Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

Nebloga kaina http://www.maximafoto.lt/
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 07 30, 13:18)
gal kam buvo toks ivikis. nusipirkau beta.lt nuolaidu kupona 100 nuotrauku is superfoto.lt dabar bandau pasidaryti uzsakyma o man raso, kad pateiktas nuolaidu kuponas negalioja doh.gif nars iki 2012 08 04 jis galioja ir tikrai mes jo nepanaudojom. ar yra galimybe kad mus apgavo? g.gif o lietuvisko nr kur pasiskambinti nerandu. el pasta radau tai parasiau laiska, bet gal atsakis negreit ar visai neatsakis. ka daryti? gal kas paprotins unsure.gif is ansksto didelis aciu 4u.gif


man taip buvo. ax.gif O problema issisprende elementariai. Reikia vesti ne ta koda, kur didelem raidem parasytas, o ta koda kur po barkodu parasytas mazesnem raidelem. Tada viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti
As nuotraukas dariausi IKI foto ir copy1 foto.
Asmeniskai man abiejose imonese kokybe - tai tragiska: apkarpytos galvos, visos pilkos, murzinos, kleckinos.
Kadangi IKI dariausi nemaza kieki, sumokejau apvalia sumele, o visos foto nekokybiskos-tai kelias foto pasidariau normalioje fotoatelje, sekancia diena su kvitu, ju padarytomis nuotraukomis ir foto atelje padarytomis nuotraukomis-pavyzdziais nuejau i IKI, parodziau foto ju ir kitu, pagrasinau vartotoju teisemis ir pareikalavau kad perdarytu, arba grazintu pinigus. Valio - perdare ir beveik visu foto kokybe superine clap.gif
Kaip nori - tai gali ax.gif

O kaip dabar kokybe eurokos foto ? pries 3-4 metus ju kokybe tikrai labai buvo gera, idomu kaip dabar ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 30 liepos 2012 - 15:18
QUOTE(almaklp @ 2012 07 30, 15:16)
As nuotraukas dariausi IKI foto ir copy1 foto.
Asmeniskai man abiejose imonese kokybe - tai tragiska: apkarpytos galvos, visos pilkos, murzinos, kleckinos.
Kadangi IKI dariausi nemaza kieki, sumokejau apvalia sumele, o visos foto nekokybiskos-tai kelias foto pasidariau normalioje fotoatelje, sekancia diena su kvitu, ju padarytomis nuotraukomis ir foto atelje padarytomis nuotraukomis-pavyzdziais nuejau i IKI, parodziau foto ju ir kitu, pagrasinau vartotoju teisemis ir pareikalavau kad perdarytu, arba grazintu pinigus. Valio - perdare ir beveik visu foto kokybe superine clap.gif
Kaip nori - tai gali  ax.gif

O kaip dabar kokybe eurokos foto ? pries 3-4 metus ju kokybe tikrai labai buvo gera, idomu kaip dabar ?

IKI copy1 ir dar ten kažkas nuotraukas gamina ten pat - cewe colour.
Raskit 10skirtumų:
IKI
COPY1
Rdau, dar elektromarkt
ElektroMarkt
Kažkada dariausi IKI foto, bet daugiau niekada niekada. Murzinos gelsvos spalvos, o dariau krūvą nuotraukų, bet į vartotojų teises nesikreipiau, papykau ant savęs, kad durnai nepadariau bandomųjų nuotraukų. blush2.gif

O galvas apkarpo jei foto dydis neatitinka pasirinktų proporcijų (pvz. gaminatės 10*15, o skaitmeninė nuotrauka yra 3*4). Kaip tik eurokose buvo akcija, tai pati kompu kiekvieną nuotrauką karpiau. Beje, jau greit atsiimsiu, būtinai parašysiu įspūdžius. 4u.gif
Atsakyti
As per birzelio akcija dariausi IKI. Kokybe liuks, nieko nenukarpe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2012 07 30, 15:16)
O kaip dabar kokybe eurokos foto ? pries 3-4 metus ju kokybe tikrai labai buvo gera, idomu kaip dabar ?


Dabar va dariausi, tai normali ji, tikrai ne puiki schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 08 08, 18:58)
Dabar va dariausi, tai normali ji, tikrai ne puiki  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Dariau matines. Spalvos blankesnės, nei turėtų būti, pasigedau spalvos gylio.
Bet kaip už akcijinę kainą, tai labai nebrokiju.
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2012 07 30, 16:16)
O kaip dabar kokybe eurokos foto ? pries 3-4 metus ju kokybe tikrai labai buvo gera, idomu kaip dabar ?

Man tai patamsintas padarė... Tiesiog spalvos gavos tamsesnės nei fotike ar kompe g.gif na ir apkarp žinoma, bet aš pati prašiau, kad be beltų kraštelių, tai žinoma, kad turi apkarpyt
Gal kas patars kur pasidaryt, kad būtų neužtamsintos kokybiškos foto? Dar turiu daug foto pasidaryt, bet jau Eurokosinių nenoriu, ačiū smile.gif
Atsakyti
Aš už fotospaudą. Ir naudotis paprasta ir kokybė labai gera.
Atsakyti
Sveiki, verciant pixeliais i formata nuotrauku 9x13 (maziausiu)
Man raso image ID dimensions 640x480
Atsakyti
Sveiki, galbut dabar yra kur akcija didesnio formato nuotraukoms?
Atsakyti
QUOTE(SSerena @ 2012 08 21, 14:25)
Sveiki, galbut dabar yra kur akcija didesnio formato nuotraukoms?



Ir aš ieškau akcijų - gal kas kur užmatėte?
Atsakyti