Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(vaidab @ 2009 07 14, 14:32)
Mano nuomone, pensiju kaupimo fondai moterims uzdirbancioms mazai (iki 1000LTL) ir kurioms iki pensijos liko apie 15m. apskritai nuostolingi  blink.gif , pasiskaiciuokit skaiciuoklemis. Ir bent jau paziurejus 3m. veiklos rezultatus baisu darosi, kad tu sumoketu pinigeliu apskritai neliks, nes juos suris visokie administravimo mokesciai, kurie imami nesvarbu ar pelnas ar nuostolis buvo  g.gif


Jei jums yra iki 45 metu nesvarbu kokias pajamas gaunate tikrai verta pasirasyti II pak fondą. jei orite detaliai sužinoti verta ar ne, tam yra skaičiuoklė: http://www.pensijusi...php?-1429277069

Taip pat apie pensijų fondą galite paskaityti čia: http://manofinansai....os-pensiju.html
trumpai ir aiškiai apie naudą.
Atsakyti
Parašiau trumpą staripsnelį apie PF:
http://manofinansai....siju-fonda.html
Atsakyti
Patarkit protingieji dėl pensijų fondo krypties keitimo: pas mane konservatyvus II pakopos fondas, gal būt jau laikas pakeist kryptį į rizikingą? Akcijos labai pigios kaip atrodo g.gif . Nelabai aš dar gaudausi.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 09 09, 13:47)
Patarkit protingieji dėl pensijų fondo krypties keitimo: pas mane konservatyvus II pakopos fondas, gal būt jau laikas pakeist kryptį į rizikingą? Akcijos labai pigios kaip atrodo  g.gif . Nelabai aš dar gaudausi.

as keisciau, jei aisku pensija ne ant nosies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2009 09 09, 20:00)
as keisciau, jei aisku pensija ne ant nosies biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif . Nu nea dar.
Atsakyti
Sveiki,
o tai jei aš neturiu II pakopos p. fondo (iki pensijos dar tolokai smile.gif), tačiau turi kaupiamąjį gyvybė draudimą (či atrp kitko smile.gif)..... tai, sakykim, išejus į pensiją, man sodra temokės 350 Lt (na, kaip menamą dydį), o mano dabar mokami pinigėliai Sodrai negarantuoja man jokios didenės pensijos iš Sodros, nei tiems, kurie pasirinkę II pokpą???? 4u.gif smile.gif
Papildyta:
Pabandžiau pasinaudoti tą skaičiuokle, tiesiog kaip pvz., paskaičiuoti....

Ar toks variantas realus?

user posted image

Taip gaunasi, kad mažai uždirbantis žmogus tegaus pensijos apie 300 Lt??? ar aš čia kažko nesuprantu???? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuks: 10 rugsėjo 2009 - 09:35
QUOTE(Kristuks @ 2009 09 10, 10:24)
tai, sakykim, išejus į pensiją, man sodra temokės 350 Lt (na, kaip menamą dydį), o mano dabar mokami pinigėliai Sodrai negarantuoja man jokios didenės pensijos iš Sodros, nei tiems, kurie pasirinkę II pokpą???? 4u.gif  smile.gif

Klausimas suveltas...
Jei jūs nedalyvausite II pakopos pensijų fondų veikloje, tai Sodros pensija jums susidės iš 2 dalių - bazinės pensijos (šiuo metu 350Lt) ir kintamos dalies, kuri priklausys nuo darbo stažo ir jūsų darbo užmokesčio.

Jei jūs dalyvausite II pakopos pensijų fondų veikloje, tai jūsų pensija taip pat susidės iš 2 dalių - bazinės sodros pensijos (šiuo metu 350 Lt) ir anuiteto iš jūsų sukauptų pensijų fonde lėšų.

Skirtumas yra toks, kad Sodra pensijas mokės ir po 30 metų - tai valstybės funkcija - rūpintis savo piliečiais. Kokia suma bus sukaupta pensijų fonde, kokia tos sumos vertė bus po 30 metų - nepasakys niekas. Šie keletas metų, kuriuos veikia II pakopos pensijų fondai parodė, kad jų veikal yra neefektyvi, kad jų administraciniai mokesčiai yra nepamatuotai dideli.

Ir dar - pats svarbiausias dalykas. Jei jūs pasirinksite dalyvauti II pakopos pensijų kaupime, tai kelio atgal nebebus. Jūs negalėsite grįžti į Sodros "glėbį". Siūlau labai rimtai pagalvoti. Labai rimtai.
Papildyta:
Dar truputis informacijos apmąstymams. 2004 - 2009 metais (tuo laikotarpiu, kai pradėjo veikti II pakopos pensijų fondai) Sodros pensija padidėjo daugiau nei 60 proc. Kuris pensijų fondas turi tokį pelningumą?
Atsakyti
Ačiū už greitą atsąkymą.... 4u.gif smile.gif kažkaip tas ir atbaido, kad dabar iš tų pensijų fondų kol kas naudos jokios, administravimo mokesčiai dideli, galimybės sugrįžti nėra ir pan... 4u.gif smile.gif tad kol kas , ko gero, dar nesirinksiu.... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Atsiprašau, temos neskaičiau, bet ką manote apie pensijos kaupimą draudimo bendrovėse? Pasitikit, nepasitikit?
Atsakyti
QUOTE(drebučiai @ 2009 09 10, 21:40)
Atsiprašau, temos neskaičiau, bet ką manote apie pensijos kaupimą draudimo bendrovėse? Pasitikit, nepasitikit?

Piz...c doh.gif

Atsiprašau... Bet idiotizmas manęs jau nebelinksmina.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 09 10, 10:48)
Skirtumas yra toks, kad Sodra pensijas mokės ir po 30 metų - tai valstybės funkcija - rūpintis savo piliečiais.

Medinis, tu tikrai tiki tuo ką rašai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 09 13, 16:40)
Medinis, tu tikrai tiki tuo ką rašai?  g.gif
sita sistema Prusijoj sukurta ir veikia ~200 metu. Pavadinimai keicias, bet principas lieka tas pats smile.gif
Atsakyti