Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

QUOTE(Loretute @ 2007 04 23, 11:19)
vaikučių gyd. Raubienė tai labai liux thumbup.gif


visiškai sutinku, puiki gydytoja thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš apie gyd. Raubienę tik geriausiai ir šilčiausiai galiu kalbėti,,, thumbup.gif o ir slaugytoja super, nu pasisekė mums ...
Atsakyti
sveikutes. Siandien uzsiregistravau seskines poliklinikoj. Paskyre man gyd.Kazakova. Mano vyras ten gydosi pas gyd.Kiskuniene. Ar verta man pereit pas ja? Kuri jusu nuomone geresne? Klausiau vyro,bet jam tai visi gydytojai vienodi ir geri,tai patarimo nesulaukiu..
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2007 05 15, 09:56)
sveikutes. Siandien uzsiregistravau seskines poliklinikoj. Paskyre man gyd.Kazakova. Mano vyras ten gydosi pas gyd.Kiskuniene. Ar verta man pereit pas ja? Kuri jusu nuomone geresne? Klausiau vyro,bet jam tai visi gydytojai vienodi ir geri,tai patarimo nesulaukiu..

Papildyta:
QUOTE(acotra @ 2007 05 15, 11:46)

Papildyta:
QUOTE(acotra @ 2007 05 15, 11:47)
Papildyta:

kas cia darosi niekaip negaliu parasyti smile.gif patarciau pas Kiskuniene geriau nei pas Kazakova
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acotra: 15 gegužės 2007 - 10:47
QUOTE(Merlote @ 2005 02 22, 19:36)
pas seimos gydytoja Doksiene nepatariu uzsirasyt. bent man ji labai salta ir toks jausmas, kad ji nenori pacientu. kai atejo mano vaiko pirma karta apziureti is karto dave suprasti, kad visai nebutina mums pas ja vaikscioti ir galime bet kuria poliklinika rinktis. Planuoju persirasyti pas kita, nes ja nepasitikiu.

aš tą pati galiu pasakyti apie Kozmenienę doh.gif rolleyes.gif niekiap nedavė nukreipimo echoskopui, nors man tikrai reikėjo blink.gif išsisukinėjo visaip, kad blogai užsirašė mano numerį ir pan., o sekantį kartą kai jau atseit pasitaisė numerį, net nesiteikė paskambinti chamka blink.gif
Papildyta:
QUOTE(leonel @ 2006 10 10, 20:14)
Pas kuria endokrinologe patartumete lankytis Seskines poliklinikoje - pas gydytoja Ilona Lapteva ar pas gydytoja Vida Pupininkiene?  mirksiukas.gif

Laptevos nežinau, bet Pupininkienė paliko visai gerą įspūdį ax.gif
Atsakyti
na kas liecia gydytojus tai seskines poliklinikoj man visia patiko gydytoja TOMKO blush2.gif kazkaip ir pakankamai jauna ir siaip rupestinga, nieko nepraleidzia, viska apziuri, jei kas kelia itarimu.. doh.gif
del genekologu, tai as vaiksciodavau pas BUMBULIENE.. thumbup.gif daktare, o kai ji atostogaudavo, tada pas VASJANOVA, ji skyriaus vedeja..
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2007 05 24, 13:32)
na kas liecia gydytojus tai seskines poliklinikoj man visia patiko gydytoja TOMKO  blush2.gif  kazkaip ir pakankamai jauna ir siaip rupestinga, nieko nepraleidzia, viska apziuri, jei kas kelia itarimu..  doh.gif
del genekologu, tai as vaiksciodavau pas BUMBULIENE..  thumbup.gif  daktare, o kai ji atostogaudavo, tada pas VASJANOVA, ji skyriaus vedeja..

gyd. Bumbuliene jau nedirba seskines poliklinikoje
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2007 05 25, 07:19)
gyd. Bumbuliene jau nedirba seskines poliklinikoje


blink.gif kaip keista? o kodel? blush2.gif
Atsakyti
Labai nerekomenduoju terapeutės Bilevičienės. Nebent, - jums patinka bendrauti su, švelniai tariant, keistuoliais... mirksiukas.gif

Nepasigėdi, priimdama iš paciento kokią dovanėlę, pasakyti, kad geriau jau reikėjo jai atnešti kokių nors vaisių, nes jos vaikams trūksta vitaminų. Tiesa, čia jau senokai buvo, gal tie jos vaikai jau užaugę ir vitaminus nusiperka patys, bet aš negaliu pamiršti. Ir ne man vienai jinai taip sakydavo.

Dabar pas ją lankosi mano mama. Kartą, kai nuėjo su aukšta temperatūra, Bilevičienė ilgai ir energingai bandė išsiaiškinti, koia dabar mėnulio fazė, mat jai reikia į kirpyklą. Paprašė mamos paskambinti į jos darbovietę, kad ten mamos kolegė iš stalinio kalendoriaus pasakytų, kokia ta prakeikta fazė, mat pati kalendoriaus neturėjo.

Į visus mamos skundos dėl sveikatos atsako, kad nėr ko norėti, nes, matote, amžius jau, taip ir turi būti....

Žodžiu, nėra ji piktybinė, bet pavadinti miela gydytoja kažkodėl nesinori....
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2007 05 25, 11:44)
Labai nerekomenduoju terapeutės Bilevičienės. Nebent, - jums patinka bendrauti su, švelniai tariant, keistuoliais... mirksiukas.gif

Nepasigėdi, priimdama iš paciento kokią dovanėlę, pasakyti, kad geriau jau reikėjo jai atnešti kokių nors vaisių, nes jos vaikams trūksta vitaminų. Tiesa, čia jau senokai buvo, gal tie jos vaikai jau užaugę ir vitaminus nusiperka patys, bet aš negaliu pamiršti. Ir ne man vienai jinai taip sakydavo.

Dabar pas ją lankosi mano mama. Kartą, kai nuėjo su aukšta temperatūra, Bilevičienė ilgai ir energingai bandė išsiaiškinti, koia dabar mėnulio fazė, mat jai reikia į kirpyklą. Paprašė mamos paskambinti į jos darbovietę, kad ten mamos kolegė iš stalinio kalendoriaus pasakytų, kokia ta prakeikta fazė, mat pati kalendoriaus neturėjo.

Į visus mamos skundos dėl sveikatos atsako, kad nėr ko norėti, nes, matote, amžius jau, taip ir turi būti....

Žodžiu, nėra ji piktybinė, bet pavadinti miela gydytoja kažkodėl nesinori....


nu nieko sau.. doh.gif cia jau ir atsainumas ir apskritai.. kazkaip keista, kad ji ten dar dirba.. blink.gif
Atsakyti
acotra, o pasakyk prasau, ar dirba vaiku gydytoja Vida Žiemaitienė, lyg tokia pavarde blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikimauzas @ 2007 05 26, 00:36)
acotra, o pasakyk prasau, ar dirba vaiku gydytoja Vida Žiemaitienė, lyg tokia pavarde  blush2.gif

dirba Zemaitiene, ji ne tik vaiku gydytoja, dirba II seimos gyd. skyriuje. O kas dirba ir kada galitpasiskaityti www.poliklinika.lt. Tiesa informacija ne taip daznai keiciama kaip noretusi
Atsakyti