Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

Na, tai ir dalinuosi įspūdžiais - jau galvojau, kad nebenustebins jie manęs, bet pasistengė doh.gif
Nuotraukos buvo darytos 3 fotoaparatais, tai visos padarytos 10X13, o iš vieno - 10X18 blink.gif Nors užsakinėjau 10X15 doh.gif lotuliukas.gif
Nu, jau gal kitą kartą laimės nebebandysiu - reiks kažkur kitur darytis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 10 22, 08:22)
Na, tai ir dalinuosi įspūdžiais - jau galvojau, kad nebenustebins jie manęs, bet pasistengė  doh.gif
Nuotraukos buvo darytos 3 fotoaparatais, tai visos padarytos 10X13, o iš vieno - 10X18  blink.gif  Nors užsakinėjau 10X15  doh.gif  lotuliukas.gif
Nu, jau gal kitą kartą laimės nebebandysiu - reiks kažkur kitur darytis  hihihi.gif


čia gal jie stengiasi padaryt būtinai priešingai,nei klientas užsisakė ? g.gif o tai nors vieną foto padarė pagal pageidavimus?
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 10 23, 21:35)
čia gal jie stengiasi padaryt būtinai priešingai,nei klientas užsisakė ?  g.gif o tai nors vieną foto padarė pagal pageidavimus?

O kaip foto užsakinėjote, tradicinio ar dinaminio formato, kaip ten rašo... Nemėginau dar.
Bet kokia nesąmonė, 10*13 tai dar dar, bet ką, 10*18 visas foto apkarpinėt, kad į albumą tilptų schmoll.gif
Atsakyti
[quote=pašnekutė,2009 10 22, 08:22]
Na, tai ir dalinuosi įspūdžiais - jau galvojau, kad nebenustebins jie manęs, bet pasistengė doh.gif
Nuotraukos buvo darytos 3 fotoaparatais, tai visos padarytos 10X13, o iš vieno - 10X18 blink.gif Nors užsakinėjau 10X15 doh.gif lotuliukas.gif


Man su Elektromarktu irgi panašiai gavosi. Užsakiau 10x15, o padarė 10x13 g.gif
Atsakyti
Pagaliau pasiemiau nuotraukas is elektromarkt po 19 ct, kokybe gera (dar ir uz tokia kaina), tik truputi "nugeltonintos" kur smelis t.b. baltas, tai geltonas.... doh.gif Ir daugiau niekada neuzsakynesiu dinaminiu doh.gif doh.gif doh.gif siaubas vienos ilgos kitos mazi kvadratukai kitos berods 10x13, nors turejo buti 10x15, net i ranka suimt paziureti neina, nes visos skirtingos (na masciau, kad gali kiek skirtis, na, bet kad taip?!!) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 10 23, 22:35)
čia gal jie stengiasi padaryt būtinai priešingai,nei klientas užsisakė ?  g.gif o tai nors vieną foto padarė pagal pageidavimus?


Tai sakiau, kad buvo fotografuota 3 fotoaparatais. Iš dviejų padarė 10x13, o iš trečio - 10x18 doh.gif Ir kad būtų gamta - tai kaip nors galima būtų pritrumpint, bet dabar - reikia rinktis kuriuos gimines nuo kurio krašto panaikint doh.gif Visos nuotraukos pageidautos tuo pačiu formatu, o padarė ... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(amukas @ 2009 10 24, 23:09)
Pagaliau pasiemiau nuotraukas is  elektromarkt po 19 ct, kokybe gera (dar ir uz tokia kaina), tik truputi "nugeltonintos" kur smelis t.b. baltas, tai geltonas....  doh.gif  I


Pasirodo, ne man vienai iš vasaros rudenį padarė console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 25 spalio 2009 - 21:41
QUOTE(Gitusia @ 2009 10 19, 15:35)
Aš dariaus DELFIFOTO

Kaina 0,29 Lt už 10x15
pristatymas į namus registruotu paštu apie 5 Lt (nepamenu blush2.gif , bet kadangi dariaus virš 300 foto, tai čia myzeris)

Kokybė thumbup.gif padaro ir atsiunčia per 3-4 dienas


as visad darydavausi foto www.fotopigiau.lt
kazkada internete uztikau ,kad iki daro ir buvo akcija 26ct 10/15 nuotrauka tik,tai pasidariau apie 200foto beveik, na siaip ryskios nuotraukos bet nepalyginsi kokybes prie fotopigiau,gavosi tokios kaip byskiuka i blankuma nesancios, atsiimt reikejo iki parduotuveje, bet ir tai dar tik didziuosiuose miestuose tegai atsiimt.
tai galvoju,kad ir delfi ta kokybe tokia pati,kaina irgi tokia pat, bet va ziuriu yra komentaras ,kad kokybe gera, gal reiks ateityje isbandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2009 10 25, 00:09)
Pagaliau pasiemiau nuotraukas is  elektromarkt po 19 ct, kokybe gera (dar ir uz tokia kaina), tik truputi "nugeltonintos" kur smelis t.b. baltas, tai geltonas....  doh.gif  Ir daugiau niekada neuzsakynesiu dinaminiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif  siaubas vienos ilgos kitos mazi kvadratukai kitos berods 10x13, nors turejo buti 10x15, net i ranka suimt paziureti neina, nes visos skirtingos (na masciau, kad gali kiek skirtis, na, bet kad taip?!!)  doh.gif



Jau pradedu bijot, kad ir as gausiu tokias ne vienodo dydzio nuotraukas... Uzsisakiau vakar, laukiu... ir bijau doh.gif
Atsakyti
Mergaites, nezinau ar cia man galvoje ne bum bum umn.gif umn.gif bet jau kelinta karta bandau per IKI persiusti nuotraukas internetu - ir vis nesigauna doh.gif sukeliu nuotraukas, pradeda siuntima ir po 10min viskas nuluzta.. gal kartais yra koks kiekio limitas? Nes siunciu 200 nuotrauku.. ar cia su mano kompu bedos.. gal kuriai taip irgi buvo?
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2009 11 01, 18:01)
sukeliu nuotraukas, pradeda siuntima ir po 10min viskas nuluzta.. 


per IKI programą siunčiat ar šiaip grynai internetu? Per programą mums viskas puikiai nueina.
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2009 11 01, 18:01)
Mergaites, nezinau ar cia man galvoje ne bum bum  umn.gif  umn.gif  bet jau kelinta karta bandau per IKI persiusti nuotraukas internetu - ir vis nesigauna  doh.gif  sukeliu nuotraukas, pradeda siuntima ir po 10min viskas nuluzta..  gal kartais yra koks kiekio limitas? Nes siunciu 200 nuotrauku.. ar cia su mano kompu bedos.. gal kuriai taip irgi buvo?

man taip buvo kelis kartus.Nebeistveriau,sukeliau i usb ir parduotuveje aparate viska atlikau.Kokybe patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 11 01, 21:27)
man taip buvo kelis kartus.Nebeistveriau,sukeliau i usb ir parduotuveje  aparate viska atlikau.Kokybe patenkinta.

O kuriose Vilniaus IKI yra tas aparatas? Ir ar galima iš kompakto, ar tik USB?
Atsakyti