Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

QUOTE(La.lune @ 2009 01 04, 16:12)
aciu smile.gif o siuntimo is seimos daktares tikiuosi nereikia?


Nereikia. Pas mane buvo odos grybelis, nuėjau į registratūrą, sako po savaitės. Kai parodžiau dėmę ant kaklo iš karto davė taloną. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 12 10, 22:49)
Labutis mirksiukas.gif Užsirašiau pas V.Puchas gynekologe ,labai įdomu sužinoti apie ja.Gal kas jau lankėtes pas ją?  ax.gif



as buvau netycia pakliuvus, labai maloni, bet, kad ypatingai patiktu, tai nepasakyciau, kitasyk rinkciaus kita.

beje, su ja dirbanti sesele, tai...... blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 01 08, 15:02)
as buvau netycia pakliuvus, labai maloni, bet, kad ypatingai patiktu, tai nepasakyciau, kitasyk rinkciaus kita.

beje, su ja dirbanti sesele, tai...... blink.gif  doh.gif

Aš irgi pradėjau vaiksčioti pas Puchas ir manau kolkas gydytoja nekeisiu. Man ji patiko.O jau sesele tai tikrai doh.gif Bet kažkaip mažai mačiau labai gerų seselių ginekologiniam skyriuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2009 01 08, 16:34)
Aš irgi pradėjau vaiksčioti pas Puchas ir manau kolkas gydytoja nekeisiu. Man ji patiko.O jau sesele tai tikrai  doh.gif Bet kažkaip mažai mačiau labai gerų seselių ginekologiniam skyriuje g.gif


O aš kažkaip pas savo ginių net seselės nemačiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(porsche @ 2008 01 19, 02:06)
4u.gif O man teko su papildamu taloneliu pakliuti pas ZIEMELIENE Isiminkyte, nes geriau pas ja niekada neeikite, (pamirsau pasakyti, kad ji ginekologe). Apreke mane, kad atejau su skausmais, kad sudarau eile jos pacientems su taloneliais, lyg buciau pas ja atejusi siaip sau is neturejimo ka veikti doh.gif Pati sena, jau seniai pensija jos laukia, fui, kaip jinai dar dirba??? g.gif Apziurejo mane ir nieko nepamate. Nzn, kam laiko tokius gydytojus???



Pritariu, kad pas ZIEMELIENE jokiu budu nereikia eiti. Kazkada irgi nuejau su polipu ir didziausiais skausmais, tai mane net apreke. Kazko pradejau klausineti, tai labai nepatiko. Dar paklause, koks mano issilavinimas, kad tokius klausimus uzduodu kvailus smile.gif O paciai neuzteko issilavinimo, nors jau seniai dirba ir patirties turi tureti, kad nustatyti, kas man. Susauke vos ne visus tuo metu dirbusius ginekologus, kad padetu. Bendravimo kulturos lygis lygus 0. Zodziu, sena nupezusi BOBA, o ne gydytoja. Lauk tokias reikia varyti. As jau galvojau, kad ji nedirba seniai....O pasirodo dirba dar. Turbut ja is gailescio laiko. Nes kur tokia priims dar? Siuo metu lankausi pas Kobelis. Nusiskundimu neturiu.
Atsakyti
Labukas. mirksiukas.gif Moteris ,norėjau paklausti apie nėsčiujų ehoskopija. Mano sesuo šio metų laukesi pirmo vaikelio. Ji lanko Karoliniškių poliklinika ir labai nustebo ( ir aš irgi ) kad už antra ehoskopija ( dabar nėštumas 27 sav.) reikia mokėti 38 litus blink.gif Kaip jai pasake gydytoja "ar norit daryti ehoskopija?".Kaip žinau ehoskopija nėštumo metų privaloma apie 16 sav. ir 28 sav.Gal ir pas mus Šeškinėja kažkas pasikeite ir irgi ehoskopija mokoma? Gal kas žino? Bet visai jau išprotėjo ,greitai ir už ora moket reikės. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 15 sausio 2009 - 19:29
Nei karto uz echoskopija moketi nereikejo.
Atsakyti
Dare echoskopija gal 5 kartus, ne karto nemokejau. Kas cia per naujoves. Matyt pradesim moket uz viska, ir dar lups mokescius uz sveikatos apsauga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spot13 @ 2009 01 23, 19:43)
Dare echoskopija gal 5 kartus, ne karto nemokejau. Kas cia per naujoves. Matyt pradesim moket uz viska, ir dar lups mokescius uz sveikatos apsauga doh.gif

Tai tame ir reikalas,kad man irgi mūsų poliklinikoje 5 kartus dare eho,o Karoliniškese mano sesei teks už antrą eho sumokėti 38 lt. doh.gif Gal ne tokie didėli pinigai bet kur tada teisybę? Ką nori tą ir daro. Vienos moka kitos ne.Palaukit dar ir pas mus padarys mokamas eho blink.gif
Atsakyti
Noriu paklausti apie gyd. ginekologę Bareikienę, gal kas turi atsiliepimų?
Atsakyti
lankausi pas seimos gydytoja KAZAKOVA, o ginekologe mano KOBELIS abi super man labai jos patinka 4u.gif
Atsakyti
S.Raksiene ir D.Uleviciene thumbup.gif Malonios ir kompetetingos gydytojos
Atsakyti