Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

QUOTE(Erina @ 2010 09 15, 22:11)
Tik vienintelis dalykas man nepatiko - pristatymas. Greitasis kurjeris jas pristatinėjo 6 dienas  doh.gif  dar + 3 dienas jas darė.

man irgi panašiai... tiksliai neskaičiavau, bet kaip supratau, nuo tada kai jau nuotraukos būna padarytos, reikia atskaičiuot 2-3dienas..
Turbūt esu per daug priekabi, bet norėtūsi, kad spalvos nuotraukoje būtų identiškos spalvoms pc.. Gal tai net neįmanoma biggrin.gif , bet ieškau idealiausio varianto (tarp pigių tikriausiai ir nerasiu rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2010 09 15, 22:11)
Mergina pasidalino info apie geras kainas, tai jau iškarto įžvelgiat reklamą doh.gif  doh.gif  doh.gif
O aš nieko nereklamuodama temose apie nuotraukas internetu pasisakau už picturehappy. Man nuotraukas padarė ryškias ir kokybiškas.
Tik vienintelis dalykas man nepatiko - pristatymas. Greitasis kurjeris jas pristatinėjo 6 dienas  doh.gif  dar + 3 dienas jas darė.
Nieko bendro su picturehappy neturiu, nieko nereklamuoju, bet jų darbu likau patenkinta thumbup.gif
Kad neatrodytų kaip reklama, pasisakau ir už eurokos foto biggrin.gif
Neseniai dariau eurokos foto, taip pat likau patenkinta ir pristatė greitai  thumbup.gif


Kaip čia pasakius... Aš ne prieš jei kažkas išsako savo nuomonę apie paslaugą ar prekę. Bet ne kiekvienoje temoje lotuliukas.gif
Tada jau tikrai matosi jog tai reklama.
Papildyta:
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 16, 08:36)
Kaip čia pasakius... Aš ne prieš jei kažkas išsako savo nuomonę apie paslaugą ar prekę. Bet ne kiekvienoje temoje  lotuliukas.gif
Tada jau tikrai matosi jog tai reklama.


P.s. aš šiaip ne mėgėja knaisiotis, bet galima rasti visas nario žinutes jei kyla klausimų. Nu bet nesvarbu tongue.gif Gal nebebus čia reklamos puslapis daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš keletą kartų užsakinėjau maximafoto.lt tai kokybė visai padori thumbup.gif , tačiau kaina galėtų būti žemesnė ir jokių akcijų jie ten nedaro. 4u.gif
Atsakyti
Tai kad čia kažkur yra dar viena panaši tema apie pigias nuotraukas, tai ten daug kas pasisako už picturehappy ir nematau tame jokios reklamos. Aš toje temoje ir atradau picturehappy, nes fotolaboratorijoje prie mano namų nuotraukas daro už 1 Lt doh.gif , o čia radusi temą, kur merginos pasidalina informacija apie akcijas, nuotraukas pasidariau už 29 ct. Tam ir yra skirtos tokios temos. Daugiau nieko nesakysiu, nes užuos reklamą smile.gif
Atsakyti
Ok, nebenagrinėjam tos temos tada daugiau 000189.gif

Gyvenkite draugiškai ax.gif

Pati ieškau šiuo metu nuotraukų pigiau, bet man kažkaip 29 neatrodo pigu g.gif Lyg kažkur mačiau pigiau, tik dabar nepamenu kur... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2010 09 16, 09:21)
Tai kad čia kažkur yra dar viena panaši tema apie pigias nuotraukas, tai ten daug kas pasisako už picturehappy ir nematau tame jokios reklamos. Aš toje temoje ir atradau picturehappy, nes fotolaboratorijoje prie mano namų nuotraukas daro už 1 Lt doh.gif , o čia radusi temą, kur merginos pasidalina informacija apie akcijas, nuotraukas pasidariau už 29 ct. Tam ir yra skirtos tokios temos. Daugiau nieko nesakysiu, nes užuos reklamą smile.gif

Tai mes ir nesakom kad negalima pasisakyt uz ta ar ana. Pacios ir atklydom cia ieskodamos info kur pigiau, kur geriau is kitu patirties suzinot. Bet vat butent ta mergina nuo anu metu kai tik prisiregistravo, visose temose tik picturehappy reklamuoja. Daugiau jokiu zinuciu neparasius jokiose kitose temose.
Papildyta:
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 16, 09:27)
Gyvenkite draugiškai  ax.gif

drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 16, 09:27)
Pati ieškau šiuo metu nuotraukų pigiau, bet man kažkaip 29 neatrodo pigu  g.gif  Lyg kažkur mačiau pigiau, tik dabar nepamenu kur...  blush2.gif

Nu vat as irgi vis dar ieskau kur butu pigiau, netektu labai nusivilt ir kad nuotraukas butu patogu sukelt, nes tiksliai dabar nepamenu ar fotopigiau ar fotofabrike uzsakinejau kazkada ir nu ziauriai ilgai viskas uztruko, nes reikejo ikelinet po 1 nuotrauka doh.gif
Atsakyti
http://cewecolor.lt/iki/
Gal kas esat išbandę šitas? Kaina viliojanti smile.gif

Atsakyti
Tai kad su ta kokybe tai labai slidus dalykas. Kažkurioje temoje buvo labai sukritikuota eurokos nuotraukų kokybė. Surizikavau ir užsakiau 15 nuotraukų, nes reikėjo, kad greit padarytų. Nu kokybė mano akimis žiūrint puiki. Nuotraukos ryškios, vaizdas "švarus". Nežinau nuo ko priklauso, gal skirtingose fotolaboratorijose nuotraukas daro, kad vienoms gera kokybė, kitoms nelabai g.gif
Atsakyti
Tai tas ryškumas dar gal ir nuo pačios nuotraukos priklauso, jei blogai nufotografuota tai spausdinant nieko nepakeisi. Bet būna kad gauna nevienodo dydžio pvz ar nukarpytais kraštais...

Vat to nesinori...

Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 16, 10:04)
http://cewecolor.lt/iki/
Gal kas esat išbandę šitas? Kaina viliojanti smile.gif

As bandysiu is cia sakytis kol akcija nesibaige bigsmile.gif Tik reik dabar surast laiko nuotraukoms atsirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 09 17, 10:52)
As bandysiu is cia sakytis kol akcija nesibaige bigsmile.gif Tik reik dabar surast laiko nuotraukoms atsirinkt.


Kada bandysit? ax.gif Gal anksčiau nei aš... Papasakotumėt kaip kokybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 17, 12:05)
Kada bandysit?  ax.gif  Gal anksčiau nei aš... Papasakotumėt kaip kokybė  smile.gif

Tai va net nezinau. Pries tai laukia dar daug darbo, reik visas nuotraukas is disku ir kompo peziuret ir atsirinkt kuriu noriu. O ju bus labai daug, tai stengsiuosi iki 28d. kol nesibaige akcija. Turbut kita sav. Pranesiu kai uzsisakysiu
Atsakyti