Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Nu va, apsipirkau šeštadienį batų kalne. Išsirinkau laisvalaikiui tokius trumpus sporbatukų tipo odinius batukus. Fantasitškai su jais jaučiuosi.smile.gif
Ir dar išsiaišiinau, kad garantija ya 14 dienų. Tačiau, jei per 3 mėnesius batai suplyšo ir turi pirkimo šekį, tai juos pataiso nemokamai. Vat. smile.gif
Atsakyti
Batų kalne vyksta nukainojimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš savaitgalį pirmą kartą lankiausi Batų kalne, Vilniuje. Šiukšlynas, tiesa. Bet pardavėjos pusė bėdos, net ir pajuokavom ir nuomonės paklausiau.

Išsirinkau 4 poras batų doh.gif

Tik labai nepatiko, kad tokiam kiekiui net simbolinės nuolaidos nepadarė, nors labai prašiau, nes vienus brangokus batus pirkau, bet laaaaabai norėjau. smile.gif

Ir dar naptiko, nes naujos poros negausi, visi batai matuoti, bet ką padarysi, apžiūrėjau, kad nebūtų apgadinti ir tiek.

Kaina superinė.

Kitiems rekomenduoju, bet turi žmogus mėgti kuistis. Bet užtat yra gerų firmų batų ir dauguma odiniai.
Atsakyti
Ar vaikiskos odines avalynes pasirinkimas yra?
Atsakyti
QUOTE(Lahja @ 2009 01 13, 10:52)
Ar vaikiskos odines avalynes pasirinkimas yra?

Pairinkimo yra iš Primigi, Imac firmų smile.gif
Atsakyti
pirkau ten vaikiškus rudenį, odinukus su pašiltinimu. bet kokybė tai... doh.gif panešiojo mėnesį dar normaliai, o kai didieji šalčiai prasidėjo - pats vaikas iš tolo batų nesiavė. nupirkom ecco. daugiau ten nevažiuosim, nes skūpus moka du kartus (taip ir mums gavosi, būtume iš karto pirkę normalius, tą 150sutaupę būtume... ).
Atsakyti
nepatinka man si parduotuve,baisi netvarka ten schmoll.gif
Atsakyti
nepatinka ir man batu kalnas schmoll.gif baisiai suversta viskas, o ir issirinkti nieko nepavyko smile.gif
Atsakyti
Man tai patinka, Batu kalnas, sau tai nieko kol kas nepirkau, bet vaikui tai ka nuperku, labai geri, patvarus batukai, ir nebrangus
Atsakyti
Manau tai tokia parduotuvė, kur reikia mokėti ieškoti ir rinkti, aš kažkaip ne iš tokių rolleyes.gif , todėl gražių batukų ten nerasdavau.
Manau dabar batų parduotuvių yra gana daug ir kainos visų įvairios: galima rasti puikios kokybes, dizaino ir nelabai brangiai tongue.gif
Atsakyti
O aš vat žieminius iki pusės blauzdos nusipirkau. Tokie intensyviam vaikščiojimui. smile.gif Jo, ten tikrai reikia mokėti kuistis. smile.gif Bet, kai randi ka, tai jau žinai, kad nešiosi ir džiaugsiesi. thumbup.gif
Atsakyti
batų kalnas gera parduotuvė, bet tik tas balaganas kai reik ieškotis tai nepatogu žiauriai. esu pirkus batus...vienų kaina krito po menesio 50 lt (aš mokėjau 150), o bazėse tokius pat mačiau uz 230...tai šiaip apsimoki parduotuvė manyčiau smile.gif

o vaikam tai galima ir pigiau rasti...
Atsakyti