Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

QUOTE(saulyte28 @ 2008 06 03, 18:33)
Labas vakaras,o gal kas turi ziniu apie ginekologa Hamoudeh?Koksai jisai specelistas?Aciu smile.gif


Esu jau rašiusi apie Jį. Man Jis pats geriausias iš visų, labai malonus, švelnus, atidus. Viską išklausinėja. Tikrai nesiruošiu jo keisti į kitą gydytoją. thumbup.gif
Beje mano sesuo perėjo pas Jį, nors anksčiau lankėsi pas p. Vasjanovą. mirksiukas.gif

http://www.pincetas....ydytojo_paieska

O štai čia esanti informacija tik patvirtina mano žodžius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 06 03, 19:41)
Esu jau rašiusi apie Jį. Man Jis pats geriausias iš visų, labai malonus, švelnus, atidus. Viską išklausinėja. Tikrai nesiruošiu jo keisti į kitą gydytoją. thumbup.gif
Beje mano sesuo perėjo pas Jį, nors anksčiau lankėsi pas p. Vasjanovą. mirksiukas.gif

http://www.pincetas....ydytojo_paieska

O štai čia esanti informacija tik patvirtina mano žodžius. 4u.gif



Aciu labai smile.gif
O gal dar kas gali pakomentuoti apie gyd.Minkauskiene?
Atsakyti
Aš pas ją prisirašiusi, gala maloni moteris, pašnekėti galima apie bet ką, švelni, paaiškina gerai, tik truputi"sapnelis"-gerąja prasme. Vis reikėdavo jai priminti, bet nėra ko norėt labai daug klienčių turi. Be to dar dirba Grybe, tai daug ką sako.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte28 @ 2008 06 03, 18:47)
Aciu labai smile.gif
O gal dar kas gali pakomentuoti apie gyd.Minkauskiene?

O kokios ji srities? jei ginė tai Markauskienė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2008 06 10, 19:44)
O kokios ji srities? jei ginė tai Markauskienė smile.gif

Minkauskiene - terapeute... smile.gif
Atsakyti
Noreciau isgirsti nuomoniu apie LOR gydytojas: Malikėnienė ir Lapinskienė. Noriu pasitikrint gerklyte, galvoju ar privaciai keliaut ar dar naudotis poliklinikos paslaugomis.
Mano seimos gydytojas yra Zeiba, nesu patenkinta jo prieziura, nors kreipiuosi tik persalus, dirba atmestinai, mano nuomone.
Atsakyti
Man LOR gydytojai šioje poliklinikoje tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2008 06 11, 22:31)
Man LOR gydytojai šioje poliklinikoje tai  g.gif

papasakok placiau, as nei su viena nesu susidurusi..
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 06 11, 21:46)
papasakok placiau, as nei su viena nesu susidurusi..


Nėra čia ką labai pasakoti ax.gif Turėjau problemų su gerkle, labai užsitęsusia sloga, tai tas ėjimas pas jas abi beprasmiškas buvo. Sugeba tik prirašyti krūvą vaistų, o ką nors patarti tai jau ne schmoll.gif
Vienu žodžiu, norėjau pasakyti, kad, mano nuomone, nekompetetingos. O gal tiesiog nesistengia g.gif
Atsakyti
ka is pediatru rekomenduotumet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2008 06 12, 13:09)
Nėra čia ką labai pasakoti ax.gif Turėjau problemų su gerkle, labai  užsitęsusia sloga, tai tas ėjimas pas jas abi beprasmiškas buvo. Sugeba tik prirašyti krūvą vaistų, o ką nors patarti tai jau ne  schmoll.gif
Vienu žodžiu, norėjau pasakyti, kad, mano nuomone, nekompetetingos. O gal tiesiog nesistengia  g.gif

aisku, dekui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2008 06 12, 13:09)
Nėra čia ką labai pasakoti ax.gif Turėjau problemų su gerkle, labai  užsitęsusia sloga, tai tas ėjimas pas jas abi beprasmiškas buvo. Sugeba tik prirašyti krūvą vaistų, o ką nors patarti tai jau ne  schmoll.gif
Vienu žodžiu, norėjau pasakyti, kad, mano nuomone, nekompetetingos. O gal tiesiog nesistengia  g.gif

drinks_cheers.gif Buvau pas abi - labai neatidzios, gal ir profesionales savo srity, bet bendravimo kulturos nerasta doh.gif
Atsakyti