Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

Vakar ziurejau laida ir ten daug pasakojp apie pensiju kaupimo fondus.
Pas mus i darba kazkada buvo ateje atstovai is Hansa banko, aiskino aiskino ten apie fondus, bet nieko doro nepasake, tik kad labai norejo, jog pasirasytumem, vos ne prievarta bruko tuos popierius i rankas.

Dabar pati susimasciau siek tiek smile.gif Gal kas jau esate koki fonda pasirinke, kodel?
gal forume lankosi ir banke dirbancios mamytes, gal galetu siek tiek paaiskinti- kas ir kaip smile.gif
aciukas smile.gif
Atsakyti
cool.gif Aha, įdomi tema.
Aš pasirinkus VB, bet nežinau, ar tai geriausias pasirinkimas. Tiesiog gėda blush-anim-cl.gif , bet net pirmų metų finansiniais rezultatais nepasidomėjau.
Pakomentuokit kas cool.gif
Atsakyti
As CU smile.gif
Rezultatus ziurejau pries kokius 3 men, tai maciau kad yra daugiau nei buvo pervesta, na kazkiek priaugo, bet nelabai daug.
Pazadu ryt dar pasiziureti ir parasyti kas kaip smile.gif
Atsakyti
O as dar draugauju su Sodra. Laikrastyje buvo straipsnis apie tuos fondus, tai paaiskejo kad daugelyje fondu susikaupe daug maziau pinigu negu buvo pervesta.
Atsakyti
Aš tai Hansa banko, bet kadangi neturiu žalio supratimo jokiuose finansiniuose reikaluose, tai nieko ir nežinau sad.gif blush-anim-cl.gif Pasirinkau, nes įsiūlė blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As pasirinkau VB pensija 2, rizikinga varianta, tai dabar maziau pinigeliu yra negu buvo pervesta schmoll.gif Nu bet gal dar pasikeis kas nors blink.gif
Atsakyti
As irgi pasasirinkau VB, rizikinga fonda, tai kolkas jame pinigai neauga, bet po keliu metu saituacija turetu pasikeisti.
Atsakyti
Netyčia užtikau informaciją apie tai, kam geriausiai 2004 m. sekėsi investuoti mūsų pensijas. Pati savo pensiją pardaviau Vilniaus bankui, tai žiūrėjau www.vpk.lt, mano pensijos prieaugis -minus 0,04proc. per 2004m., bet suprantu, kad tai normalu, nors ir nelabai pageidautina.

O štai pati prieš metus savo vyrui patariau parduoti savo pensiją Finastai - na, kažkaip nujaučiau, kad ten nors ir rizikinga, bet gali duoti savo. Na ir ką, mano vyro turto prieaugis 19 proc. Aišku, visi ekspertai kaip susitarę aiškina, kad tai tik pradžia, tai dar nieko nereiškia, bet sakau, gal reikia pasiieškoti kito fondo. va, mačiau, dar Hansai neblogai sekėsi...

ar jūs ką nors darote ta tema?

Aš dar pati investavusi į VB gyvybės draudimą, bet kažkaip ten irgi turiu dabar mažiau, nei esu įnešusi... Aišku, neskaitant to, ką valstybė grąžino tongue.gif Bet kaip kitaip investuoti, jei gerai pradžiai pinigų krūvelės neturiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uriukas: 01 vasario 2005 - 22:05
o kur tu tokią statistiką radai?
Atsakyti
aš dar nesu gavusi ataskaitos iš savo banko sad.gif. Teks laukt
Atsakyti
o neturi tu "internetinės sutarties", ten smulkiau parodo?
Atsakyti
aš tiesiog atsiverčiau vertybinių popierių komisijos puslapį, tai jie valdo visų fondų informaciją - lengviau palyginti. Kitą vertus, kaip vienas mano kolega sako, galbūt pvz. koks nors Sampo, kuris šiemet padarė didžiausią nuostolį, investavo ten, kur tikėtina bus didelis pelnas po tam tikro metų skaičiaus. Niekas nežino, kas bus geriau... O ir pensija dar toli....
Atsakyti