Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

rolleyes.gif Kokį gydytoją pasirinkti .? Mane priregistravo pas gyd. Černiauskienę. Kaip ji kaip gydytoja ar gera? O kokia ginekologė gera šioje poliklinikoje?
Atsakyti
pas ginekologe sitoj poliklinikoj ne karto nebuvau ir kol kas nesiruosiu-kazkaip nekelia pasitikejimo polikliniku ginekologai schmoll.gif o del Černiauskienes-tai iki siol as irgi esu pas ja uzsirasius,nieko ji ypatingo-gydytoja ir tiek.kazkaip nesikalbu labai su ja,gal todel,kad apskritai retai lankausi as poliklinikoj rolleyes.gif bet vis tiek traukia mane pas kokia kita uzsiregistruot tongue.gif neatrodo man ta Černiauskiene labai siltas zmogus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmelada @ 2005 01 06, 12:32)
pas ginekologe sitoj poliklinikoj ne karto nebuvau ir kol kas nesiruosiu-kazkaip nekelia pasitikejimo polikliniku ginekologai schmoll.gif o del Černiauskienes-tai iki siol as irgi esu pas ja uzsirasius,nieko ji ypatingo-gydytoja ir tiek.kazkaip nesikalbu labai su ja,gal todel,kad apskritai retai lankausi as poliklinikoj rolleyes.gif bet vis tiek traukia mane pas kokia kita uzsiregistruot tongue.gif neatrodo man ta Černiauskiene labai siltas zmogus unsure.gif

Ačiū uz patarimą aš pas ją dar nei karto nebuvau, o gal žinai kuri ten gera, ir ar registruos pas kitą jeigu jai nepriklausai, kokia ten tvarka?
Atsakyti
As vaikstau pas ginekologe Vasjanova geresnes gydytojos dar ne maciau man ji thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujokė* @ 2005 01 07, 20:09)
Ačiū uz patarimą aš pas ją dar nei karto nebuvau, o gal žinai kuri ten gera, ir ar registruos pas kitą jeigu jai nepriklausai, kokia ten tvarka?

manau del persiregistravimo pas kita gydytoja problemu tikrai neturetu kilti smile.gif tiesiog paprasyk registraturoje,kad nori eiti pas ka nors kita ir turetu perrasyt wink_3.gif o kuri ten geresne,tai bijau ir patart.juk as tik pas Cerniauskiene ir vaikstau smile.gif
Atsakyti
Mano ginekologe - Ramanauskiene thumbup.gif
O seimos gydytoja tai geriau rinktis pagal teritorija, pvz. musu gydytoja thumbup.gif turi labai didele apylinke, daug pacientu (populiari gydytoja) ir todel i tolimesnius rajonus nelabai nori vaizuoti...na bet jeigu netinka, tada reikia prasytis pas kita wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(Jester @ 2005 01 08, 22:09)
As vaikstau pas ginekologe Vasjanova geresnes gydytojos dar ne maciau man ji thumbup.gif  thumbup.gif

pas Vasjanova taip lengvai nepakliusi, ji turi tik savo special klientu rata, kurie pas ja lankosi... tongue.gif Is ginekologu man labiausiai patinka Markauskiene, gera gydytoja, tik labai jau ilgos eiles pas ja... schmoll.gif smile.gif
O is pediatru tai musu irgi Cerniauskiene, visai nebloga ji, as pas ja jau nuo 16 metu prirasyta, patinka ji man, tik va jau senti pradeda daug ka pamirsta... doh.gif wub.gif
Atsakyti
pas seimos gydytoja Doksiene nepatariu uzsirasyt. bent man ji labai salta ir toks jausmas, kad ji nenori pacientu. kai atejo mano vaiko pirma karta apziureti is karto dave suprasti, kad visai nebutina mums pas ja vaikscioti ir galime bet kuria poliklinika rinktis. Planuoju persirasyti pas kita, nes ja nepasitikiu.
Atsakyti
As irgi pas Doksiene nerekomenduociau, jau dabar persirasem i kita poliklinika.
Siaip ji rami tokia, lyg ir nieko, bet kaip gydytoja tai labai siaip sau...
Kai vaikai sirgdavo, kartais atejusi net nepaziuredavo vaiko, o tik paklausia kas yra ir is karto jau raso antibiotikus. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Etna @ 2005 02 22, 19:44)
As irgi pas Doksiene nerekomenduociau, jau dabar persirasem i kita poliklinika.
Siaip ji rami tokia, lyg ir nieko, bet kaip gydytoja tai labai siaip sau...
Kai vaikai sirgdavo, kartais atejusi net nepaziuredavo vaiko, o tik paklausia kas yra ir is karto jau raso antibiotikus.  mad.gif


hmmm. visai padejai apsispresti. manau kuo skubiau perrasysiu vaika pas kita gydytoja. Galvojau gal cia tik man taip vaidenasi. (ash pati tai Antakalnio poliklinikoj lankausi).
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
sveikos

mus prirase seskines poliklinikoje pas Jankauskiene ir jos sesele Marina
kolkas jos lanko mus namuose, man asmeniskai lyg ir nieko, bet ne per labiausiai patiko
noreciau suzynoti, kas jau lankosi pas jas, kokia gydytoja ar gera? ir ar viskuo vadovautis ka ji sako?

Atsakyti
Mes ir ten prirasyti. kol kas man patiko, paskui ziuresim g.gif
Atsakyti