Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Nezinau, ar cia tas batu kalnas suprastejo, ar apsipirkti nemokam. Anksciau tik cia vaikui batus pirkdavom, ir sau kartais. Bet paskutiniu metu nesiseka, vaikui nupirkom batukus, tai taip greitai sudilo. O vyro basutes tai isvis po pirmo isejimo suplyso. Tiesa, kai nunese, pinigus grazino be jokiu problemu.
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 07 15, 08:37)
drinks_cheers.gif
nepatinka man ši parduotuvė ,labai nepatinka  schmoll.gif  tikras kalnas  doh.gif  nei tvarkos ten,toks savartynas  blush2.gif  nežinau rasti gal ką galimą bet kantrybės reik geležinės .

man ir nelabai patinka, ateini ir kniskis toj betvarkėj schmoll.gif
Atsakyti
Esu pirkusi pupai keleta poru batu, kokybe nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti
Rugpjūčio 31 nusipirkau batus, o rugsėjo 7d. jau jie suplyšo. schmoll.gif Blaaah....nebepirksiu iš ten.Ir šiaip kažkoks jovalas ten....
Atsakyti
Pora kartų buvau nuėjusi, bet sau nieko neradau, negražūs pasirodė, o kurie neblogi, tų ir kaina nemaža blink.gif Va, vaikui tai radau grožio už nedidelę kainą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2009 09 20, 16:12)
Rugpjūčio 31 nusipirkau batus, o rugsėjo 7d. jau jie suplyšo.  schmoll.gif Blaaah....nebepirksiu iš ten.Ir šiaip kažkoks jovalas ten....


tai nesk atgal.. g.gif
Atsakyti
su MB lankemes 4 kartus, per juos isigijom apie 10 poru batu is viso..nei viena pora nesiskundziam.. 4u.gif
Atsakyti
uzeinu retai, bet visad randu ka nors grazaus ir isigyju smile.gif kolkas nei viena pora nenuvyle 4u.gif
Atsakyti
Kadangi salia dirbu tai uzeinu pora kart per savaite,visi mano batai is ten ir vaikui perku ir dar kol kas neteko nusivilti rolleyes.gif
Atsakyti
Tris poras ir dešimties pirktų teko grąžinti, nes suplyšo per dvi sav. nuo pirkimo. Bet pinigus grąžino be problemų 4u.gif
Atsakyti
Sašlavynas... batų kainos aukštos, o parduotuvės susitvarkyt nesugeba... unsure.gif
Atsakyti
kur cia, tas batu kalnas g.gif parasykit adresa mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti