Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Atrodo tokios temos neradau, o šiuo metu labai aktualu pasidarė. Pirkau batus - kartą apsiaviau - viduryje miesto nukrito abiejų batų pakulnės ( ne kulnas, bet ta dalis, kur galima pakalti). Nunešiau į batų taisyklą - iš manęs juoktis pradėjo, kokią nesamonę nusipirkau, nes kulnas tuščiaviduris, pakalti praktiškai neįmanoma. Nunešiau atgal į parduotuvę, nes garatija 2 sav. - pažiūrėjo kaip į durnę, kad nemoku nešioti ir vos ne rėkti pradėjo, kad nei nesitikėčiau kažkokių garantijų blink.gif Batai kaip ir nepataisomi, pardavėjų aptarnavimas šiuo atveju buvo tragiškas doh.gif Gal kam teko susidurti? Kokios Jūs esate nuomonės apie šią parduotuvę? Sakiau gyvenime ten kjos nekelsiu ir niekam nepatarsiu. Nes esu įsitikinus, kad kitose batų parduotuvėse nei menkiausios problemos nebūtų buvę, bent jau padavėjai tikrai būtų mieli ir geranoriški buvę.
Atsakyti
Turiu is ten gal 4 poras batu rolleyes.gif ir kai reikia nauju, tai pirmiauisia vaziuoju ten. Viena kart iskrito pakulne, nunesiau atgal, prieme ne zodelio pries nepasake ir sutvarke abu batus, kad vienodai butu. Man ten vienintele parduotuve, kur kainos ir kokybes santykis adekvatus biggrin.gif
nu, vnz, as dziaugiuos, kad yra tokia parde thumbup.gif
Atsakyti
Nu nezinau, kas įtakojo tokį nemalonų aptarnavimą ir kategorišką atsisakymą kažką pakeisti, bet nuomone labai prasta beliko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 04 29, 10:25)
Nu nezinau, kas įtakojo tokį nemalonų aptarnavimą ir kategorišką atsisakymą kažką pakeisti, bet nuomone labai prasta beliko  schmoll.gif

As cia apie Kauna snekejau smile.gif
Na, gal pardavejai nekokia diena buvo smile.gif siaip patarciau ten dar uzsukt, gal kitas kartas nebus toks netikes tongue.gif
Atsakyti
aš vilniuje. buvau 2 katus - vieną kai ėjau su nekokybiškais batais, kad pakeistų ar grąžintų, kai beveik išvijo, grįžau antrą kartą - pasitarusi su pirkėjų teisių tarnyba su skundu rankoje. aptarnavimas dar blogesnis buvo doh.gif
Atsakyti
as viena karta buvau ir turbut paskutini blink.gif kokybes isvis ten neradau, puse batu apskritai jau arba praire kur, arba istepti, ar siaip kokiu defektas koks blink.gif o padeti kaip prie geru blink.gif kainos irgi nepasakyciau, kad labai zemos, kaip uz tokia kokybe 100 lt moket, tai nezinau nezinau g.gif ir siaip nei vienu graziu tada nemaciau g.gif na cia mano nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Esu pirkusi vaikiškus batukus pavasariui. Jais labai patenkinta kaip už 50 litų, tai vos ne idealūs. thumbup.gif Dar norėjom pirkti basutes bet spalvos buvo skirtingos, ta prasme viena vos tamsesnė nei kita, tai pardavėja nesuprato, kad dėl tokios smulkmenos mes neperkam vaikui basučių. Bet šiaip aparnavimas patiko, pirkom batukus be savo lialkos, tai laisvai sutarėm, kad jai netiks batukai pakeis. O šiaip kiti batai tai man ten tragiški doh.gif o ir kainos ne tokios jau mažos rolleyes.gif
Atsakyti
buvau vieninteli karta si rudeni. ir daugiau ten nebeeinu biggrin.gif
batai visi siaubingi doh.gif isvaizda tragiska, sudeti bele kaip, be jokios tvarkos doh.gif o ir kokybe siaubelis doh.gif unsure.gif tiesa, i kainas ne neziurejau, nes nebuvo jokio noro schmoll.gif
uzsukau ten, nes pazistami rekomendavo. nesupratau, ka ten galima rast normalaus unsure.gif maximoj ir turguose zyyymiau grazensiu ir gerseniu batu galima rast, nei vadinamoj sitoj parduotuvej
Atsakyti
tai va, o aš nuėjau ir išleidau virš 100 lt - tai nei batų, nei pinigų ir dar nervai sugadinti blink.gif
Atsakyti
Aš kelias poras esu pirkus vaikams ir labai likau patenkinta, o sau esu pirkus žieminius ir balerinkes, tai irgi thumbup.gif .Bet šiaip tai pasirinkimas mažokas.
Atsakyti
Galima rasti ir neblogų... Kiek esu pirkusi ir sau ir vyrui ir dukrytei - visais patenkinti. Tiesa rasti nelabai lengva. Bet man geriau ten, negu maximoje ar turguje.

Beje Batų kalne esu nusipirkusi salamanderio aulinukus, nu nerealiai patogūs ir smagūs. Gal trečią sezoną nešioju.

Šiaip kai tik atsidarė, kažkai labiau rasdavau. Dabar dažnai nieko nerandu tinkamo.
Atsakyti
As irgi dar ir mazikei savo baciukus pirkau, odiniai, grazuciai, geri - apie 50 lt tik. Tokios kokybes uz tokia kaina tikrai niekur nesu macius.
O pati batams esu tikrai isranki, siuvuosi ir pati smile.gif
Dar Levis odinius kedukus uz 79 lt nusipirkus, labai patenkinta,
odinius aulinukus, kuriu kaina virs 500 buvo, pirkau uz 129 - labai minksta oda, super patogus ir grazus. Odinius ilgus batus pratampiau visa ziema - nieko neatsitiko. Sketchers batai, vasarines tapkes daug pigiau nei ju parduotuvej. Nors cia kitu komentaru paskaicius tai pradejau galvot, kad gal man sekas biggrin.gif
Atsakyti