Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Knifofija @ 2007 05 09, 10:52)
Čia gi tulpė, jos vardas "Anchelique" arba Andželika


O gal žinai ar pardavime būna šių tulpių svogūnėlių - nu labai gražios, ir aš tokių norėčiau ...
Papildyta:
QUOTE(une @ 2007 05 09, 10:37)
va mazesne puokstyte tiesiai nuo kompo stalo smile.gif ir nors atrodo, kad jau tuoj visus lapukus numes-tai net papurciau-nei vienas lapelis nenukrito  rolleyes.gif tik nuotraukoj ryskesnes spalvos-siaip jos labai tokios ramios  wub.gif


Labai gražu:4u:. Aš tokias gal išviso pirmą kartą matau.
Atsakyti
QUOTE(Atgaja @ 2007 05 09, 14:00)
O gal žinai ar pardavime būna šių tulpių svogūnėlių - nu labai gražios, ir aš tokių norėčiau ...
Papildyta:
Labai gražu:4u:. Aš tokias gal išviso pirmą kartą matau.

būna jų pirkti, tikrai būna, rašiau gi, kad turiu pasisodinusi, o pirkau svogūnėlius maximoj, kai rudenį prekiavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atgaja @ 2007 05 09, 13:00)
O gal žinai ar pardavime būna šių tulpių svogūnėlių - nu labai gražios, ir aš tokių norėčiau ...
Papildyta:
Labai gražu:4u:. Aš tokias gal išviso pirmą kartą matau.


na buna, juk is dangaus nuskinti ziedai nenukrito biggrin.gif jolaxus, ir pas tave bus tokios grazios-jos gi velyvosios, tai matyt todel dar nepasirode... wink.gif tiesa esu skaicius apie kazkokius bandymus su tulpem-tai ANGELIKA buvo pateikta kaip viena is lepiausiu g.gif bet mamos klausiau ar yra koks skirtumas, nei su kitom tulpem-tai sake, kad tikrai ne...

Wolke, bigsmile.gif neerzink cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 09 gegužės 2007 - 13:13
QUOTE(siaudukes @ 2007 05 09, 11:24)
per šitus šalčius graikiški riešutų lapeliai nušalo blink.gif  verysad.gif

Pas mus graikiskas riesutas irgi kazkaip suvargo po ziemso, bet lyg atsprogsta labai jau is leto.

QUOTE(allegro @ 2007 05 09, 12:30)
Gak kas pirkot rožes iš maximos parduotuvių,ar apsimoka,ar auga bigsmile.gif

Pirkau. Auga, zydi ir ziemoja. tikrai neturejau kazkokiu problemu. Gal pataikiau taip. Kazkada buvau ziedu foto idejus. Galesiu dar karteli parodyt.
Atsakyti
showoff.gif good.gif perskaiciau visas temas ir visas zinutes showoff.gif nu net nuvargau... turejau darbo tris dienas biggrin.gif ale prisisaugojau visokiu geru patariomu kompe is jusu patirties cool.gif ir pastebejau, kad is jolaxus noras pavogti takeli buvo (o kazkada issisaugojau kompe nezinodama kieno), sorry, jolaxus uz pavogta ideja wub.gif tik as kitoje temoje klausiau patarimo koki takeli geriau tiestis .. smile.gif manau busiu cia pastovus svecias, jei priimsite i kompanija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 05 09, 14:44)
showoff.gif  good.gif  perskaiciau visas temas ir visas zinutes showoff.gif  nu net nuvargau... turejau darbo tris dienas biggrin.gif ale prisisaugojau visokiu geru patariomu kompe is jusu patirties  cool.gif ir pastebejau, kad is jolaxus noras pavogti takeli buvo (o kazkada issisaugojau kompe nezinodama kieno), sorry, jolaxus uz pavogta ideja  wub.gif  tik as kitoje temoje klausiau patarimo koki takeli geriau tiestis .. smile.gif manau busiu cia pastovus svecias, jei priimsite i kompanija  rolleyes.gif

priimsim priimsim ir vok kiek telpa - juk bijodamos tokių "vagysčių" sėdėtumėm kaip perekšlės užtūpę savo išmislus ir niekam nerodytumėm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 05 09, 13:28)
Pirkau. Auga, zydi ir ziemoja. tikrai neturejau kazkokiu problemu. Gal pataikiau taip. Kazkada buvau ziedu foto idejus. Galesiu dar karteli parodyt.

