Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Parduotuvė "Batų kalnas"
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Санд
QUOTE(Ilgaplauke @ 2008 11 29, 14:43)
Kartais perkam Batu Kalne, kokybiski ir galima rasti visai nebogu baciuku ax.gif
*

drinks_cheers.gif
knibždėlynė
pirkau pernai baciokus zieminius uz 20 lt batu kalne, as emiau juos i gamta vaziuot nes negrazus, bet silti ir patogus, darbar praeita savaite tokius pat maciau berods zygio batuose isparduodamus su nuolaida - 60 lt doh.gif
Rufi
Kartais uzsuku i batu kalna, kai laiko turiu ir nuotaika gera ir atrodo niekas jos sugadinti negali lotuliukas.gif
Nes pamacius ta jovala ir pasiputusias, pletkavojancias ir viskuo nepatenkintas pardavejas, tai net negera gali pasidaryti doh.gif

Ten, kaip ir daugelyje panasiu parduotuviu reikia laiko ir kantrybes, todel savo vyro kartu neimu lotuliukas.gif Nes tas greitai apziurejes 43dydzio lentynele ir nieko idomaus nerades vaiksto paskui ir zyzia doh.gif

O siaip esu isigijusi tikrai neblogu batu, kaip pvz salamander odinius aulinius uz 100lt, mustang kedus, kelias poras odiniu bateliu ir basutes.

Bet ten reikia buti labai budriam, nes spalvos skiriasi ir paplysusiu, subraizytu buna...
Yyy
kaina tai gera, bet man modeliu tai ner sad.gif nes mano ir dydis didelis..

siaip reik idemiai stebet, kad nebutu iplesti, bet pasirinkimo tikrai yra apskritai ziurint g.gif
Sonrisita
Tinkančius ir patinkančius batus čia jau atrast reikia laiko tarp daugybės batų mažoje erdvėje sudėtų...
Vakar batų kalne prasidėjo nukainavimas thumbup.gif

penga
Vaikiški batukai super, kiek pirkau nesigailėjau, tik dydžių sunku gaut.

Sau neradau nieko nei karto, gal dėl to ,kad einamas dydis 39-40, kažkaip nieko padoraus nerandu. O vat kolegė,kurios koja mažesnė taip apsiprekina ,kad pavydas ima ax.gif
Sonrisita
QUOTE(anytė @ 2008 12 05, 17:39)
Vaikiški batukai super, kiek pirkau nesigailėjau, tik dydžių sunku gaut.

Sau neradau nieko nei karto, gal dėl to ,kad einamas dydis 39-40, kažkaip nieko padoraus nerandu. O vat kolegė,kurios koja mažesnė taip apsiprekina ,kad pavydas ima ax.gif
*

Šiuo metu kaip tik visose batų kalno parduotuvėse yra gauta nemažai vaikiškų batų smile.gif
inrinke
Mano paauglei dukrai tai labai patinka si parduotuve. thumbup.gif Jos koja gana nemaza, tai labai dziaugiasi, kad jos ismieros batu ten galima rasti. smile.gif
varshkyte
Sveiki, esu naujoke cia, na skaiciau seniau jusu foruma nes daug info galima rasti tik nesiregistravau..

tai vat, sioj parduotuvej randu savo taip megstamus Mustangus, zieminius su kailiu kaip tik siandien vaziuosiu pirkti, pries savaite rudeninius nusipirkau tai labai patenkinta.. Tiesa, pirkau savo brangiausiam kedukus, tai po beveik menesio padas suskilo ir vandeni leisti pradejo schmoll.gif , tai labai nusivyliau. O viskuo kitu esu patenkinta smile.gif
*Vasaros lietus*
QUOTE(inrinke @ 2008 12 10, 11:44)
Mano paauglei dukrai tai labai patinka si parduotuve. thumbup.gif Jos koja gana nemaza, tai labai dziaugiasi, kad jos ismieros batu ten galima rasti. smile.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Šiandien kaip tik nupirkau savo paauglei natūralios odos batus už 70 Lt. thumbup.gif
varshkyte
po gero pusvalandzio nusipirkau sau zieminius batukus tik uz 130 lt biggrin.gif svarbiausia butent tokius kokiu norejau, kas man labai sudetinga yra, nes labai jau isranki esu blush2.gif
Sonrisita
QUOTE(varshkyte @ 2008 12 11, 13:44)
tai vat, sioj parduotuvej randu savo taip megstamus Mustangus, zieminius su kailiu kaip tik siandien vaziuosiu pirkti, pries savaite rudeninius nusipirkau tai labai patenkinta.. Tiesa, pirkau savo brangiausiam kedukus, tai po beveik menesio padas suskilo ir vandeni leisti pradejo  schmoll.gif , tai labai nusivyliau. O viskuo kitu esu patenkinta  smile.gif
*

