelio blush2.gif
Rrina - Vilnius
Kaliteja - Siauliai
Jolaxus ir Lululu siunciu vienoj siuntoj Jolaxus - Vilnius
Smiltis ir damute31 siunciu vienoj siuntoj Smiltis - Klaipeda
smth1 ir as kaunietes 4u.gif
AisteS ??? - Utena
9 jau yra. Lieka 100 gr hihihi.gif
Aistė S
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 22:06)
O man jos labai patinka, is kaimynes gavau sio dziaugsmo  ax.gif Net gaila zolytes pjauti, nes ir jos kartu nusisienauja  unsure.gif Bet gal patinka, kad nedaug jos, gal ji irgi greitai pleciasi  blink.gif

O dabar del lontrelio  blush2.gif
Rrina - Vilnius
Kaliteja - Siauliai
smth1 ir as kaunietes  4u.gif
8 jau yra. Lieka 200 gr hihihi.gif
*

Man reikia. Prašiau Jums į až. drinks_cheers.gif Ačiū.
Beje, ar kas nors bandėte pienių šaknų ravėtuvą fiskars firmos. Ar verta už jį 109 Lt. mokėt?
Gal galite patarti kokį medį sodinti 15 arų sklype. Labai patinka kaštonas. Bet ar ne per didelis jis tokiam sklypui.Šermukšnį svyruoklinį jau auginu. Daugiau sklype apart vaismedžių jokių medelių. Ačiū už ats.
Kaliteja
QUOTE(Aistė S @ 2007 05 04, 22:22)
Man reikia. Prašiau Jums į až.  drinks_cheers.gif Ačiū.
Beje, ar kas nors bandėte pienių šaknų ravėtuvą fiskars firmos. Ar verta už jį 109 Lt. mokėt?

Neseniai tik apie tokį sužinojau,bet jei visad purkšti žadu,tai kažin ar tokio daigto reiktų g.gif o šiaip tai įdomu ar tikrai geras ax.gif
Ju.Ju
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 04, 23:18)
Neseniai tik apie tokį sužinojau,bet jei visad purkšti žadu,tai kažin ar tokio daigto reiktų  g.gif  o šiaip tai įdomu ar tikrai geras  ax.gif
*

As tai dar praktikuoju pienes rauti su sakem karsta.gif bet irgi efektyvu 4u.gif
Tai ju saknis tooooooookia ilga blink.gif tai kazkaip nepasitikiu as jokiais uz 109 lt irankiais blink.gif As uzkabinu sakem, ir tada traukiu su rankom blush2.gif Kartais nutruksta, tai vel uzauga toj vietoj naujai doh.gif
Ju.Ju

Rrina - Vilnius
Kaliteja - Siauliai
smth1 ir as kaunietes 4u.gif

AisteS negavau adresiuko, tai lieka laisvi 200 gr hihihi.gif
As jau dabar prisijungsiu tik ryt po piet.Jai kuri kauniete nores isigyti kreipkites i smth1 as jai paliksiu, jei ji sutinka. O jei nores nekauniete, tada ishsiusiu pati bet jau kita kokia dienele ax.gif
jauciu sapnuosiu ta lontreli blink.gif
ilonadz
Noriu paklausti apie žydinčią pievutę, matėm senukuose tokią pirkti,galvojam užsėti plikas vejos vietas, kurios liko po kurmių antpolio. Gal kas bandėte idomu ar ji lepi.

jolaxus
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 04, 21:41)
... Pažiūrėkit kaip mano eglutė pražydo  4u.gif  4u.gif  4u.gif ...
*

vaje kaip gražuuuuu wub.gif įdomi eglutė labai, primena kėnį, sukau sparną aplink kėnius, ale kad jų brangybė, net mažučiukas netoli šimto traukia doh.gif

QUOTE(Aistė S @ 2007 05 04, 22:22)
...Gal galite patarti kokį medį sodinti 15 arų sklype. Labai patinka kaštonas. Bet ar ne per didelis jis tokiam sklypui.Šermukšnį svyruoklinį jau auginu. Daugiau sklype apart vaismedžių jokių medelių. Ačiū už ats.
*

nu 15 arų jau ne tiek ir mažai, jei tikrai labai patinka kaštonas, tai kodėl jam nesuradus tinkamo kampo rolleyes.gif
o dar iš medžių liepos gražu ir naudos gali papešti, prisirinkdama liepžiedžių, jei gyveni ne prie kokios itin judrios gatvės smile.gif

QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 23:48)
...jauciu sapnuosiu ta lontreli blink.gif
*

o mes tau suteiksim organizatorės statusą first.gif mirksiukas.gif gerai, kai yra, kas imasi tokio organizacinio darbo thumbup.gif
ADA
QUOTE(une @ 2007 05 04, 20:14)
as dabar panasioj stadijoj  drinks_cheers.gif ta moteris sake, tik neskubeti tos vejos seti-ne viena eile reikia pries tai randapu perpurksti ... reikia kad gerai issinaikintu visokios zoles.... tada paskui maziau bus problemu...
*

une, tai reikia rondapo, ne lontrelio? doh.gif

makausike
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 23:48)
Rrina - Vilnius
Kaliteja - Siauliai
smth1 ir as kaunietes  4u.gif

AisteS negavau adresiuko, tai lieka laisvi 200 gr hihihi.gif
As jau dabar prisijungsiu tik ryt po piet.Jai kuri kauniete nores isigyti kreipkites i smth1 as jai paliksiu, jei ji sutinka. O jei nores nekauniete, tada ishsiusiu pati bet jau kita kokia dienele  ax.gif
jauciu sapnuosiu ta lontreli blink.gif
*

Man irgi reiketu as is Siauliu ir kaip jus ten tvarkotes ar pinigelius i saskaita pervesti ar kaip ir kaip jums adresa perduoti
smth1
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 04, 21:41)
user posted image
user posted image
*

GROZIS NEREALUS wub.gif wub.gif
Ju.Ju
pries isvaziuodama ikisau nosi i SM blush2.gif
lontrelis iskeliaus dar pas
Aiste S ir makausike 4u.gif
Smth1 tu viena is kaunieciu. Lauksiu is taves skambucio kada ir kaip paimsi ji sian is manes g.gif
une
QUOTE(ADA @ 2007 05 05, 07:30)
une, tai reikia rondapo, ne lontrelio? doh.gif
*

dabar-dirvoj pasiruosimui-rondapo wink.gif
Tina*
QUOTE(Aistė S @ 2007 05 04, 18:33)
Aš norėčiau. Ir dar porciją už 30 t, paimčiau jei yra galimybė.
*

QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 19:41)
Tai va... jei vis dar domina Lontrelis, galiu suorganizuoti. Tiesa, galima ir po 50 ml, jei kas ras sau pora  mirksiukas.gif
*

QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 04, 22:06)
Lieka 100 gr hihihi.gif
*

As jau visai cia susimaisiau doh.gif , kaip suprantu cia jau du uzsakymai renkami. As kauniete ir noreciau 50 ml o ne simta. Ar butu imanoma?
marene
Mergaites, as norečiau lontrelio 100ml. Galėciau paimti is Vilniaus.
Rrina
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 05, 07:04)
vaje kaip gražuuuuu wub.gif įdomi eglutė labai, primena kėnį, sukau sparną aplink kėnius, ale kad jų brangybė, net mažučiukas netoli šimto traukia doh.gif
*

netraukia šimto mažiukas tikrai smile.gif va mano kėnis už 9,99 Lt smile.gif na dydis aišku atitinkamas... bet aš turiu laiko palaukti ax.gif
http://public.fotki.com/Rrina/visokie/keniskorejinis.html
vida777
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 04, 20:41)
Pažiūrėkit kaip mano eglutė pražydo  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image
*

Kaip grazu, ir kokia jau didele 4u.gif . Kiek metuku tai eglutei?

Parasiau, ir pagalvojau - kaip apie vaika biggrin.gif , nu bet juk augalai - musu gyvenimo dalis.
jolaxus
QUOTE(Rrina @ 2007 05 05, 11:31)
netraukia šimto mažiukas tikrai smile.gif va mano kėnis už 9,99 Lt smile.gif na dydis aišku atitinkamas... bet aš turiu laiko palaukti  ax.gif
http://public.fotki.com/Rrina/visokie/keniskorejinis.html
*

