Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jutute @ 2007 05 06, 18:11)

Nu aš pyliau apie kokius 3cm.,bet šiemet net spalva išbluko...tai jeigu reikia jį kiekvienais metais nugrėbti tai yikrai neapsimoka, nes iš to didelio maišo ne ką užpili, jų reikia nemažai... g.gif tai nemaža ir pinigų suma kiekvienais metais išeina... doh.gif
O gal kas bandėt natūralų pušies žievės mulčią? schmoll.gif



NUo saules spalva isblunka..siaip tas spalvota slabiau skirtas interjeriniams augalams ar kompozicijoms, lauke labiau tinka naturalios spalvos ( cia floristas profesionalas pasakojo). Na taip, mulco reikia daug ir kasmet..bet tai kiekvienas metais pinigu tenka i aplinka suinvestuot- trasos, chemikalai, mulcas, vienmetes geles vazonuose ir pan. Aisku cia nuo poziurio priklauso..tiesiog manau jei jau nori turet grazia aplinka, tai i ja reik investuot..

Naturalu mulca bandziau- gaminausi aisku ne pati, pirkau. O ka smile.gif ?

Atsakyti
Reklamiste- kiek matosi, tai super duper ten pas tave. Tik ( cia mano asmenine nuomone) nu as tai laaabai kreivai ziuriu i plastmasiniu vazonus naudojamus dekoratyviniais, o ne techniniais tikslais ( turiu omeny galima sodinti i plastmasinius, bet tada juos deti i keramikini/pinta/medini ar dar koki inda. Na blogiausiu atveju dekoruot ta platasmini). Va naslaites i toki grazu inda pasodintos, tai kodel nasturtas nuskriaudei smile.gif tongue.gif ?

Ir dar- (nu cia ir isivariau..) kanalizacijos danti as dengciau vazonu, bet plokstesniu ir didesnio skersmens. Tame vazone daryciau keleto augalu kompozicija. Tokiu budu pasidengia visas kanalizacijos dangtis, o kompizicija tai tam, tiesiog kad butu idomiau, bet cia jau skonio reikalas 4u.gif

Cia pvz uzdengtas sulinio dangtis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2007 05 06, 20:41)
NUo saules spalva isblunka..siaip tas spalvota slabiau skirtas interjeriniams augalams ar kompozicijoms, lauke labiau tinka naturalios spalvos ( cia floristas profesionalas pasakojo). Na taip, mulco reikia daug ir kasmet..bet tai kiekvienas metais pinigu tenka i aplinka suinvestuot- trasos, chemikalai, mulcas, vienmetes geles vazonuose ir pan. Aisku cia nuo poziurio priklauso..tiesiog manau jei jau nori turet grazia aplinka, tai i ja reik investuot..

Naturalu mulca bandziau- gaminausi aisku ne pati, pirkau. O ka smile.gif ?

Tai gal tas natūralus gal išbūna ilgiau?
Tada man teks šiemet užpilti ant viršaus sluoksnį, kad atsinaujintų...taip aš sutinku, kad aplinkai reikia investicijų, bet reklamavo, kad tas mulčias ilgalaikis, tai galvoju kokius bent du metus gražu bus ... g.gif Nors pernai tai tikrai apie tujas ravėti nereikėjo, buvo gerai ir gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 05 06, 21:07)
Nors pernai tai tikrai apie tujas ravėti nereikėjo, buvo gerai ir gražu thumbup.gif

Amerikoj jis kapeikas kainuoja irnesakyk.gif Net galima gauti uz dyka blink.gif
O kas liecia naturalu, gaminau pati blink.gif Na kaip gaminau, nuzievinom medi, tai ta zievele ishdziuvinom ir lauziau smulkiau ax.gif Delnai ir pirstai aciu nepasake doh.gif Naujai uzbarstytas atrode neprasciau uz pirktini thumbup.gif Bet po ziemos atrodo irgi nekaip unsure.gif Tei va...tokie reikalai su tuo mulciu...kasmet ji reikia atnaujinti - nieko nepadarysi 4u.gif


30 ml kainuoja 21,80 blink.gif Tai 100 ml gaunasi daugiau net nei 70 litu mastau.gif
Na nieko sau doh.gif Pas JuJu lontrelis pigiau lotuliukas.gif

Smth1 labai graziai paslepei dangcius thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 06 gegužės 2007 - 20:59
QUOTE(smth1 @ 2007 05 06, 20:00)
Tik ( cia mano asmenine nuomone) nu as tai laaabai kreivai ziuriu i plastmasiniu vazonus naudojamus dekoratyviniais, o ne  techniniais tikslais ( turiu omeny galima sodinti i plastmasinius, bet tada juos deti i keramikini/pinta/medini ar dar koki inda. Na blogiausiu atveju dekoruot ta platasmini). Va naslaites i toki grazu inda pasodintos, tai kodel nasturtas nuskriaudei smile.gif  tongue.gif ?