Jeigu dar nepraėjo 3 mėnesiai ir jei išsaugojote čekį, apsilankykite su tais kedais parduotuvėje, kurioje pirkote smile.gif
Kamilija
itariu patiktu man ten mastau.gif nes del batu, kaip maniski sako, esu pamisus doh.gif
Armando mamyte
man tai ten kazkaip nelabai patinka...
*Carma
sitoje parduotuveje pirkau vienus labai grazius batus wub.gif o idomu ten originalius mustang pardavineja? nes ant pado yra parasyta ir etiketes g.gif
Naktibalda
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2008 12 16, 23:50)
sitoje parduotuveje pirkau vienus labai grazius batus  wub.gif o idomu ten originalius mustang pardavineja? nes ant pado yra parasyta ir etiketes  g.gif
*

taip 4u.gif kiek mano žinios neša biggrin.gif
Letali
QUOTE(Sonrisita @ 2008 12 12, 14:59)
Jeigu dar nepraėjo 3 mėnesiai ir jei išsaugojote čekį, apsilankykite su tais kedais parduotuvėje, kurioje pirkote smile.gif
*

3 men ? ar taip ilgam duoda garantija g.gif
laura1979
Man ziauriai nepatiko batu kalne schmoll.gif isrinkom dukrai batus Tamaris firmos,o prie kasos man sako jie neodiniai,matau,kad oda,pardaveja tvirtina savo, ant barkodo parasyta neodiniai.nu zinot uz 200lt,pirkti neodinius tai atsiprasau.padejom tuos batus ir isejom.Dirba nenusimaneles.
Getira
O man klausimas iškilo.. Ar sekmadienį Šiauliuose dirba Baų kalnas? O jei dirba, tai iki kiek? g.gif
vabalas
QUOTE(laura1979 @ 2008 12 19, 09:29)
Man ziauriai nepatiko batu kalne schmoll.gif isrinkom dukrai batus Tamaris firmos,o prie kasos man sako jie neodiniai,matau,kad oda,pardaveja tvirtina savo, ant barkodo parasyta neodiniai.nu zinot uz 200lt,pirkti neodinius tai atsiprasau.padejom tuos batus ir isejom.Dirba nenusimaneles.
*

ne jeigu ant dirbtiniu pasako, kad odiniai ir kaina buna kaip odiniui - suprantu, kad pikta, bet cia atvirkstine situacija, labiau juokinga turetu buti negu pikta
pasaka1
Tamaris siaip daug neodiniu batu buna g.gif net uzfiksavus kazkaip, nes atsimenu, kad jei batas ir neblogas, tai vis neodinis, ir vis tamaris smile.gif
siaip is paziurejimo tikrai nesiryzciau tvirtint, oda ten ar ne, juolab, kad ir parasyta, jog ne oda ax.gif

As ten uzsukau sian po ilgo laiko, tai tik radau, kad su zieminiais mazosios batais apsipirkau doh.gif Primigi firmos grazuciai batukai po 79, 89 litus blink.gif
Parduotuvej kainos apie 200 sios firmos. Pavasariui pirkdama tikrai nepatingesiu ten nuvaziuot unsure.gif
Sonrisita
QUOTE(Mytee @ 2008 12 18, 14:21)
3 men ? ar taip ilgam duoda garantija  g.gif
*

Čia ne garantija (garantija yra tik naujiem ir nenešiotiem batam, jei apsigalvojama per 2 savaites, kad pvz., netinka spalva ar pan.), bet jei pasitaikė nekokybiški batai, galima kreiptis į parduotuvę.

