Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Dar nesu buvusi bigsmile.gif ,bet reiks nuvaryti,kaip tik ieskau dukrai batu zieminiu
Atsakyti
As buvau ten karta,tooooks bardakas nieko rasti neimanoma.Kantrybes reikia tureti,o as neturiu
Atsakyti
Ten kalnai batų, bet išsirinkt ką nors sunku... Modeliai kažkokie bobiški, bet kokybė thumbup.gif daugeliu atvejų.
Atsakyti
Nepasakyčiau, kad bobiški. smile.gif Būna tikrai neblogų. Ir kaip jau kažkas minėjo, būtent tie patys, kuriuos galima rasti taip gerai žinomose parduotuvėse, kaip Danija ir Žygio batai. Nešioju malonius odinius batelius, basutes ir džiaugiuosi jais kas dieną. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 11 13, 14:45)
Modeliai kažkokie bobiški, bet kokybė  thumbup.gif daugeliu atvejų.


Būtent. Aš šiaip pagal 3 kriterijus batus renkuosi - kaina, patogumas, išvaizda, tai Batų kalne randu tokių, kur 1 ir 2 kriterijų tobulai atitinka, o kad ir 3 atitiktų dar nesu radus.

Bet vistiek patinka man ta parduotuvė. Neseniai vaikui Skechers kedukus už 30 Lt nupirkau.
Atsakyti
ir aš kedukus dukrytei nupirkau, patogūs ir gražūs. Sau irgi pirkau: vienas, vasarines basutes (nekokybiškos), o rudeniniais batukais džiaugiuosi, "timari" firmos smile.gif tik jų kaina ne tokia jau maža buvo, nes paskui pamačiau kitoje batų parduotuvėje labai panašius, tos pačios firmos, tik mažumėle pigiau doh.gif
Atsakyti
kazkada sia parduotuve isgyriau ax.gif perkuosi joje daznai, kokybe nusivilti neteko. dabar galiu jau ir zibalo truputi ipilti biggrin.gif . kaune svanoriu pr gale esancioje parduotuveje labai nepatiko aptarnavimas. laukiau kol antra bata atnes beveik puse val. anksciau to nebudavo. galiausiai pasake, kad tokio antro nera. tai kaip gali buti, kad batai ne poromis, o po viena buna? g.gif
Atsakyti
Vaikui esu pirkusi ten basutes, slepetes, rudeninius ir zieminius batukus. Kokybe nenusivyliau visus ilgai atnesiojo, kol isaugo. Pati ten dar niekuo sesusigundziau, bet gal per mazai ieskojau.. g.gif
Atsakyti
thumbup.gif parde.aisku,batu daug ,todel ir bardakas.bet kokybe geresne,nei pvz.:danijoj ar pan ax.gif pirkau vasara sau basutes ,vaikui odinukus rudeniui,tai thumbup.gif
Atsakyti
man ši parduotuvė patinka, nes visada randu mažiukei batukus thumbup.gif ir vakar nupirkom žieminius batukus..kokybė nėra nuvylus thumbup.gif sau irgi esu pirkusi..nors kaip kažkas minėjo, kad sunku ten rasti patinkantį modelį..ir baisiai ten viskas sumesta doh.gif iš tų bačiukų, ką sau radau, tai jokių nusiskundimų neturiu dėl kokybės..ir patogūs ir gražūs smile.gif
Atsakyti
Tikrai puiki parduotuvė, gera kaina ir kokybė. thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien vėl iš ten nusipirkau batukus ax.gif Man tikrai patinka ta parduotuvė.
Atsakyti