Ir dar- (nu cia ir isivariau..) kanalizacijos danti as dengciau vazonu, bet plokstesniu ir didesnio skersmens. Tame vazone daryciau keleto augalu kompozicija. Tokiu budu pasidengia visas kanalizacijos dangtis, o kompizicija tai tam, tiesiog kad butu idomiau, bet cia jau skonio reikalas 4u.gif



Liuks mintys, pritariu drinks_cheers.gif
nasturtas laikinai auginu plastike - kaip daigus, paskui persodinsiu.... bus gražiau smile.gif O dėl dangčio tai patiko idėja, reikės šią vasarą padaryti perversmą - bus dar vienas gėlių kampelis kieme, kursiu naują kompoziciją ax.gif
Atsakyti
Aciu uz komplimentus, ner uz ka - bile padetu tos idejos. Kai truputeli viskas suzaliuos labiau ir nauji augaleliai ( aciu Knofofija ir ramune53) pakels i dangu akis:) idesiu daugiau foto.

Dabar kvailas klausimas- tai lontrela pursti tik ant tu baidykliu ( piktzoliu), nera galimybes kad ten, kur ju dabar nera, atsiras ( prisises)?
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2007 05 06, 22:07)
Aciu uz komplimentus, ner uz ka - bile padetu tos idejos. Kai truputeli viskas suzaliuos labiau ir nauji augaleliai ( aciu Knofofija ir ramune53) pakels i dangu akis:) idesiu daugiau foto.

Dabar kvailas klausimas- tai lontrela pursti tik ant tu baidykliu ( piktzoliu), nera galimybes kad ten, kur ju dabar nera, atsiras ( prisises)?

Aš purškiu visą veją, jei yra kokia maža žolytė, kuri vos vos matosi ji irgi žūsta.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 06, 12:06)
O jei pakritikuojam, tai tikrai ne iš blogos valios. tik padėt norėdamos.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


QUOTE(vida777 @ 2007 05 06, 12:22)
bet kai zmogus pasako - "man tai cia negrazu  schmoll.gif " ir negali pridurti daugiau nei zodzio, kaip padarytu graziau... Kritika su patarimais - super!!!


Man pvz visada faini Jolaxus, Knifofijos, Ju-ju patarimai, nes zmones isties pataria, o ir praktikoj tvarkytis moka. Saunuoles thumbup.gif

Poryt man parvez tusciaviduriu kelmu, tai reiks kazka kurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 06, 21:57)

O kas liecia naturalu, gaminau pati  blink.gif Na kaip gaminau, nuzievinom medi, tai ta zievele ishdziuvinom ir lauziau smulkiau  ax.gif Delnai ir pirstai aciu nepasake  doh.gif


smile.gif Ju-ju, reikėjo kirvuku smulkinti. Tik reikia gero ir aštraus kirvio. Gana greitai einasi tadu. Išbandžiau. rolleyes.gif Braškytes mulčiavau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 05 06, 23:04)
Poryt man parvez tusciaviduriu kelmu, tai reiks kazka kurti  smile.gif

Kazkur buvau turejus ka galima sukurti is kelmu, bet greitai nerandu doh.gif O is tusciaviduriu kamienu galima padaryti grazius inkilus 4u.gif
Uztat va ka radau - gal kam patiks mirksiukas.gif
user posted image
Tarpkitko Norvegijoj (gal ir ne tik, ant namu stogu seja zolyte rolleyes.gif )

Sitie tokie juokingi man hihihi.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Motušė @ 2007 05 06, 23:45)
smile.gif Ju-ju, reikėjo kirvuku smulkinti. Tik reikia gero ir aštraus kirvio. Gana greitai einasi tadu. Išbandžiau. rolleyes.gif Braškytes mulčiavau.

Tiksliai thumbup.gif Dar nusimato zievinimo pramogu, jei busiu nusiteikusi, tai tadu mirksiukas.gif kaposiu su kirvuku. Manau neblogas pikcio isliejimo budas cool.gif - kapoti kirvuku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 06 gegužės 2007 - 22:53
Sveikos,
del to Lontrelo. Ar butu dar norinciu ji pirkt? Nes as labai jo norejau, bet nespejau su anuo uzsakymu verysad.gif Tai dabar galvoju, gal dar liko tokiu nuskriaustu kaip ir as g.gif Tada per kelias dienas susikoperuotume ir as nupirkciau. Dar bandyciau su keliais draugais pasneket, gal ir jiems reiktu.. Tada daugiau nesipleciant, kam reikia rasykit cia arba i AZ. Prie kompo dabar prieisiu tik vakare ax.gif
Atsakyti
Ju-Ju su backoms tai geras,reikes pasidaryti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti