Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotraukos internetu
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Svajoklyte
Prašau patarti , kurioje fotolaboratorijoje internetu atsiųstas nuotraukas spausdina kokybiškiau : g.gif

1. FotoServisas

2. foto.lt

3. fotofabrikas
Daisy
fotofabrikas nepatiko tikrai parstoka kokybė
foto.lt normali
o paskutiniu metu darau fotopigiau.lt nuotraukas
tikrai geresnė kokybė nai fotofabriko
tikrai negaliu skųstis ir dvigubai pigiau bigsmile.gif
Simuko
drinks_cheers.gif su Daisy, fotopigiau.lt ir pigiau, ir fotkiu kokybe bent jau neprasta. Tik vienas patarimas - jei jau patys ka nusimanot fotkese, ir koreguojat jas patys, uzsisakant uzdekit varnele, kad nenorit jokiu korekciju. Is patirties sakau, jau kaip nukoreguos doh.gif
Svajoklyte
Labai ačiū. Bandysiu užsisakyt fotopigiau, nes kompas pilnas nuotraukų, o vaikams labai patinka vartyti albumus. Ir močiūtėm turėsim ką padovanot smile.gif
Rudaakė
As taip pat nuotraukas uzsisakau per fotopigiau.lt smile.gif Labai daug jau esu dariusi ir tikrai thumbup.gif ir labai pigu smile.gif
Tik kai dariau A4 formato tai nelabai kaip gavosi, vaizdas "isbegiojo" smile.gif
Keberiokšt
Niekada nebandziau tokios paslaugos, bet, matyt, pats laikas 4u.gif
O per kiek laiko padaro nuotraukas? Ar uzsakydamos is anksto zinot data, kada padarys, ar reikia laukti ju kokio pranesimo?
Rudaakė
Issiuntus uzsakyma nuotraukas padaro per savaite. Uzsakyme nurodai kur nori atsiimti foto, t.y. artimiausioje Tau Eurokos parduotuveje. smile.gif Ieik i www.fotopigiau.lt, uzsiregistruok ir pirmyn thumbup.gif Jei reikes pagalbos kokios - rasyk smile.gif
Keberiokšt
Aciu, Rudaake, 4u.gif

siandien jau uzsiregistravau www.fotopigiau.lt, tik kol kas tu foto mazai susilkaupe, kurias noretusi pasidaryti. Del 5-10 gal neapsimoka siusti, palukesiu bent kol 20 susikaups. Butinai isbandysiu 4u.gif
Yo-yo
O paštu nuotraukų neatsiunčia? Reikia pačiam važiuoti pasiimt?
Rudaakė
ne, pastu nesiuncia. Jas nupedinti reikia atsiimti Tavo nurodytoje Eurokos parduotuveje.
*valdonė*
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 02, 15:18)
Issiuntus uzsakyma nuotraukas padaro per savaite. Uzsakyme nurodai kur nori atsiimti foto, t.y. artimiausioje Tau Eurokos parduotuveje. smile.gif Ieik i www.fotopigiau.lt, uzsiregistruok ir pirmyn  thumbup.gif Jei reikes pagalbos kokios - rasyk smile.gif
*

Gal man padesit 4u.gif Niekda anksciau tokiu budu nuotrauku nedariau , tai nelabai turiu supratima kaip tai daryti blush2.gif Uzsiregistravau, o ka toliau ??? Kaip tos nuotraukos yra siunciamos g.gif
Rudaakė
QUOTE(Ditė @ 2006 01 03, 23:01)
Gal man padesit  4u.gif Niekda anksciau tokiu budu nuotrauku nedariau , tai nelabai turiu supratima kaip tai daryti  blush2.gif Uzsiregistravau, o ka toliau ??? Kaip tos nuotraukos yra siunciamos  g.gif
*

nuotraukytes turi buti sukeltos Tavo kompe smile.gif svetaineje susikuri savo albuma, sukeli foto. As keliu per HTTP (ismeta ten toki langiuka). Vadovautis reikia ka paiso Tau po desine "ikelti", "trinti" ir kt. Norint uzsakyti - eini i jau sukurta albuma, uzdedi kiekvienos foto desiniame sone varnele ir spaudi "uzsakyti", uzpildai uzsakymo forma ir issiunti.
Na nezinau ar gera is manes aiskintoja 4u.gif Jei dar kas bus neaisku - rasyk smile.gif
*sm*
Galiu pasakyt, kad fotopigiau tikrai kokybiskai daro. Is pradziu bijojau gaut nekokybiskas nuotraukas, bet nenusivyliau.
nobody
QUOTE(Simuko @ 2005 12 23, 22:58)
drinks_cheers.gif su Daisy, fotopigiau.lt ir pigiau, ir fotkiu kokybe bent jau neprasta. Tik vienas patarimas - jei jau patys ka nusimanot fotkese, ir koreguojat jas patys, uzsisakant uzdekit varnele, kad nenorit jokiu korekciju. Is patirties sakau, jau kaip nukoreguos doh.gif
*

ir aš sutinku drinks_cheers.gif dariausi ir toliau darysiuos thumbup.gif
Disima
Sveiki,
gal kas žinot kur spausdinamos l.didelio formato (maždaug A2-A3) skaitmeninės nuotraukos g.gif
Keberiokšt
Noriu padekoti merginoms uz patarimus- ju deka isbandziau ne karta ir ne du. Patiko thumbup.gif Atsiimu Eurokose Universalinej, tai ta proga kai nuvaziuoji atsiimti buna smagu ir pro parduotuvikes prasiausti 4u.gif
MakkaPakka
as uzsisakau foto per snapfish.com..kokybe kol kas nenusivyliau. tik nezinau ar siuncia i Lietuva.
Nikusha
Užsisakiau nuotraukas fotopigiau.lt, bet nieko nekoregavau, nes pirmą kartą tai dariau. žiūrėsiu koks tas pirmas blynas gausis.
Pabandymui bandžiau koreguoti dydį su ACDSee, dariau 10x15, bet labai nukentėjo kokybė (kai įkeli į albumą ten rašo kad kokybė tinka 9x13 ar 10x15 ar t.t. nuotraukų gamybai). Ar čia taip turi būti? Pastebėjau, kad bet kokius koregavimus atliekant, kokybė nuo originalo gerokai skiriasi. Aišku laikant kompe nuotraukas, tai nieko baisaus, bet kai nori atsispausdinti...
edinka
Aš jau pasidariau nuotraukas per fotopigiau. Nuotraukos laaaaabai šaunios, o dar kaip už tokią kainą, tai tikrai thumbup.gif Pasimatė tik tos kliurkos, kurios buvo padarytos paveiksluojant.
veriru
uzsakinejau per www.fotofabrikas.lt, likau patenkinta bigsmile.gif
Adorė
O cia visur ar tik didziuosiuose miestuose galima atsiimti ax.gif ?
Atrodo jau issiaiskinau bigsmile.gif
xiuke
QUOTE(DAISY @ 2005 12 23, 16:49)
fotofabrikas  nepatiko tikrai parstoka kokybė
foto.lt normali
o paskutiniu metu darau fotopigiau.lt nuotraukas
tikrai geresnė kokybė nai fotofabriko
tikrai negaliu skųstis ir dvigubai pigiau  bigsmile.gif
*

o kokios kainos?
edinka
QUOTE(xiuke @ 2006 06 29, 00:13)
o kokios kainos?
*

Nr. Nuotraukos formatas Fotopopieriaus paviršius Kaina (Lt)*
1. 9 x 13 blizgus / matinis 0,39
2. 10 x 15 blizgus / matinis 0,55
3. 13 x 18 blizgus / matinis 0,65
4. 15 x 21 blizgus / matinis 0,89
5. 20 x 30 blizgus / matinis 1,99

* Kiekvienas nuotraukų užsakymas yra apmokestinamas 1,00 Lt mokesčiu, nepriklausomai nuo to, kiek vienetų nuotraukų užsakoma.

Pristatymo į namus kaina 6,00 Lt.
Jei atsiskaitysite kurjeriui pristatymo metu - pristatymo kaina 12,00 Lt.

laguna
As uzsisakiau Eurokosfoto.lt siandien vakare vaziuosiu atsiimti, tad apie kokybe nieko nezinau.

Eurokosfoto.lt garantuoja mažiausias nuotraukų kainas Lietuvoje. Siūlome visus populiariausius nuotraukų formatus, galėsite pasirinkti popieriaus tipą (matinį ar blizgų). Gaminame spalvotas, juodai baltas ir sepia. Papildomai galite užsisakyti nuotraukas su baltu rėmeliu.

Nr. Nuotraukos formatas Fotopopieriaus paviršius Spalvingumas Kaina Lt
1 9 x 13 Blizgus arba Matinis Spalvota, Sepia, Juodai balta 0.39
2 10 x 15 Blizgus arba Matinis Spalvota, Sepia, Juodai balta 0.55
3 13 x 18 Blizgus arba Matinis Spalvota, Sepia, Juodai balta 0.65
4 15 x 21 Blizgus arba Matinis Spalvota, Sepia, Juodai balta 0.89
5 20 x 30 Blizgus arba Matinis Spalvota, Sepia, Juodai balta 1.99

Nuotraukas galime pagaminti su baltu rėmeliu.

Kiekvienas nuotraukų užsakymas yra apmokestinamas 1,00 Lt (vieno lito) serverio mokesčiu, nepriklausomai nuo to, kiek vienetų nuotraukų užsakoma. Todėl jei suformuosite vieną didelį užsakymą, o ne kelis mažus – vienas litas serverio mokesčio bus priskaičiuotas tik vieną kartą.
Kozete
Tai nesupratau čia prie kiekvienos nuotraukos +1Lt. g.gif Ar aš kažką ne taip suprantu? Nes jei 10x15 nuotrauka 55ct. tai labai pigiai tada. 4u.gif
Mes daromes www.fotoservisas.lt, tai kaina 10x15 nuotraukos apie 1Lt. gaunasi, čia jau geriausias variantas koks gali būti - blizgus popierius ir pan.
another
QUOTE(Kozete @ 2006 06 29, 17:14)
Tai nesupratau čia prie kiekvienos nuotraukos +1Lt.  g.gif Ar aš kažką ne taip suprantu?

Ne prie kiekvienos nuotraukos, o už visą užsakymą 4u.gif Moki už nuotraukas + 1lt ax.gif
Kozete
QUOTE(Will @ 2006 06 29, 16:24)
Ne prie kiekvienos nuotraukos, o už visą užsakymą  4u.gif  Moki už nuotraukas + 1lt  ax.gif
*

Reiks išbandyti, nes labai jau pigu. 4u.gif
edinka
QUOTE(laguna @ 2006 06 29, 16:33)
As uzsisakiau Eurokosfoto.lt
...Eurokosfoto.lt garantuoja mažiausias nuotraukų kainas Lietuvoje.
...Kiekvienas nuotraukų užsakymas yra apmokestinamas 1,00 Lt
*

Čia viskas tas pats, kaip daryti per fotopigiau, nes atsiimti reikia Eurokose lotuliukas.gif
Ceresne
dariausi per eurokos 20/30, labai patiko kokybe, nors ir ilgai laukti reikia, bet man jos grazesnes pasirode nei tos,kurias gamina fuji per valanda. o be to ir zymiai pigiau thumbup.gif jei nedega
tikpasilik
aš darausi www.eurokosfoto.lt
kaina ir kokybė mane tenkina ax.gif
Pumpuryte
Labas,

Ar kuri užsakinėjot nuotraukas internetu?
Man įdomu kur užsakot, kokios kainos, kokybė ir kt.?
Dėkoju už bet kokią nuomonę thumbup.gif
Sophi
Pati asmeniškai neužsakinėjau, bet man bendradarbis praktikuoja. Kiek žinau, nenusivylė. Jis daro atrodo www.eurokosfoto.lt. Kainos 9/13 - 39 ct, 10/15 - 55 ct. + 1 Lt už užsakymą. Kokybė daugiau mažiau kaip visur. Minusą minėjo, kad užtrunka visas procesas, kol padaro.
Užsispyrėlė
QUOTE(Sophi @ 2007 05 06, 18:11)
Pati asmeniškai neužsakinėjau, bet man bendradarbis praktikuoja. Kiek žinau, nenusivylė. Jis daro atrodo www.eurokosfoto.lt. Kainos 9/13 - 39 ct, 10/15 - 55 ct. + 1 Lt už užsakymą. Kokybė daugiau mažiau kaip visur. Minusą minėjo, kad užtrunka visas procesas, kol padaro.
*

Aš kelis kartus iš ten užsisakinėjau. Nenusivyliau. Užtrunka apie savaitę kol padaro, o atsiimt reikia Eurokos kosmetikos parduotuvėje.
Mano draugė tai nusivylus jais. Nes darė didelį kiekį ir dalis buvo nepdarytų.
zuasta
As www.fotofabrikas.lt uzsisakau.Padarao gana greit - per 2-3dienas.Kokybe kaip ir visur.Atsiimti-pasirenki kur tau patogiau
mik
QUOTE(Sophi @ 2007 05 06, 18:11)
*

prekybos centre arena eurokos parduotuvej paima nuotraukas antradieniais ir ketvirtadieniais rolleyes.gif uztrunka del to kad jas veza i kauna daryt ax.gif
Pumpuryte
Uzsakiau penktad nuotraukaas fotofabrikas.lt tai uzsakymas bus tik kita penktad- visa sav. darys g.gif Uz tai paimsiu kur man patogu, apie papildoma mokesti uz uzskayma neradau parasyta, nuotrauka 10x15 irgi apie 50 cnt kainuoja.
Na paziuresiu kokia kokybe bigsmile.gif
Dar tame puslapyje maciau gali uzsakyt ivairias dovanas su nuotraukom- puodukus, puzzle, plakatus, kalendorius ir pan. Maciau grazu daikta- kristale foto wub.gif Labai patogu- niekur nereikia eit, tiesiog po to nuvaziuosi ir atsiimi drinks_cheers.gif
Kokere
Del foto mes užsisakinėjam iš fotoekspres... Kadangi esam telekomo klientai tai foto juokingai kainuoja, o kokybė thumbup.gif , plius pristato į manus per 4 darbo dienas, gali pasirinkt atsisikaitymo būda...
http://fotoexpress.zebra.lt
Pumpuryte
Na tavo nuorodoje kaina uz 10x15 yra 64 cnt ir cia parasyta su nuolaida kaip supratau g.gif
o fotofabrikas.lt kaina 56cnt .. mirksiukas.gif
parasyta, kad padaro per 24h, tik keista kodel man parase uzsakyma pasiimt po sav doh.gif
Ekrita
QUOTE(Kokere @ 2007 05 08, 11:21)
Del foto mes užsisakinėjam iš fotoekspres... Kadangi esam telekomo klientai tai foto juokingai kainuoja, o kokybė  thumbup.gif , plius pristato į manus per 4 darbo dienas, gali pasirinkt atsisikaitymo būda...
http://fotoexpress.zebra.lt
*

Gerai paskaičiavus tai neapsimoka g.gif
ir fotopigiau.lt, ir fotofabrikas pigiau daro...o tam express'e dar atvežimo mokestis pridedamas...

iš mano minėtų tai labiau patinka fotofabriko kokybė, nes anie tai kartais su spalvom "nugrybauja" doh.gif
Alaplaja
Man patiko kad radau kokybes skale, dabar matysiu kokio dydzio darytis foto, kad butu geriausia kokybe wink.gif

user posted image
lotaa
o aš vakar užsakymą padariau eurokosfoto, nuotraukas ir puodelį su nuotrauką tėčiui tėvo dienos proga, tai apie kokybę parašysiu, kai atsiimsiu. dabar yra akcija 10*15 0,49 ct
jurgitav
QUOTE(lotaa @ 2007 05 20, 14:34)
o aš vakar užsakymą padariau eurokosfoto, nuotraukas ir puodelį su nuotrauką tėčiui tėvo dienos proga, tai apie kokybę parašysiu, kai atsiimsiu. dabar yra akcija 10*15 0,49 ct
*

Kada atsiimsi nuotraukytes.Sudomino ir mane padaryciau ir as staigmena tokia drinks_cheers.gif
lotaa
užvakar užsakiau, tai kokį ketvirtadienį reikės nueiti, nes konkrečios dienos nėra, tipo, po kelių dienų doh.gif
Sophi
QUOTE(lotaa @ 2007 05 21, 17:07)
užvakar užsakiau, tai kokį ketvirtadienį reikės nueiti, nes konkrečios dienos nėra, tipo, po kelių dienų doh.gif
*

Ten pasiskambint galima, ar jau padarytos/
kvikte
As darausi nuotraukas fotofabrike. kokybe esu labai patenkinta biggrin.gif ir padaro gana greitai (atsiimti po 2 dienu reikejo). be to ten uzsisakinejau ir magiska puodeli savo MB tai likau irgi be galo patenkinta thumbup.gif
lotaa
sveiki, pasiemiau savo nuotraukas ir puodeli is eurokosfoto. kokybe super, labai ryskios, puodelis irgi patiko, nuotrauka beveik per visa puodeli, emiau matinio stiklo, galvojau gal nesiziures, bet visai graziai atrodo thumbup.gif na paziuresim ka pasakys, kam tas puodelis bus iteiktas blush2.gif
Pumpuryte
QUOTE(lotaa @ 2007 05 27, 08:00)
sveiki, pasiemiau savo nuotraukas ir puodeli is eurokosfoto. kokybe super, labai ryskios, puodelis irgi patiko, nuotrauka beveik per visa puodeli, emiau matinio stiklo, galvojau gal nesiziures, bet visai graziai atrodo thumbup.gif na paziuresim ka pasakys, kam tas puodelis bus iteiktas blush2.gif
*

o kiek kainavo?\
o nuotrauka gerai priklijuota , nenusilups? g.gif
lotaa
puodelis kainavo 16 lt, nuotrauko tai pigiai, ieik i ju psl eurokosfoto.lt
laukine
uzsisakineju visa laika internetu arba eurokos arba fotofabrike thumbup.gif ir pigiau, ir patogiau thumbup.gif kokybe nenusivylusi dar ax.gif tikiuosi ne karto ir nepaves 4u.gif
mambu
Reiks gal ir man pabandyt internetu uzsakyt,kad padarytu nuotraukas.Jau senai galvoju pabanyt,bet vis neprisiruosiu blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.