Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2007 05 08, 15:33)
žiūrėti smagu, o jei daryti tai aišku reikia žiūrėti kas tinka, o kas jau būtų kičas, galų gale patobulinti jei matosi kur galima tobulinti drinks_cheers.gif

Va tai butent, man ir ta kiaule fainulka tokia, bet jei pati pas save pasistatyciau tokia tai blink.gif Man tik va tokios kiaulytes iki pilnos laimes tetruksta hihihi.gif
Siaip ieskau, kaip graziai papuosti komposto duobe ir pan. Kazkur maciau, bet kadangi mes neturim, tai neissaugojau kompe...o jum norisi rasti, jei jau kalba apie tai uzejo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rimusia @ 2007 05 08, 15:35)
Tai is kur dabar ta vonele gausi ,mano vaikas tai didelis.Reikes i savartyna eit g.gif  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Na kodel iskart i savartyna doh.gif As tai siulyciau pas gandra nueiti, ir mazesnio vaiko paprasyti mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 08 gegužės 2007 - 14:54
Tikra kiaule - taupykle, ir grazu, ir nebrangu biggrin.gif . Labai tiktu vaiku kampeliui irengti, o dar galima butu ir i vaikskus zaislus, pvz. masinyte ar vezimuka ko prisodint, o gal net ir patiems leisti pasireiksti 4u.gif . Mano kaiminkos mergyte, vos tik mane lauke dirbancia pamato, tuoj su guminem pirstinem atlekia padet.

QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 08, 14:28)
user posted image
Apacia - vaikiska vonele, nudazyta akriliniais dazais ir nulakuota. Ausytes ir nosyte is medzio  mirksiukas.gif

O kaip tas augalas nuo lempos nenudega?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 05 08, 16:13)
O kaip tas augalas nuo lempos nenudega?

gal ten ne kaitrinė lempa g.gif neturiu nei vienos tokios, bet pagal formą, tai čia ta, kur ekonomiškom vadinamos, gal jos ne tokios kaitrios g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 08, 16:31)
gal ten ne kaitrinė lempa g.gif neturiu nei vienos tokios, bet pagal formą, tai čia ta, kur ekonomiškom vadinamos, gal jos ne tokios kaitrios g.gif

Tikra tiesa. Taip vadinamos "ekonomines" lemputes nera kaitrios. Turim tokia rusy doh.gif Nevirskinu tos sviesos kuria skleidzia tokios lemputes schmoll.gif Siaip tokio sviestuvo ideja nedbloga, bet akivaizdziai reikalauja tobulinimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2007 05 08, 12:05)
kai zeme tvarkem zoles uzsejimui, tai oho kiek prisirinkau akmenuku  bigsmile.gif o didziuosius tai prisitempem is lauku  ax.gif
va kaip ziema megyva medi buvau pasipuosusi  ax.gif
user posted image

Šaunuolė -išradinguolė. Man į galvą tokia mintis neatėjo, nors tokį medį turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2007 05 07, 17:08)
Nu,jau tokie nuostabūs rododendrai.... wub.gif
Gal gali parašyti kokia čia rūšis? thumbup.gif

Šis rododendras -"Nova zembla" thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 08, 15:33)
iš kur tu čia trauki tuos vaizdelius?
žiūrėti smagu, o jei daryti tai aišku reikia žiūrėti kas tinka, o kas jau būtų kičas, galų gale patobulinti jei matosi kur galima tobulinti drinks_cheers.gif
šovė mintis į tą butelį bežiūrint - o jei taip terasoj tokį šviestyvą pakabinus ir pasodinus kokį gerų eterinių aliejų turintį augalą - nuo šilumos jis skleistų kvapą ir kartu uodus atbaidytų g.gif o dar ir gražu thumbup.gif pernai citrininę portulaką turėjau - toks malonus kvapelis, o uodams baidyti gi citrusinius kvapus ir naudoja rolleyes.gif

Nuo šilumos tavo augaliukas ne tik kvepės, bet ir "gražiai "lapus suraitys. O jei rimtai lapai nuo šilumos nukais, o jei sodinsi toliau nuo lempos, nekvepės 4u.gif
Atsakyti
o gal kuri is musu profiu turi praktikos su kinine visterija? wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 08, 11:22)
Dobilų sėklos kaina nesiskirie nuo vejos kainos, gal kokiu litu ne daugiau Pvz. dobilų sėkla sunki ir su kilogramu nieko neapsesi, pievinės miglės labai lengva ir dar : dobilai naikina kitas žoles.Po poros metų kita žolė išnyks liks tik dobilai. dobilai labai sėjasi (bus pilnas daržas ir gėlynai) Geriausiai sėk pievinę miglę: labai tankiai suželia, lėtai auga, švelni, atspari mindymui. Sėkla labai lengva ir smulki 1kg užtenka vienam arui, dobilų reikėtų 2-2,5kg. Pas mane už tvoros pasėta pievinė miglė, tai labai džiaugiuosi.


Dobilų sėjimo norma - 1ha apsėti reikia 10-12kg dobilų. Taigi su 1kg galima apsėti 10 arų (sėkla sėjama trim pirštais, nes maža norma).
Bet aš irgi visu 100 proc už pievinę miglę - labai patvarus ir švelnus kilimas thumbup.gif , o dobilų tikrai nespėsi šienauti. Mano draugė pasisėjusi, tai dejuoja, nors man gražu (bet juk šienauju ne aš lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 08 gegužės 2007 - 21:53
Nu ir tempai rašymo pas jus doh.gif Turiu iki pusiaunakčio skaityti lotuliukas.gif , bet labai įdomu thumbup.gif
Visteriją kažkada auginau iš sėklos, bet ji kasmet apšaldavo, kol galų gale visai iššąlo unsure.gif Taip ir nespėjo pražysti, nes žydi po 10 metų nuo pasėjimo. O Kaune prie velnių muziejaus auga ir žydi. ax.gif
Atsakyti
ar ne? g.gif bet kinine tai turetu zydeti po 4 metu g.gif bet itariu jai vis dar ne vieta sodinti pas mus sad.gif

ne i tema biski ax.gif : kazkada seniai, kai apie tulpes ejo kalba bvau idejus tokias tulpes-mini bijunelius (angelika), tai pasirodo pas mama ju galybes bigsmile.gif atveze man vakar didziausia puokste wub.gif jau zinokit koks grozis bigsmile.gif wub.gif tiesiog viena akis kompa, kita i vaza biggrin.gif svarbiausia, kad prasiskleide grozio nei truputi nepraranda thumbup.gif
pasigyriau blush2.gif
Atsakyti