Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Nebuvau batu kalne ne karto biggrin.gif nes drauges, kurios ten pirko, pripasakojo visokiu blogybiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 04 23, 18:04)
Nebuvau batu kalne ne karto biggrin.gif  nes drauges, kurios ten pirko, pripasakojo visokiu blogybiu doh.gif

kokiu? biggrin.gif

as tris poras esu is batu kalno pirkusi.dveji batai super,atrodo,kad amzini,niekaip nesunesioju biggrin.gif o vieni,tai po menesio suplyso,padas atsoko ir siaip prarado savo forma,kaip kaliosai kokie,nors nesiojau ne kasdiena.
tiesa vienus kai pirkau,tai gerokai teko pardaveja pavarineti,kol atrado antra bata tokios pacios spalvos,nu kiek nesa tiek atspalvis skiriasi,ji aiskina,kad cia nieko,nu bet as gi matau,kad vienas vieno atspalvio kitas kito doh.gif biggrin.gif nelabai patenkinta atrode,bet visdelto gerai pasikuitus sandely atrado cool.gif
Atsakyti
vakar buvau netoliese, tai specialiai užsukau pasižvalgyti ir nusivyliau blink.gif batai tikra žodžio prasme mėtosi lentynose, sukuisti kai kokiam savartyne, kokybė ir išvaizda prasta, o kainos užkeltos labai didelės, geriau jau gerose parduotuvėse pirkti, nei ten... be to kainos su skilamušiu į bato padą įmuštos, tai iškart galima sakyt batai sugadinti blink.gif taigi pasižvalgiau ir išėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 04 23, 21:31)
vakar buvau netoliese, tai specialiai užsukau pasižvalgyti ir nusivyliau blink.gif  batai tikra žodžio prasme mėtosi lentynose, sukuisti kai kokiam savartyne, kokybė ir išvaizda prasta, o kainos užkeltos labai didelės, geriau jau gerose parduotuvėse pirkti, nei ten... be to kainos su skilamušiu į bato padą įmuštos, tai iškart galima sakyt batai sugadinti blink.gif taigi pasižvalgiau ir išėjau smile.gif


Su skylamušiu? blink.gif kaip su tokiu daiktu įmanoma įmušti kainas?
user posted image

Gal susegtuvą turėjote omeny?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 04 23, 23:31)
.... be to kainos su skilamušiu į bato padą įmuštos, tai iškart galima sakyt batai sugadinti blink.gif taigi pasižvalgiau ir išėjau smile.gif

niekada nebuvo del to bedos.tiesa sakant,net namanau,kad ten reiskia kazka tokios skylutes g.gif
Atsakyti
Tragedija o ne parduotuve doh.gif jie veza is Vokietijos brokuotus batus... kur skirias dydziai, spalvos, siaip kokie defektai yra... nepatariu pirkti ten, tikrai... kokybes nerasite... o ir kainos nepasakyciau, akd labai labai mazos doh.gif
Atsakyti
gal ir ne stebuklas, ten , bet vaikams niekur kitur neperku tik ten, nežinau arba mums tik papuola, arba iš tiesų taip ir yra Batų kalno batus išauga, bet nenuavi, o kokius turginius suėda per kelias savaites, teko ir kitų parduotuvių pirkti , sugebam sudrožti, doh.gif būna skiriasi atspalviai, bet man vaikams maža bėda ax.gif , atspalviai skiriasi odos iki pirmo išėjimo į lauką, paskui susivienodina , vat ir dabar ieškojom batų niekur neradom, teks atsiprašyti kalno ir eiti ieškoti ten gal ką rasim smile.gif , apie aplinką nekalbu....netvarka didelė, batų kalnai, matyt neturi galimybių vienai batų porai skirti daug vietos, bet verta "pasikuisti" nors labai nemėgstu , bet kol kas nematau kitos išeities ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 04 24, 22:26)
gal ir ne stebuklas, ten , bet vaikams niekur kitur neperku tik ten, nežinau arba mums tik papuola, arba iš tiesų taip ir yra Batų kalno batus išauga, bet nenuavi, o kokius turginius suėda per kelias savaites,  teko ir kitų parduotuvių pirkti , sugebam sudrožti,  doh.gif būna skiriasi atspalviai, bet man vaikams maža bėda  ax.gif , atspalviai skiriasi odos iki pirmo išėjimo į lauką, paskui susivienodina , vat ir dabar ieškojom batų niekur neradom, teks atsiprašyti kalno ir eiti ieškoti ten gal ką rasim  smile.gif , apie aplinką nekalbu....netvarka didelė, batų kalnai, matyt neturi galimybių vienai batų porai skirti daug vietos, bet verta "pasikuisti" nors labai nemėgstu , bet kol kas nematau kitos išeities  ax.gif


Jau geriau ramiai per ebay nauju/ mazai naudotu uz 15/20lt pirkti per tarpininke arba patiems... negu uz 50/60lt brokuotus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 04 24, 22:34)
Jau geriau ramiai per ebay nauju/ mazai naudotu uz 15/20lt pirkti per tarpininke arba  patiems... negu uz 50/60lt brokuotus unsure.gif

man nesiseka su siuntimu, niekuomet nepataikau nei dydžių ir nuolaidų nepataikau , man neišeina apsipirkti pigiai internetu ax.gif , be to mūsų kojos abiejų vaikų nestandartinės, dičkio platoka koja, o mažio labai siaurutė , privalau matuoti deja ax.gif, o man spalva mažas brokas , nes skiriasi labai mažai, ir avėjimo kokybei įtakos neturi 4u.gif. Beje šiandien teko aplankyti kelias batų parduotuves, avalynės kaina nuo septyniasdešimt iki pusantro šimto porai doh.gif ir man keliems mėn per brangu tokius pirkti 4u.gif , bandysim vėl šturmuoti...bet ten irgi deficitas ypač tokiesm jau paaugusiems vaikinams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 04 24, 23:08)
man nesiseka su siuntimu, niekuomet nepataikau nei dydžių ir nuolaidų nepataikau , man neišeina apsipirkti pigiai internetu  ax.gif , be to mūsų kojos abiejų vaikų nestandartinės, dičkio platoka koja, o mažio labai siaurutė , privalau matuoti deja  ax.gif, o man spalva mažas brokas , nes skiriasi labai mažai, ir avėjimo kokybei įtakos neturi  4u.gif. Beje šiandien teko aplankyti kelias batų parduotuves, avalynės kaina nuo septyniasdešimt iki pusantro šimto porai  doh.gif ir man keliems mėn per brangu tokius pirkti  4u.gif , bandysim vėl šturmuoti...bet ten irgi deficitas ypač tokiesm jau paaugusiems vaikinams  doh.gif


na del platumo tai galite ieskotis Clarks'o, ten juk yra raideles, zymincios platuma, turetumet pataikyti 4u.gif
Atsakyti
A s vienus batus is ten turiu,nu nenunesiojami man jie trecia sezona smile.gif bet jau renkantis batus matosi kaip kas nesiosis,niekada neperku zomsiniu batu,musu orais jokie impregnantai man nepadeda,kojos slapios,ir siaip matosi kokybe bato vos i rankas paemus smile.gif
Atsakyti
turiu vienus batus, visą rudenį pranešiojau ir panašu kad dar kitą rudenį nešiosiu, nei kiek nesusidėvėjo
Atsakyti