Tai ir aš lėksiu tų rožių pirkt ir rožyną sodint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 05 09, 10:11)
dar noriu paklausti gal kuri auginat aktinidija?jei teisingai parasiau pavadinima,jos buna tokie zali pailgi vaisiai panasus i kivi,labai skanus,vis dairausi mugese,bet neteko matyt pirkti.O gal vadinasi ne taip?


Mano pazystamas augina jau daugeli metu ir as megaujuosi retsykiais vaisiais.Tarpo kitko,jie laisvina vidurius.
Ypatingos prieziuros nera,tik,kaip kazkas minejo,ji laipioja,reikia atramu.
Atsakyti
Nu ir pavydziu as jums zinojimo blush2.gif As apskritai apie geles nieko nenusimanau, siandien parsinesiu knyga apie geles bandysiu pasikaustyt biggrin.gif O gelytes man patinka ax.gif Noreciau nusipirkt kokiu ale ne pavadinimu nezinau nei nieko reiks mokintis, juolab kad gelynas pas mane tik pirmus metus ir tai viskas uosvienes nuopelnas blush2.gif
Atsakyti
Mes auginam aktinidijas 4u.gif
Siemet nusipirkom aktinidijas kuriu vaisiai dideli. Kaip bus paziuresim. Taciau per geguzes pradzioj buvusias salnas nusalo doh.gif Senesnes aktinidijos ziuriu leidzia naujus pumpurus, o naujos, kazkaip nelabai unsure.gif Bet tikiuosi bus viskas gerai biggrin.gif Jos auginamos poroje (jau sioje temoj kalbejom apie tai - pati rasiau ax.gif ).Bet galima tureti viena vyriska ir kelias moteriskas. Kas liecia vaisiu surinkima, tai gaunasi taip, kad kol dar ant sakeliu, tai nesunokusios, o kai sunoksta, tai nukrenta ir istyzta dry.gif Siemet bandysim kazka patiest po apacia, nes uogos tikrai skanios wub.gif Saknys auga labai negyliai - atsargiai reikia purent. Aktinidijos puikiai auga pavesy...

Ir as noriu unes tulpyciu blush2.gif Gal kas uzmates prekyboj - praneskit ax.gif

madre ax.gif viskas tvarkoj 4u.gif , butent del to kad nepazystu nebuvau palikus blush2.gif Nes norinciu buvo daaaaug tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 09 gegužės 2007 - 17:58
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 05 09, 17:54)
Mes auginam aktinidijas  4u.gif
Kas liecia vaisiu surinkima, tai gaunasi taip, kad kol dar ant sakeliu, tai nesunokusios, o kai sunoksta, tai nukrenta ir istyzta dry.gif Siemet bandysim kazka patiest po apacia, nes uogos tikrai skanios  wub.gif

Tai gal galima tas uogytes ne visai sunokusias nuskint, o patalpoj greit sunoksta uogos. Juk kivi, zalius nusipirkus, pabuve kambary kaip mat sunoksta.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 05 09, 19:04)
Tai gal galima tas uogytes ne visai sunokusias nuskint, o patalpoj greit sunoksta uogos. Juk kivi, zalius nusipirkus, pabuve kambary kaip mat sunoksta.

Galima 4u.gif Tik musu aktinidijos jaunos, uogu buna nedaug, tai nepeja nukeliauti iki namu blush2.gif Nuskinam ir suvalgom rolleyes.gif bambedami, kad zalios dar hihihi.gif
O karta nusprendem atideti skinima kitai dienai - pamirsom, sugrizom prie ju po triju dienu, tai jau radom uogas ant zemes verysad.gif Vat ir gaudyk momenta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 09 gegužės 2007 - 18:14