Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

Na ka.. pasiemiau nuotraukas darytas picturehappy.lt tai labai nutamsintos doh.gif esu dar dariusi iki.lt, tai pastarosios turbut geresnes kokybes, nors tikrai ne geriausios rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sticho: 04 lapkričio 2010 - 12:49
Sveikutes,

Ar kas nors daretes nuotraukas maximafoto?Kaip kokybe? Ir gal daretes 30x45 formata? Didokas, kazin kaip kokybe? 4u.gif
Atsakyti
copy gera kokybe, bet kkartasi jie labai foto nukarpo. Buna akciju ir po 0,16ct tik reikia sekti.
Atsakyti
Eurokos foto siuo metu akcija http://www.eurokosfoto.lt/ mirksiukas.gif Kiek kartu dariausi kokybe nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2010 11 07, 20:56)
Eurokos foto siuo metu akcija  http://www.eurokosfoto.lt/ mirksiukas.gif Kiek kartu dariausi kokybe nenusivyliau  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nuotraukos tikrai neblogos
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2010 11 07, 19:56)
Eurokos foto siuo metu akcija  http://www.eurokosfoto.lt/ mirksiukas.gif Kiek kartu dariausi kokybe nenusivyliau  thumbup.gif

Dekoju uz gera naujiena! Seniai laukiau Eurokos foto akciju 4u.gif
Atsakyti
As praeita sav dariausi fotoservise, buvo akcija uzsisakant internetu thumbup.gif
Kokybe esu laaaabai patenkinta, ir siaip jie gerai daro. Dariaus centriniame paste mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi kiekviena karta, kai reikia daryti foto ilgai mastau - kur pasirinkus doh.gif Nes darau matyt taip retai, kad pamirstu, kur pries tai dariausi biggrin.gif
si karta sprendimas ypac svarbus, nes darysiu vestuviu foto.. nenoriu, kad kazkaip negraziai jos atrodytu...
As tik pamenu, kad sese kazkur labai pigiai foto dare (reiks pasitikslint kur), tai palyginus ta pacia foto su mano daryta - tai skirtumas buvo ryskus!!! Pas ja kazkaip labai isplaukes vaizdas buvo, atrodytu ryskumo trukumas... Tai va tokio varianto ir bijau.. Aisku, kiekviena labaratorija savaip su spalvom zaidzia...

gal dar kuri turi ka parekomenduoti, kur daro ir yra patenkinta? smile.gif
Atsakyti
Šiaip kelis metus kaip darauri nuotraukas Eurokosfoto, užsakinėju internetu. Bet dabar mane sugundė giminaitė pasidaryt nuotraukas Maximafoto? Sakė, kad jos draugė buvo labai patenkinta nuotraukų kokybe, tai bandysiu ir aš dbr per ten darytis, dar akcija yra, jei spėsiu į laiką.
Po 0,29 ct už 49-ias nuotraukas, o po to po 0,19, formatas 10x15 4u.gif

Tai dbr ir neįmanoma susigaudyti, kur pigiausia darytis nuotraukas, kad būtų ir pigu, ir kokybiška
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2010 11 28, 21:54)
Po 0,29 ct už 49-ias nuotraukas, o po to po 0,19, formatas 10x15 4u.gif

Ot ir ne tongue.gif
Jei darai iki 50-ties nuotraukų, tai po 0,29. Jei nuotraukų daugiau kaip 50 - visos po 0,19 mirksiukas.gif
Atsakyti
Darausi foto eurokos [sulaukiu akcijos, aišku], kokybe kol kas nbeteko nusivilti. Visada darau 10x15 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 11 28, 21:19)
Ot ir ne  tongue.gif
Jei darai iki 50-ties nuotraukų, tai po 0,29. Jei nuotraukų daugiau kaip 50 - visos po 0,19  mirksiukas.gif

Va būtent, tik virs 50 stuku jums kainuos po 19 centų doh.gif O siaip po 29 centus.
Atsakyti