Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(prieblanda @ 2010 02 02, 22:42)
bet, jei gerai pamenu, įmanoma gauti vienkartinę išmoką, o ne tik anuitetu mokėti, ar ne?  g.gif
iki tam tikros sumos taip, jei bent centu daugiau - anuiteta pirkti privaloma, pasirinkimo nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 02 02, 22:31)
Tai vat siandien ir mane gunde,banke puse valandos smegenis plove,sakiau,pagalvosiu ir jau beveik buvau pasiryzus pasirasyt,bet dabar kai perskaiciau sita dalyka tai smarkiai suabejojau ar verta,sitokia diskriminacija blink.gif Idomu,kodel niekas lygiu teisiu kontrolieriams neapskundzia... g.gif konsultante,aisku,nei mur mur apie tai doh.gif Iki pensijos man 20 metu (arba daugiau ax.gif ),tai gal tikrai nebeapsimoka,a? Ka patartumet?



Kiek teko domėtis, tai sukauptos pensijos dydis priklauso nuo kaupiamo laiko. rašoma, kad pensijų fonduose verta kaupti jei iki pensijos liko daugiau nei 20
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2010 02 03, 10:11)
Kiek teko domėtis, tai sukauptos pensijos dydis priklauso nuo kaupiamo laiko. rašoma, kad pensijų fonduose verta kaupti jei iki pensijos liko daugiau nei 20
teoriskai taip, praktiskai... smile.gif
Atsakyti
Greiciausiai nesusigundysiu ax.gif
O gal galit paaiskinti,kas per zveris yra anuitetas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 02 03, 22:40)
Greiciausiai nesusigundysiu ax.gif
O gal galit paaiskinti,kas per zveris yra anuitetas? blush2.gif
periodine vienodo dydzio ismoka. Ju yra keletas rusiu, bet esme ta, kad imokejus tarkim 10 tukst. Lt igyjate teise gauti kazkokia tu pinigu dali kas menesi.
Privatus pensiju fondai veikia tuo paciu principu. Zmogus kas menesi moka imokas pensiju fondui. Atejus pensijai uz sukauptus pinigus perkamas anuitetas ir taip prie Sodros pensijos dalies kas menesi ismokamas tarkim 200 Lt is privaciai sukauptos pensijos.
Sodra savo ismokas indeksuoja, anuitetas neindeksuojamas - toks koki apskaiciuos isejimo i pensija diena ir liks visa jo mokejimo laika.
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 02 03, 22:49)
periodine vienodo dydzio ismoka. Ju yra keletas rusiu, bet esme ta, kad imokejus tarkim 10 tukst. Lt igyjate teise gauti kazkokia tu pinigu dali kas menesi.
Privatus pensiju fondai veikia tuo paciu principu. Zmogus kas menesi moka imokas pensiju fondui. Atejus pensijai uz sukauptus pinigus perkamas anuitetas ir taip prie Sodros pensijos dalies kas menesi ismokamas tarkim 200 Lt is privaciai sukauptos pensijos.
Sodra savo ismokas indeksuoja, anuitetas neindeksuojamas - toks koki apskaiciuos isejimo i pensija diena ir liks visa jo mokejimo laika.


Aciu,dabar viskas aisku 4u.gif
Jau visiskai praejo noras situo reikalu susigundyti ax.gif Konsultantai dar labai motyvuoja tuo,kad "paziurekit,kas dabar su Sodra darosi...o jei bankrutuos..." ir t.t. ir pan.... doh.gif teisybe pasakius,jau baisu darosi i banka nueiti,vis del tos pensijos terorizuoja,buna dar kad ir skambina,jei pasakai kad negali kalbet tai klausia kada perskambint,prisiknisa kaip vantos lapas prie s... doh.gif O as labai nemegstu kai mane spaudzia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 02 03, 23:06)
Aciu,dabar viskas aisku 4u.gif
Jau visiskai praejo noras situo reikalu susigundyti ax.gif Konsultantai dar labai motyvuoja tuo,kad "paziurekit,kas dabar su Sodra darosi...o jei bankrutuos..." ir t.t. ir pan.... doh.gif teisybe pasakius,jau baisu darosi i banka nueiti,vis del tos pensijos terorizuoja,buna dar kad ir skambina,jei pasakai kad negali kalbet tai klausia kada perskambint,prisiknisa kaip vantos lapas prie s... doh.gif O as labai nemegstu kai mane spaudzia schmoll.gif
as irgi nemegstu blush2.gif pastaruoju metu labai atkaklus tiek banko, tiek savarankiskai dirbantys konsultantai pasidare - i banka stengiuosi be reikalo neiti del sitos pacios priezasties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 02 04, 11:54)
as irgi nemegstu blush2.gif pastaruoju metu labai atkaklus tiek banko, tiek savarankiskai dirbantys konsultantai pasidare - i banka stengiuosi be reikalo neiti del sitos pacios priezasties blush2.gif



esu ir aš ne vieną kartą susidūrusi su jų įkyrumu (ka padarysi toks jų darbas). tačiau dabar pati rimtai pradėjau svarstyti, ar neverta būtų pereiti, nes nuolatinis pensijų mažinimas man visai nesąžiningas atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 02 04, 11:54)
as irgi nemegstu blush2.gif pastaruoju metu labai atkaklus tiek banko, tiek savarankiskai dirbantys konsultantai pasidare - i banka stengiuosi be reikalo neiti del sitos pacios priezasties blush2.gif

Tokiems ikyruoliams pasakau, kad as apsisprendusi. Man didesnis garantas valstybe, nei PPF.
Atsakyti
visada juk galima pasakyti, kad pasirašei sutartį pas kitus pensijų aupikus - kalba greitai pasibaigia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2010 02 04, 14:22)
esu ir aš ne vieną kartą susidūrusi su jų įkyrumu (ka padarysi toks jų darbas). tačiau dabar pati rimtai pradėjau svarstyti, ar neverta būtų pereiti, nes nuolatinis pensijų mažinimas man visai nesąžiningas atrodo smile.gif


O aš kaupiu antros pakopos pensijų fonde. man tai nieko nekainuoja, o pinigų jau turiu prikaupęs. Aš nesitikiu, kad po 40 metų man sodra mokės po 70 proc. gaunamos algos, ar kie kten reikia, kad pensininkas gerai gyventų nebadaudamas.

Tai pat naudojosi ir kitom taupymo priemonėm. Turiu indėly kaupimo su 8,7 palūkanom, dar periodiškai kas mėnesį dedu į pasaulio akcijų fondų fondą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2010 02 05, 09:41)
O aš kaupiu antros pakopos pensijų fonde. man tai nieko nekainuoja, o pinigų jau turiu prikaupęs. Aš nesitikiu, kad po 40 metų  man sodra mokės po 70 proc. gaunamos algos, ar kie kten reikia, kad pensininkas gerai gyventų nebadaudamas.

Tai pat naudojosi ir kitom taupymo priemonėm. Turiu indėly kaupimo su 8,7 palūkanom, dar periodiškai kas mėnesį dedu į pasaulio akcijų fondų fondą. smile.gif



o kaip tinkamai išsirinkti fondą, į ką labiausiai kreipti dėmesį?
Atsakyti