Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

QUOTE(Cheetah @ 2008 08 31, 14:24)
Visuomet nuotraukas užsisakinėju ir lig šiol užsisakinėju tik per "Eurokosfoto.lt" ir nė karto nenusivyliau.Viskas gerai, kokybė mane tenkina  smile.gif

Ir man labai patinka EUROKOSAS thumbup.gif
Atsakyti
O man labai patiko Eorokose.Uzsisakai namie sededamas.Na tik,kad laukt savaite,bet kiek turejome diskuose ,ir kai kurios iki siol nepadarytos schmoll.gif ,tai ir tas laukimas neuztruko.Kokybe buvom nustebinti,labai gera.O be to ir kaina mums tiko,daremes ir didelio formato,puikiai pavyko.Cia matyt gal kaip kam pasiseka...
Atsakyti
as dabar tik uz Eurokos, nenuvyle, ir niekur nereikia kelis kartus lakstyti, tik nuvaziuosi pasiimti ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Seniau visada nešiau pati i fotocentra, bet nesenai dariau virš 100 nuotraukų, tai nusprendžiau per fotofabrikas.lt daryti, ir nenusivyliau. Sutaupiau nemažai pinigėlių (nes pigiau),ir laiko, ir benzino (tik pasiimti reikėjo važiuoti), manau vien tik pliusai tokiu būdu daryti foto. thumbup.gif ,o kokybė niekuo ne prastesnė.
Atsakyti
as foto gaminu per fotopigiau.lt ir fotofabrika.lt na pakolkas nusiskundimu neturiu iskyus,jog veluoja atvezti g.gif fotofabrike dar gaminau magiska puodeli ir foto ant maikuciu thumbup.gif
Atsakyti
http://www.cewecolor.lt/copy1/
Na va siokia tokia nuolaida ax.gif ,ech palauksim geresniu laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsisakiau ir as netu is Eurokosfoto nuotraukyciu smile.gif kita savaite jau galesiu atsiimti. Na is finansines puses, tai zymiai pigiau gaunasi, nei darytis fotoservise g.gif nu ziuresiu kokia bus foto kokybe. tikiuosi, kad gera, nes virs 40 uzsisakiau g.gif
Atsakyti
o niekam nepasitaike, kad eurokos nuotrauku padaro daugiau nei uzsakete. As kelis kartus usisakinejau ir kai kuriu nuotrauku buvo po kelias kopijas.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2008 09 24, 17:15)
o niekam nepasitaike, kad eurokos nuotrauku padaro daugiau nei uzsakete. As kelis kartus usisakinejau ir kai kuriu nuotrauku buvo po kelias kopijas.

paskutiniu metu visada darau foto Eurokos, bet niekad tokiu "bajerių" dar nepasitaikė doh.gif gal užsakinėdama kaip nors po kelis vnt. paspaudėte blink.gif
Atsakyti
daba Iki Formatas 9 LT 0.19 smile.gif

http://cewecolor.lt/iki/
Akcija vyks nuo 08.10 iki 21.10
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 06 25, 14:15)
o kokios ten kainos? darykitės tada Elektromarkt - ten galima pasirinkti dinaminį nuotraukų dydį - aš dabar taip dariausi. reali foto gaunasi ne 10*15, o vos vos mažesnė, bet be baltų kraštelių. ir kokybė man patiko, tik aš akcijos metu dariausi - kaip po 22 centus 10*15 foto buvo smile.gif


Aš pabandžiau naują tinklapį www.fotospauda.lt . Kaina tikrai gera 0,45 Lt. už 10x15 dydžio nuotrauką. Kokybė tikrai patiko - matosi, kad ne vienus metus laborantai dirba. Dėl dinaminio kadravimo - jis reikalingas automatiniam spausdinimui be korekcijų. Geras laborantas visada padarys kokybiškesnę nuotrauką už automatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viskas.gerai: 12 spalio 2008 - 21:28
QUOTE(Mistaken @ 2008 10 12, 18:50)
daba Iki Formatas 9 LT 0.19  smile.gif

http://cewecolor.lt/iki/
Akcija vyks nuo 08.10 iki 21.10

ech bandziau uzsisakyt 200fotkiu.. ir dabar nezinau ar pabaige ar nea... nes po registracijos langas buvo tuscias, ikelimas kai baigesi/gal nuluzo? langai irgi kazkur dingo... ir emeilo patvirtinimo negavau doh.gif gal kas uzsakinejot jau? smile.gif
Atsakyti