Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

thumbup.gif thumbup.gif nerealu išties.... kažkada taip negalėjau pakęsti lelijų, kad visas išdalinau, o dabar wub.gif wub.gif bet kas iš to - nebeturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 10, 09:51)
Jos vardas "Marlen"


uzsirasom smartass.gif smile.gif
Atsakyti
Gal kas augina citrinvyti ax.gif
Nes irgi labai fainas vijoklis. Ir sveikuolishkas 4u.gif Pas mus laaaaaabai graziai lipa ant namo sienos, jau ruosiasi zydeti wub.gif Raso klad geriausiai auga puspavesy g.gif Na pas mus auga tiesiai ant saules, ir jam laaabai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Mes darėmės aplinkos projektėlį - gal norėtumėt pakritikuoti? blush2.gif
Tik aš fotkių nemoku blush2.gif įkelti - tai galėčiau kam permesti rolleyes.gif
Įdomu būtų jūsų nuomonė 4u.gif
Atsakyti
nu nejau niekas negirdėjot apie jokį medelyną Žemaitijoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 05 10, 11:48)
nu nejau niekas negirdėjot apie jokį medelyną Žemaitijoje?  g.gif

Žinau Dauparuose yra medelynas, taip pat važiuojant nuo Klaipėdos link Gargždų autostradoje yra Hipoestė medelynas,
Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 10, 10:55)
10 cm ryškiai per arti sienos, reikėtų, kad būtų koks 30 ne mažiau. Persodink kuo greičiau, dabar drėgna ir dar praneša lietaus, tai ji net nesupras, kad truputį "pasivaikščiojo".  4u.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif , grįžusi namo bėgsiu iš karto persodinti, tikiuosi kad nieko jai neatasitiks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flowwer: 10 gegužės 2007 - 10:59
turiu Lietuvoje viena drauge,kuri kaip ir Knifofija `eksperte“ augaleliu pasaulyje ir aplinkos tvarkyme (gal but Knifofija ja is pazista mirksiukas.gif ) tai va pries pora meteliu padariau keleta nuotraukyciu pas ja,tikiuosi mano drauge nesupyks ax.gif kad cia paviesinsiu keleta 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wolke: 10 gegužės 2007 - 11:00
QUOTE(Flowwer @ 2007 05 10, 11:57)
Žinau Dauparuose yra medelynas, taip pat važiuojant nuo Klaipėdos link Gargždų autostradoje yra Hipoestė medelynas,
Papildyta:


4u.gif ačiū...bet jėtau- tolokai man tie Gargždai doh.gif bet gal reiks prisiruošt...
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 05 10, 11:48)
nu nejau niekas negirdėjot apie jokį medelyną Žemaitijoje?  g.gif

Štai čia nuorodų yra, gal kas tiks mirksiukas.gif

QUOTE(Wolke @ 2007 05 10, 11:59)
turiu Lietuvoje viena drauge,kuri kaip ir Knifofija `eksperte“ augaleliu pasaulyje ir aplinkos tvarkyme (gal but Knifofija ja is pazista  mirksiukas.gif ) tai va pries pora meteliu padariau keleta nuotraukyciu pas ja,tikiuosi mano drauge nesupyks  ax.gif kad cia paviesinsiu keleta 4u.gif

nu čia jau matosi, kad rankelė pridėta kaip reikiant ir jau visa augmenija įsikabinusi ir išsiplėtui normaliai thumbup.gif
mums dar toli iki tokios stadijos, tik mintyse panašūs vaizdeliai rolleyes.gif
Atsakyti
Tingit mano nuotraukėles kelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 05 10, 12:50)
Tingit mano nuotraukėles kelti  blush2.gif

atsiųsk jolaxus@gmail.com - mačiau, norėjau pasakyti, kad siųstum mani, ale kažkaip kol visas žinutes perskaičiau ir nuslydo mintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 10, 10:35)
Būsiu namie nuo 11.00 iki 15.00 o po to nuo 17.00 būsiu pastoviai. Bet jei ką susirašysim AŽ aš laiką galėsiu pasikoreguoti. Nes visą laiką būsiu netoli namų, jei ką reikalui esant galėsiu parlėkt.


Tai kitą savaitę parašysiu mirksiukas.gif

QUOTE(ADA @ 2007 05 10, 11:48)
Mes darėmės aplinkos projektėlį - gal norėtumėt pakritikuoti? blush2.gif
Tik aš fotkių nemoku  blush2.gif  įkelti - tai galėčiau kam permesti  rolleyes.gif
Įdomu būtų jūsų nuomonė  4u.gif


Norėjau sakyti sųsk man, bet jau turbūt išsiuntei Jolaxus

Lelijos yra gėris wub.gif wub.gif , kaip ir daug kitų augalų mirksiukas.gif
Atsakyti