Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Aš vaikams perku iš ten, neblogi batai už juokingą kainą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 04 18, 11:50)
Aš vaikams perku iš ten, neblogi batai už juokingą kainą smile.gif

drinks_cheers.gif Eisim vasarai ieskot pirkt basuciu rolleyes.gif
Atsakyti
Yra šitoi parduotuvėj neblogų batų thumbup.gif
Kaina nedidelė. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš ne vieną kartą esu ten užsukusi , bet kažkaip niekas nepatiko ten.
Atsakyti
As dukrytei is ten pirkau pora basuciu. Basutes labai kokybiskos, o kaina - dar gersne biggrin.gif . Dabar siusiu vyra keduku mazajai paziureti biggrin.gif
Atsakyti
Labas, mergaites, gal zinot, ar dirba parde sekmadieniais?
Atsakyti
Dirba iki 16 ar 17 berods.
Atsakyti
Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2009 04 19, 09:45)
Dirba iki 16 ar 17 berods.



QUOTE(Aprile @ 2009 04 19, 10:33)
Tikrai taip drinks_cheers.gif


Aciu, mergaites 4u.gif
Atsakyti
Tikrai galima nusipirkti labai geros avalynės, kas užsukes nieko nerado, greičiausiai lankesi, kai jau viskas buvo praretinta biggrin.gif Praeitą savaitę pirkau dvi poras mustangu sau. Ne pati žymiausia firma, bet kas įdomiausia, batų modeliai iš 2009 metų kolekcijos thumbup.gif Anksčiau maniau, kad ten kažkokie tik praeitų sezonų modeliai. Taip pat dukrytei paėmiau Primigi, modeliai irgi dabartiniai, kaina min 50% pigiau nei tai ką siūlo kitos pardės. S.Olivier superiniai modeliukai buvo, Tamaris (nepaprastai mėgiama firma, dėl batų patogumo ir ilgaamžiškumo thumbup.gif ). Žodžiu visos geriausios firmos už prieinamą kainą thumbup.gif Tiesa, "tvarkelė", karštis ir kiti nepatogumai sunervina bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 20 balandžio 2009 - 00:00
JO TEN KAINOS JUOKINGOS, AS DUKRAI IR PIRKAU. BET SUAUGUSIEMS NESU NIEKKO PASTEBEJUSI g.gif
Atsakyti
Man tai nera ten tos kainos tokios ir juokingos. Yra batuku, kurie kainuoja kaip ir kitose parduotuvese. Daznai siekia virs simto litu jau. Ziurint ka jus cia skaitote juokingomis smile.gif bet daugelyje parduotuviu yra ir pigiu, ir brangesniu, tad Batu kalnas nera kazkuo isskirtinis. Cia tik mano nuomone, kiek teko ten lankytis ir matyti.
Atsakyti