Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

QUOTE(Kozete @ 2008 12 07, 17:47)
O man nemeta install g.gif


Tai tada gal viskas tvarkoje ir gali uzsakineti, nes as neinstaliavus negalejau uzsakineti mirksiukas.gif
Atsakyti
negaliu, neleidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2008 12 07, 11:26)
o koki jus formata rinkotes tradicini ar dinamini?

tai greiciausiai dinamini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2008 12 07, 13:15)
taciau eurokose brangoka... blush2.gif  as esu nusivylusi eurokosfoto, mat man daug nuotrauku yra apkarpe, keliu foto isvis nepadare, tipo formatas neatitiko  doh.gif

blink.gif 10*15 formatas 49 r tai 59 centai. tai cia brangoka?
O del apkarpymo, tai reikia pastabele gi parasyt, nes formatas fotiko ir daromu nuotrauku daznai neatitinka. O kokybe tiktri gera. dabar jau uzsisakiau 20*30 formata kalendoriui. Pranesiu, kaip viskas gausis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 08, 12:07)
blink.gif 10*15 formatas 49 r tai 59 centai. tai cia brangoka?
O del apkarpymo, tai reikia pastabele gi parasyt, nes formatas fotiko ir daromu nuotrauku daznai neatitinka. O kokybe tiktri gera. dabar jau uzsisakiau 20*30 formata kalendoriui. Pranesiu, kaip viskas gausis. mirksiukas.gif

eurokosfoto 10x15formtas kainuoja 0.59lt, o va iki tas pats formatas tik 0.25lt, tai skirtumas kainos pasijaucia kai uzsisakineji 100foto, kur 26lt sumoket, o kur 60lt?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2008 12 08, 13:28)
eurokosfoto 10x15formtas kainuoja 0.59lt, o va iki tas pats formatas tik 0.25lt, tai skirtumas kainos pasijaucia kai uzsisakineji 100foto, kur 26lt sumoket, o kur 60lt?

Kai yra akcija, tai nesigincyju, bet tos akcijos juk laikinos.. ax.gif Dideli kieki darant zinoma pasijaucia kainu skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 08, 13:15)
Kai yra akcija, tai nesigincyju, bet tos akcijos juk laikinos.. ax.gif Dideli kieki darant zinoma pasijaucia kainu skirtumas.


bet juk jei ne vienur, tai kurt vis tos akcijos vyksta, ir aš kai 300 foto dariau, man apsimokėjo geriau porą savaitėlių palaukti. o Eurokos foto kokybė buvo itin prasta, daugiau nebebandysiu, gerai kad visų tų 300 nesiunčiau schmoll.gif
Atsakyti
ar kuri nors esate išmėginusi kitokį nuotraukų spausdinimo būdą? - atsispausdinti savo nuotraukas kaip knygą, kaip foto albumą?

pvz.: http://www.tuka.lt/tavo_unikali_knyga/

Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2008 12 07, 17:03)
siaip registruotis kazin ar reik  g.gif  bent jau daba tai man nemeta, kad prisijungti tai jauciu registruotis reiks veliau, kai reiks nurodyti savo varda, pavarde, emaila ir adresa...
na, o del isikelimo foto atsidarykit ta psl. spauskit uzsisakyti nuotraukas, o poto kaireje puseje yra direktorija mano kompiuteris, paspauskit ant folderio is kurio kelsit foto, kai jis atsidarys salia esancioje lenteleje bus jusu nuotraukos, o uzejus ant nuotraukos ir spustelejus dukart kairiji peles klavisa isimesit i savo uzasakomu foto krepsely... prie nuotraukos galesite pasirinkti formata, o siuksliu dezes pagalba pasalinsit ta nuotrauka, jei persigalvosit. Arnors kiek aiskiau?


pas mane kazkokia nesamone rodo, negalima paspausti nei ant formato, nei kad nuotraukas pasirinkti gal kokios programos nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 12 08, 15:31)
ar kuri nors esate išmėginusi kitokį nuotraukų spausdinimo būdą? - atsispausdinti savo nuotraukas kaip knygą, kaip foto albumą?

pvz.: http://www.tuka.lt/tavo_unikali_knyga/


idomiai cia atrodo, tik neradau kokios kainos ax.gif

QUOTE(Garbanike @ 2008 12 08, 17:50)
pas mane kazkokia nesamone rodo, negalima paspausti nei ant formato, nei kad nuotraukas pasirinkti gal kokios programos nera  verysad.gif


Ar nemeta tau tokio melyno kaip sauktuko kaip man, as paspaudziau ant jo padariau instal ir dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti
Atejau pasiguosti, susikeliau sianakt visas fotkes, palikau per nakti krautis ryte radau kad issiusta, bet patvirtinimo i pasta jokio negavau, tai reiskias kad per naujo turiu sakytis g.gif doh.gif
Ir dar galetu buti kaip eurokos susikeli i albuma jis lieka jei nepatvirtintu ar kas ne taip, o iki vel viska is naujo turesiu perziureti doh.gif
Atsakyti
Bandziau vakar ir uzsisakyti per http://www.cewecolor.lt/copy1/ , palikau ir kompa ijungta per nakti. Buvo puse sukele foto ir parase kad ivyko klaida sad.gif . O dabar isvis neleidzia uzsisakyti g.gif

O gal zinote ar gera kokybe uzsisakant per http://cewecolor.lt/iki/ , nes matau kad cia keleta centu net pigesnes ax.gif
Atsakyti