nu pas tave tikrai jaunutis, o man labai seilė tekėjo link tokių, kurie jau beveik medelis, o ne sodinukas blush2.gif
medelyne sakė, kad jie daug kam patinka, netgi sakė būna įkurtuvėms dovanų užsako šeimininkai, nes sau pirktis tikrai brangūs tie, kur jau susiformavę medeliai apie metro ir šiek tiek daugiau ūgio net apie 300-400 Lt ax.gif
gal reikia kokias įkurtuves dar vienas daryti tiems, kurie iki šiol neįšventinti ir tik šašlykų pavalgyt atvažiuoja ir dovanų sąrašą pateikti, o tai pirmosios įkurtuvės buvo spontaniškos ir dar praktinis požiūris nebuvo susiformavęs hihihi.gif
Knifofija
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 05, 11:53)
nu pas tave tikrai jaunutis, o man labai seilė tekėjo link tokių, kurie jau beveik medelis, o ne sodinukas blush2.gif
medelyne sakė, kad jie daug kam patinka, netgi sakė būna įkurtuvėms dovanų užsako šeimininkai, nes sau pirktis tikrai brangūs tie, kur jau susiformavę medeliai apie metro ir šiek tiek daugiau ūgio net apie 300-400 Lt ax.gif
gal reikia kokias įkurtuves dar vienas daryti tiems, kurie iki šiol neįšventinti ir tik šašlykų pavalgyt atvažiuoja ir dovanų sąrašą pateikti, o tai pirmosios įkurtuvės buvo spontaniškos ir dar praktinis požiūris nebuvo susiformavęs hihihi.gif
*

Korėjinis kėnis vienas iš pigiausių, nes jis auga greitai, čia sodinukas kokių 2-3 metų.Kai pradės augti, tai bus per metus metras. Jis užauga tokio dydžio kaip mūsų miškų eglės, todėl sodinant reikia gerai apgalvoti. Bet šiaip atsparus augaliukas, nors kėniai visi mūsų salygomis gerai auga.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2007 05 05, 11:38)
Kaip grazu, ir kokia jau didele  4u.gif . Kiek metuku tai eglutei?

Parasiau, ir pagalvojau - kaip apie vaika  biggrin.gif , nu bet juk augalai - musu gyvenimo dalis.
*

Tai eglutei 5 metai, pirkau kai buvo kokie5 tai viso 10
jolaxus
Tai ką, kompanija, šiek tiek atšilo ir jau visos su kauptukais laukuose? mirksiukas.gif
Ju-Ju mane įpareigojo informuoti apie mūsų vakr prasidėjusią LONTRELIO operaciją Y biggrin.gif :
daiktas nupirktas, padalintas ir ir išsiųstas per autobusų stoties skubių siuntų skyrių.

Adresatus siuntos pasieks maždaug tokiu grafiku:
Vilnius 14:45 val.
Utena 15:30 val.
Šiauliai 16:30 val.
Klaipėda 16:30 val.

Atsiimant reikia turėti asmens dokumentą, ir ieškoti savo stotyse siuntų skyriaus, t.y. nesiblaškyti tarp autobusų ir neklausinėti ar neatvežė iš Kauno 100 gramų - nes už tokį elgesį gali susemti ir išvežti lotuliukas.gif
Ju-Ju savo sąskaitą turbūt visoms išsiuntė, taigi mokam jai po 30 Lt/ 100 g plius 6 Lt siuntimo išlaidų (čia visai siuntai į vieną miestą, tad dalinkitės keliese siuntėtės)
Reklamiste
mielos kolegės, pristatau seniai žadėtą reportažą iš savo namų kiemo 4u.gif
bandysiu įkelti dalimis, nes nesu tikrai, kaip čia su tom fotkėm gaunasi....
Papildyta:
Kai turi tik kelis arus, tai norisi išnaudoti kiekvieną kampelį, pvz:
Papildyta:
dar gerai, kad medžių nereikia sodinti, nes prie sklypo turiu tokį foną:
jolaxus
QUOTE(Reklamiste @ 2007 05 05, 14:43)
mielos kolegės, pristatau seniai žadėtą reportažą iš savo namų kiemo 4u.gif
bandysiu įkelti dalimis, nes nesu tikrai, kaip čia su tom fotkėm gaunasi....
Papildyta:
Kai turi tik kelis arus, tai norisi išnaudoti kiekvieną kampelį, pvz:
*

didumėlis nuotraukų žvilgsniu neaprėpiamas, sumažink, jei gali, nes labai jau sunku pagauti vaizdą ax.gif
bet apskritai tai graži žaluma ir žiedeliai glosto akį thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.