Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Tai nebedira batų kalnas Kaune sad.gif ? Aš kaip tik planavau ten eiti ieškoti botų rudeniui... Nors Klaipėdos batų kalne lyg ir nesu tokio dalyko mačiusi... Šiaip Klaipėdos batų kalnas yra jėga - turiu daug batų iš ten, aišku, daugelis kainavo virš 100 litų (kitur tokie kainuotų minimum virš dviejų ar trijų), taigi kokybe tikrai nesiskundžiu! Netgi esu labai patenkinta wink.gif. Turiu keletą ir po 10-20 litų, bet ir jiems kol kas nieko baisaus nenutiko thumbup.gif
Atsakyti
Dirba tikrai Kaune 4u.gif Drasiai eikit
Atsakyti
O šiuo metu gal batų kalne nuolaidų gerų yra?
Atsakyti
Nuolaidos tai tik vasariniams batams kiek teko matyti.

O kalbant apie pačią parduotuvę, tai man joje labiausiai nepatinka bardakas: viskas išmėtyta, normaliai pasimatuot negalima doh.gif Sau gražių ir kokybiškų batų nelabai esu mačius (tiesa retai ir lankausi), bet vaikiškų tikrai neblogų yra.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 22, 19:38)
As Batu kalne perku vaikams, kaip jau kazkas ir minejo--uz 59lt rudeninius ir uz 49lt basutes mergaitei nelabai kitur nupirksi, tuo labiau, kad jos odines, geros firmos... Suaugusiems nezinau kaip ten ta avalyne, bet maciau ir Ecco ir Mustang ir StOliver...taigi manau, kad issirinkt tikrai galima.


Aš turiu jau trečią porą mustangų iš batų kalno, jau vienus atsibodo nešioti, nenusidėvi. O clarks laisv.batus batukus buvau už 20 lt paėmus:) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 02, 16:06)
Aš turiu jau trečią porą mustangų iš batų kalno, jau vienus atsibodo nešioti, nenusidėvi. O clarks laisv.batus batukus buvau už 20 lt paėmus:) lotuliukas.gif


Kur Jūs randate tokias kainas "Batų kalne"?
Vakar kaip tik buvau užėjusi į Vilniuje naujai atsidariusią parduotuvę, tai bent tie, kur man patiko kainavo po 250 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Dzinte @ 2010 09 22, 09:14)
Kur Jūs randate tokias kainas "Batų kalne"?
Vakar kaip tik buvau užėjusi į Vilniuje naujai atsidariusią parduotuvę, tai bent tie, kur man patiko kainavo po 250 Lt.

O kur dabar ta parduotuve? Ar vaikisku batu yra?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2010 09 22, 09:17)
O kur dabar ta parduotuve? Ar vaikisku batu yra?


Žirmūnų g./Kareivių g. kampas 4u.gif Vaikiškų batų neieškojau, tai negaliu atsakyti.
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2010 09 22, 08:17)
O kur dabar ta parduotuve? Ar vaikisku batu yra?

yra mirksiukas.gif pirku preita savaite mergytei savo rudieninius ir zieminius batus mirksiukas.gif ir kainos nesikandzioja. kainavo 139lt, bet as nupirkau uz 69 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantic.: 22 rugsėjo 2010 - 11:20
QUOTE(Dzinte @ 2010 09 22, 09:18)
Žirmūnų g./Kareivių g. kampas 4u.gif  Vaikiškų batų neieškojau, tai negaliu atsakyti.

Reiks užsukt biggrin.gif Aš buvau Fabijoniškių "Batų kalne", tai pirmą kartą nusipirkau nerealius thumbup.gif Kainavo 199lt, o pagriebiau už99lt ax.gif O kokia istorija jų biggrin.gif Važiavau pas draugę, galvoju"ai, užeisiu, apsižiūrėsiu". Pamačiau tuos mėlynus batus, pačiupinau. Nu gražūs, šilti ir kokybiški(ne skuduras koks). Hmm, maaastau. Ai, turiu tokios pat spalvos striukytę g.gif Bet kur daugiau juos derinsiu. Na, sakau, jei bus mano batai, tai bus ir kitą kartą. Po savaitės važiuojam su drauge, sakau užeinam. Žiūriu, jau viena madmozel matuojas, trypčioja, suraukė nosytę, pavaikščiojo, pačiupino.. doh.gif Aš aplink, kad vaikštau.. doh.gif Nervas pajamė, jau galvojau reiks atiminėt lotuliukas.gif Bet gražiai padėjo ur aš juos nusipirkau wub.gif Rezultatas wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
O dėl netvarkos batų kalne visiškai pritariu/ Nebūtų "Batų kalnas" biggrin.gif
Atsakyti
o kurioj ten vietoj kareiviu/zirmunu sankryzoj? toj pusej kur makdonaldas ar kur maksima?
Atsakyti