Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

Del foto mes užsisakinėjam iš fotoekspres... Kadangi esam telekomo klientai tai foto juokingai kainuoja, o kokybė thumbup.gif , plius pristato į manus per 4 darbo dienas, gali pasirinkt atsisikaitymo būda...
http://fotoexpress.zebra.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokere: 08 gegužės 2007 - 10:23
Na tavo nuorodoje kaina uz 10x15 yra 64 cnt ir cia parasyta su nuolaida kaip supratau g.gif
o fotofabrikas.lt kaina 56cnt .. mirksiukas.gif
parasyta, kad padaro per 24h, tik keista kodel man parase uzsakyma pasiimt po sav doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2007 05 08, 11:21)
Del foto mes užsisakinėjam iš fotoekspres... Kadangi esam telekomo klientai tai foto juokingai kainuoja, o kokybė  thumbup.gif , plius pristato į manus per 4 darbo dienas, gali pasirinkt atsisikaitymo būda...
http://fotoexpress.zebra.lt


Gerai paskaičiavus tai neapsimoka g.gif
ir fotopigiau.lt, ir fotofabrikas pigiau daro...o tam express'e dar atvežimo mokestis pridedamas...

iš mano minėtų tai labiau patinka fotofabriko kokybė, nes anie tai kartais su spalvom "nugrybauja" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ekrita: 08 gegužės 2007 - 19:14
Man patiko kad radau kokybes skale, dabar matysiu kokio dydzio darytis foto, kad butu geriausia kokybe wink.gif

user posted image
Atsakyti
o aš vakar užsakymą padariau eurokosfoto, nuotraukas ir puodelį su nuotrauką tėčiui tėvo dienos proga, tai apie kokybę parašysiu, kai atsiimsiu. dabar yra akcija 10*15 0,49 ct
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 05 20, 14:34)
o aš vakar užsakymą padariau eurokosfoto, nuotraukas ir puodelį su nuotrauką tėčiui tėvo dienos proga, tai apie kokybę parašysiu, kai atsiimsiu. dabar yra akcija 10*15 0,49 ct

Kada atsiimsi nuotraukytes.Sudomino ir mane padaryciau ir as staigmena tokia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitav: 20 gegužės 2007 - 22:14
užvakar užsakiau, tai kokį ketvirtadienį reikės nueiti, nes konkrečios dienos nėra, tipo, po kelių dienų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 05 21, 17:07)
užvakar užsakiau, tai kokį ketvirtadienį reikės nueiti, nes konkrečios dienos nėra, tipo, po kelių dienų doh.gif

Ten pasiskambint galima, ar jau padarytos/
Atsakyti
As darausi nuotraukas fotofabrike. kokybe esu labai patenkinta biggrin.gif ir padaro gana greitai (atsiimti po 2 dienu reikejo). be to ten uzsisakinejau ir magiska puodeli savo MB tai likau irgi be galo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, pasiemiau savo nuotraukas ir puodeli is eurokosfoto. kokybe super, labai ryskios, puodelis irgi patiko, nuotrauka beveik per visa puodeli, emiau matinio stiklo, galvojau gal nesiziures, bet visai graziai atrodo thumbup.gif na paziuresim ka pasakys, kam tas puodelis bus iteiktas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 05 27, 08:00)
sveiki, pasiemiau savo nuotraukas ir puodeli is eurokosfoto. kokybe super, labai ryskios, puodelis irgi patiko, nuotrauka beveik per visa puodeli, emiau matinio stiklo, galvojau gal nesiziures, bet visai graziai atrodo thumbup.gif na paziuresim ka pasakys, kam tas puodelis bus iteiktas blush2.gif

o kiek kainavo?\
o nuotrauka gerai priklijuota , nenusilups? g.gif
Atsakyti
puodelis kainavo 16 lt, nuotrauko tai pigiai, ieik i ju psl eurokosfoto.lt
Atsakyti