Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

As tai buvau pora kartu apsiziuret, bet..priejau isvados, kad atvezti is "show room'u" nudeveti batai (pvz Pierre Cardin), ar is kokiu madu demonstravimu, ar is parduotuviu numatuoti, bet nenupirkti. Buna ir atrodo net nematuotu, bet tie buna patys baisiausi, jau kokius 5-10 metu sandely praguleje turbut doh.gif
Padevetu batu as neperku, tai neperku ir "batu kalne".
Atsakyti
nesamoninga parda,viena kart uzejus buvua tai siaubekas kazkoks doh.gif
Atsakyti
Būna neblogų batų, vienus esu nusipirkusi, nešiojasi neblogai. Bet šiaip prekės nelabai kokybiškos.
Atsakyti
o as viena karta uzejus maciau tiesiogine ta zodzio prasme 'kalna' statybininku stiliaus batu po ~9lt. Po gero menesio uzejus tas pats kalnas ne kiek nesumazejes, o kaina ~3lt biggrin.gif
Atsakyti
o ash ten priesh metus pirkau labai labai pigiai (apie 40 - 50 lt uz viena pora) keleta fantastishku odiniu sportbaciu, ne kiek nenubluke, naujutelaiciai buvo thumbup.gif

neshioju ir negaliu atsidziaugt iki shiol. kokybe super.

Nors daugiausia tai ten shlamshto. Shi pavasari buvau ir visai nieko neradau smile.gif

na cia sekmes reikalas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 11 rugpjūčio 2007 - 23:24
o kur sita parduotuve randasi?
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 08 12, 11:48)
o kur sita parduotuve randasi?

Kaune tai Savanoriu pr. priesais Dubingiu parduotuve smile.gif
Atsakyti
o aplamai Lietuvoje kiek tokiu parduotuviu yra?
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 08 12, 11:48)
o kur sita parduotuve randasi?



o Vilniuj Fabijonishkiu IKI antram aukshte.

dar "batu kalnui" priklauso "outlet boutique" labdariu gatvej - irgi esu ten pirkus ne vienus grazius nukainuotus batus bigsmile.gif

bet pastaruoju metu nieko gero neatveza... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2007 08 12, 13:06)
o Vilniuj Fabijonishkiu IKI antram aukshte.

dar "batu kalnui" priklauso "outlet boutique" labdariu gatvej - irgi esu ten pirkus ne vienus grazius nukainuotus batus  bigsmile.gif 

bet pastaruoju metu nieko gero neatveza...  verysad.gif


aisku,as taip ir pagalvojau,kad senamiestije batu kalnui priklauso parde,nes nesenai nupirkau ten a lia gucci basutes,ir ten ant lipduko buvo parasyta importotojas batu kalnas.tik va prasiau nuolaidos o man nepadare,dabar visur isparduoda vasaros avalyle o ten ne tipo isparduotuve,nesenai atsidarem,gal ten ir neprangi kokia avalyne,bet mano basutes labai daug kainavo.tik man idomu dabar is kur jie gauna visokius sita avalyne,nes man is pradziu kai uzejau pagalvojau kad ten nesiota avalyne parduoda,bet mano tai nauji.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
man ta ne schmoll.gif
Atsakyti