QUOTE(Getira @ 2008 12 19, 13:57)
O man klausimas iškilo..  Ar sekmadienį Šiauliuose dirba Baų kalnas? O jei dirba, tai iki kiek?  g.gif
*

Dirba smile.gif

P.S. Dabar kaip tik yra labai daug gauta vaikiškų batukų mirksiukas.gif
viktorija09
man batu kalnas tai nepatinka schmoll.gif , sau nieko ten nerandu verysad.gif
Armando mamyte
QUOTE(viktorija09 @ 2008 12 22, 01:30)
man batu kalnas tai  nepatinka schmoll.gif , sau nieko ten nerandu  verysad.gif
*

drinks_cheers.gif as irgi
Getira
Mano draugas moka po tuos batus kuistis. smile.gif Tai aš tik pasakau, ko man maždaug reikia, kokios spalvos, dydžio ir laukiu. smile.gif Nors ne.. Kartą ir man pasisekė Piere Cardien vyriškus simpatiškus batus už 10 lt rasti. Dabar vaikšto patenkintas ir džiaugiasi. smile.gif Aš sau gavau tik suvarstomus batelius ir basutes. O taip norėtųsi kokių ilgų demisezonių batų.. smile.gif
lairam
Aš esu kelis kartus sau batus ten nusipirkusi. Dar vaikui basutes pirkau. Vienus batus vyrui radome. Šiaip į Batų kalną reik eiti, jeigu turi daug laiko ir nori pasikuisti. Čia toks, skudurynas, bet ne drabužių, o batų smile.gif
tikriausiai
man tai kiek buvau nepatiko niekas ten.. smile.gif
dingdong
"Batų kalnas" man nepatinka schmoll.gif Nieko tam bardake sau nesu radus, aplinka tragiška, aptarnavimas graudus. Parduotuvė, į kurią nenoriu sugrįžt doh.gif
Getira
Nu va, apsipirkau šeštadienį batų kalne. Išsirinkau laisvalaikiui tokius trumpus sporbatukų tipo odinius batukus. Fantasitškai su jais jaučiuosi.smile.gif
Ir dar išsiaišiinau, kad garantija ya 14 dienų. Tačiau, jei per 3 mėnesius batai suplyšo ir turi pirkimo šekį, tai juos pataiso nemokamai. Vat. smile.gif
Sonrisita
Batų kalne vyksta nukainojimas mirksiukas.gif
rroonneettaa
Aš savaitgalį pirmą kartą lankiausi Batų kalne, Vilniuje. Šiukšlynas, tiesa. Bet pardavėjos pusė bėdos, net ir pajuokavom ir nuomonės paklausiau.

Išsirinkau 4 poras batų doh.gif

Tik labai nepatiko, kad tokiam kiekiui net simbolinės nuolaidos nepadarė, nors labai prašiau, nes vienus brangokus batus pirkau, bet laaaaabai norėjau. smile.gif

Ir dar naptiko, nes naujos poros negausi, visi batai matuoti, bet ką padarysi, apžiūrėjau, kad nebūtų apgadinti ir tiek.

Kaina superinė.

Kitiems rekomenduoju, bet turi žmogus mėgti kuistis. Bet užtat yra gerų firmų batų ir dauguma odiniai.
Lahja
Ar vaikiskos odines avalynes pasirinkimas yra?
Sonrisita
QUOTE(Lahja @ 2009 01 13, 10:52)
Ar vaikiskos odines avalynes pasirinkimas yra?
*

Pairinkimo yra iš Primigi, Imac firmų smile.gif
astaSL
pirkau ten vaikiškus rudenį, odinukus su pašiltinimu. bet kokybė tai... doh.gif panešiojo mėnesį dar normaliai, o kai didieji šalčiai prasidėjo - pats vaikas iš tolo batų nesiavė. nupirkom ecco. daugiau ten nevažiuosim, nes skūpus moka du kartus (taip ir mums gavosi, būtume iš karto pirkę normalius, tą 150sutaupę būtume... ).
cameja
nepatinka man si parduotuve,baisi netvarka ten schmoll.gif
d.ligita
nepatinka ir man batu kalnas schmoll.gif baisiai suversta viskas, o ir issirinkti nieko nepavyko smile.gif
nep
Man tai patinka, Batu kalnas, sau tai nieko kol kas nepirkau, bet vaikui tai ka nuperku, labai geri, patvarus batukai, ir nebrangus
Anastasyja
Manau tai tokia parduotuvė, kur reikia mokėti ieškoti ir rinkti, aš kažkaip ne iš tokių rolleyes.gif , todėl gražių batukų ten nerasdavau.
Manau dabar batų parduotuvių yra gana daug ir kainos visų įvairios: galima rasti puikios kokybes, dizaino ir nelabai brangiai tongue.gif
Getira
O aš vat žieminius iki pusės blauzdos nusipirkau. Tokie intensyviam vaikščiojimui. smile.gif Jo, ten tikrai reikia mokėti kuistis. smile.gif Bet, kai randi ka, tai jau žinai, kad nešiosi ir džiaugsiesi. thumbup.gif
pingvikas
batų kalnas gera parduotuvė, bet tik tas balaganas kai reik ieškotis tai nepatogu žiauriai. esu pirkus batus...vienų kaina krito po menesio 50 lt (aš mokėjau 150), o bazėse tokius pat mačiau uz 230...tai šiaip apsimoki parduotuvė manyčiau smile.gif

o vaikam tai galima ir pigiau rasti...
laukyte
QUOTE(d.ligita @ 2009 01 13, 19:16)
nepatinka ir man batu kalnas  schmoll.gif  baisiai suversta viskas, o ir issirinkti nieko nepavyko  smile.gif
*

pritariu smile.gif vien aplinka neskatina ko nors ieškoti schmoll.gif
!kristule
šiaip gal ir nieko ta parduotuvė, bet tas balaganas doh.gif .. reikia turėt kantrybės ten ieškot.. doh.gif
Čiobrelis
na, pirkau rudeninius paprastus batukus, tai panesiojau gal 1men. mokejau 100lt, neodiniai doh.gif Bet maciau tikrai geru batu, su normalia kaina tongue.gif o sakykit buna pavasariui graziu bateliu? kaip su 41 ismera?
4u.gif
*Mamis*
viena karta esu buvus, labai nepatiko schmoll.gif
katrinka
tikrai ta parduotuve tikras balaganas, bet batu ten tikrai geru buna ie pigiu!!!! tik paieskot reikia smile.gif
Sonrisita
Kaune jau pasirodė nauja Gabor rankinių kolekcija bigsmile.gif

Radau 2009 m. Gabor katalogą čia
saimona
šioje parduotuvėje kelis kartus pirkau Picollina batelius mamai - odiniai, vieną kart mokėjau 89Lt, po metų už tokius pat - 29 Lt biggrin.gif iki šiol atsidžiaugt negali bigsmile.gif

Vieną kart sau pirkau batelius, po savaitės prairo siūlė, nunešiau gražinti, priėmė be problemų.

O geriausia, kad praėjusį pavasarį per išpardavimą pirkau sau odinius batelius o dabar Danijoj mačiau identiškus, iš naujos kolekcijos, tik už keturgubą kainą doh.gif doh.gif doh.gif

Taip, modeliai ten šiek tiek pasenę, ieškoti reikia, bet tikrai įmanoma rasti gerų batų už žmonišką kainą 4u.gif
Ammo
As irgi viena karteli nusipirkau is sitos aprduotuves batus tai netrukau nesioti tris menesius lotuliukas.gif Vos "nesubyrejo" doh.gif
Julya
sorry nelabai seku tema bet norejau 1kl paklaust- deveti ten batai ar ne? viena kart uzejau ten tai taip ir nesupratau.. g.gif doh.gif
Gomerta
QUOTE(julya @ 2009 01 27, 20:10)
sorry nelabai seku tema bet norejau 1kl paklaust- deveti ten batai ar ne? viena kart uzejau ten tai taip ir nesupratau..  g.gif  doh.gif
*

Nedėvėti, nauji, panašu į senų kolekcijų išparduotuvę. Aplinka tikrai nekokia, bet pasikuitus galima rasti neblogų dalykėlių už gerą kainą mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.