Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

Kaupiamaisiais gyvybės draudimais aš taip pat nusivylus ir jei draustis tai tik paprastu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Kaupti juodai dienai skaitau reikia tik pensijiniuose fonduose. GPM legvata pasinaudoji, o lėšų apsauga patikimesnė negu draudime ir prieaugis didesnis. Pati turiu 3 pakopos pesijų kaupimo sutartį, MP pension funds baltik pensjiniam fonde, kas mėnesį nuskaito nuo sąskaitos 100 litukų, neturėsiu iš ko kaupti įnešti pinigėliai kaups procentus, didės. Pasitaisys finansai vėl galėsiu inešinėt, nėra jokio pririšimo kaip draudime.
Atsakyti
kažkas naujo g.gif

aš kai pamačiau kiek draudimas nuskaitė... kad ašarėlės liko, tai visas apsaugas nuėmiau, traumų, kritinių ligų, palikau tik "pliką" gyvybes draudima ir nuo nedarbingumo apsauga, bent taip mažiau suvalgys, nors po 10 metų jaučiu infliacija bus galutinai sugraužus ir tą nedidelę sumą doh.gif įdomus variantas derinti gyvybes draudima be kaupimo su pensiniu kaupimu cool.gif
Atsakyti
taip bigsmile.gif
Atsakyti
jo... gal kas pabandėt realiai palygint jei imi tik draudima paprastą be kaupimo ir pensijų trecia pakopą su kaupiamuoju investiciniu draudimu g.gif ?
Atsakyti
Jeigu gerai supratau klausimą, tai III pakopos pensijų fondų yra mažesni atskaitymai negu investicinio gyvybės draudimo ir negali apsidrausti nuo rizikų. Tačiau, mano manymu, III pakopos pensijų fondai yra patrauklesnė investavimo priemonė, nei investicinis gyvybės draudimas, juolab, kad galima pasinaudoti mokesčių lengvata. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad III pakopos pensijų veiklą vykdo tik SEB investicijų valdymas, DNB Nord investicijų valdymas, Parex investicijų valdymas, MP Pensions funds Baltic ir Finasta. Gyvybės bendrovės šia veikla neužsiima, bet turi panašių gyvybės produktų, tačiau tai ne tas pats.
Atsakyti
va va.nesidrauskit jokiais investiciniais gyvybes draudimais-nuostoli turesit.

investuokit i 3os pakoppos pensijini ir apsidrauskit siaip , jei jau norit
turiu ir 2os pakopos pensijinius ir 3os finastoje-esu labai patenkinta.
dar nusperku investiciniu fondu tai ir taupau, manau atsargiai smile.gif
akcijomis siulau zaisti, jei domiesi

ir
Atsakyti
ir... maza saulyte ar dar kažką papildysi? blush2.gif
Atsakyti
Super labai fainai, kad me spradedame visi suprasti investicinio gyvybes draudimo nebutinima. visi produktai turi buti gryni ir aiskus produktai juk neperkame torto su silke. Draudimas turi but tik draudimas , investavimas savu keliu. schmoll.gif
Mane labai sudomino kaip gi veikia tie pensiju fondai,jie priklauso bankams a kaip g.gif
Nes kaip tai visai viliojanciai skamba, kad kazkas nori pasirupinti mano senatve,negi cia gali buti ir valdzios paskatinimas ( soi nusimuse lietuviskos raides tingiu nustatyti) 4u.gif
Atsakyti
As pasirasiau nesenai III pakopos pensiju fondui, į kurį kas mėnesį pervedinėsiu už dukrytę gaunamus pinigėlius, kadangi esu dar jauna, tai teks 10 metų taupyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oprst @ 2007 12 15, 07:35)
Mane labai sudomino kaip gi veikia tie pensiju fondai,jie priklauso bankams a kaip g.gif


nu pensijų fondai priklauso būsimiems pensininkams, o ne bankams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2007 12 17, 19:28)
nu pensijų fondai priklauso būsimiems pensininkams, o ne bankams  ax.gif

na jei priklausytų tik būsimiems pensininkams tie pinigai nieko neuždirbtų biggrin.gif bankas būsimų pensininkų pinigėlius investuoja ir taip uždirba prieaugį.
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2007 12 17, 19:52)
na jei priklausytų tik būsimiems pensininkams tie pinigai nieko neuždirbtų  biggrin.gif bankas būsimų pensininkų pinigėlius investuoja ir taip uždirba prieaugį.


tai bankas tik valdo ir už tai ima mokestį ax.gif priklauso pensijų fondų turtas tai tik pensijų fondo dalyviams mirksiukas.gif
Atsakyti