Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nušalę rankos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Algimanta
Labas mielos panytes ir moterytes wink.gif
pirmiausiai tai sveikinu su mamos diena 4u.gif
turiu toki galvos skausma... saltas kaip varles rankas. cia dar palyginus nieko, nes jau pripratau ne tik as bet ir visi draugai zino kad tokios saltos ir jau nebesistebi.. bet kas man baisiausia, ir visuomet slepiu rankas jei esu kompanijoje, ir net pats graziausias manikiuras nepagerina padeties, nes jos igave SLYKSTU melyna atspalvi angel_sadangel.gif
kazkur skaiciau kad gelbsti parafino voneliu proceduros. tik galvoju ar cia ne reklaminis triukas... gal jau esate bande sia procedura, ar siaip kovoje su melyna ranku oda?.. g.gif
Vôo
O nerukai? nes nuo to galunese suprasteja kraujotaka..
gija23
Man irgi tas pats sad.gif Tik dar dermotolgė man pripažino alergiją šalčiui blink.gif Aš atradau, kad man per šalčius padeda kremai, kurių sudėtyje yra glicerino... ax.gif
Langoza
mano irgi rankos daznai kaip varles saltos blush2.gif kazkada buvau skaicius, kad reikia voneles kazkokias daryti (dabar net nepamenu kokias). buvau jas dariusi. bet kai nepadejo, tai ir meciau ta reikaliuka. del to kad saltos, dabar ir nebesuku sau galvos. vasara buna siltos hihihi.gif

o kad melynos tai unsure.gif gal tu jas buvai vaikysteje ar kada nors nusalusi g.gif gal del to tas melynumas unsure.gif
zappy
Ir aš turiu šią ''bėdą'',tika pas mane ir kojos šaltos(mažiausiai val.reikia kol atšils), doh.gif Ir šiaip pamėlynuoja ne tik rankos,bet ir veidas(ypač lūpos ir tose vietose kur kažkada buvo spuogeliai)...nerealiai erzina,nes tik išeinu į lauką (ar patalpoj šalta)ir būnu pamėlus verysad.gif Tiesa,kol laukiausi ir po sūnaus gimimo rankos truputį pasitaisė,seniau net violetinės tokios buvo verysad.gif
panelytė
As irgi turiu tokia beda, sla ne tik rankos, bet ir kojos.
Rankos tai net pamelynuoja nuo salcio, o cia kaip silciau buvo tai as vaiksciojau su pirstinem lotuliukas.gif ir visi i mane kreivai ziurejo blink.gif
brilliance
mano rankos ir žiemą ir vasarą mėlynos ax.gif buvau kažkada seniai nušalusi tai dėl to taip ir yra.kiek esu girdėjusi pagrindinė šaltų ir pamėlusių rankų priežastis yra kraujotakos sutrikimas. o kaip gydyt tai net neįsivaizduoju. man tai mano visad pamėlusios rankos diskomforto nesukelia. svarbiausia reikia žiemą saugoti rankas po šiltom pirštinėm, bet šita ir taip visos žinot lotuliukas.gif
Ievaa
ech, ne vasaros metu mano galunes:ir rankos ir kojos buna ledines verysad.gif tik kas keisciausia,kad kraujo apytaka pas mane yra tikrai ne leta...ir tu ikirsk, zmogau, kodel cia taip yra... blink.gif
chemistry
QUOTE(Ievaa @ 2007 05 23, 11:14)
ech, ne vasaros metu mano  galunes:ir rankos ir kojos buna ledines verysad.gif  tik kas keisciausia,kad kraujo apytaka pas mane yra tikrai ne leta...ir tu ikirsk, zmogau, kodel cia taip yra... blink.gif
*

gali buti ne leta, o tiesiog taip prasta... na siredele nebenuvaro kraujo iki paciu galuniu...

o man tai kojos visada sala... tai ziema buvau nusipirkus toki kremuka sildanti.. droge buvo. tai vakare pries einant miegot issitepdavau, greiciau susildavo kojos ir del to uzmigdavau gericiau mirksiukas.gif gal ir rankom tiktu... g.gif
Ievaa
as tai toki netradicini buda bandziau: su putuku pries eidama pasisildydavau, issisildydavau patalus- ir mars i lovyte lotuliukas.gif o koki tu cia krema buvai nusipirkus? g.gif
slinke
vat turiu problemėlę rankos, kojos nuolat šaltos, atrodo pačiai nešalta, bet ...
Dusele
QUOTE(slinke @ 2008 09 23, 19:41)
vat turiu problemėlę rankos, kojos nuolat šaltos, atrodo pačiai nešalta, bet ...
*

greiciausiai tavo zemas spaudimas, suletejusi kraujo apytaka. Pas mane tas pats, bet jau nuo vaikystes, tai seniai pripratau, kad galunes saltos net karsciausia diena (ir nosies galiukas blush2.gif ). Tinka viskas, kas kelia tonusa: kontrastinis dusas, sportas ir deja, kava biggrin.gif
*Lamba*
Man lygiai tas pats, kaip Dusele sake- nesvarbu ziema ar vasara bet rankos, kojos ir nosies galiukas visados saltas biggrin.gif
Nekreipiu demesio i tai, tik miegu su vilnonem kojinem dazniausiai cool.gif
Dusele
jei galunes nusalusios ne del zemo spaudimo, tai yra jei tai ne viside problema, o salygota isoriniu veiksniu (salcio/vejo/vandens) - pirmoji pagalba, kuria galeciau rekomenduot - parafino kaukes. Ju metu susidaro termoizoliacinis sluoksnis, po juo odos temperatura pakyla 1-2laipsniais, todel oda suminksteja, isprakaituoja, veikiama aktyviuju komponentu, kurie yra pries tai rankas istepus kremu ar serumu, isskiria toksinus. Tokios proceduros metu suaktyveja, medziagu apykaita, kraujotada, oda tampa lygi, sviesi, elastinga. Parafino poveikis islieka apie 1 sav.
Vasara retai kas praso sios proceduros, bet va jau dabar ir ziema, pirmas klienciu prasymas pries manikiura pedikiura buna ir parafino terapija. Tai kartu ir pagalba ir malonumas, nes rankytes buna lygios lygos.. 4u.gif 4u.gif
Pati daznai po darbo panardinu rankas.. blush2.gif
Koshka21
Ir mas mane rankos beveik visada šaltos, bet tai man jokiu būdu netrūkdo... Tik šalta būna labiau, bet nieko tokio...
LinaB.
Laba diena. Gal kas galetu padeti? dirbu drabuziu parduotuveje, tad zinot, pastoviai dulkes ir visi kiti nesvarumai, kurie sausina ranku oda, o baisiausia- trukineja odeles, salia nago. nulat kraujuoja ir atrodo nehigieniskai. Gal zinot buda tam sustabdyti?
Pjuvena po krūmu
Pas mane irgi nuo vaikystės rankos ir kojos šaltos kaip varlės, lyg jau ir įpratau, na svarbu dar ne mėlynos. Niekas nepadeda, net vilnones kojines jei užsidedu, tai kojos tik vidury nakties sušyla. Rankas visuomet kaišioju po MB marškinias lotuliukas.gif O šiaip man "vaistas" tam kartui - išgerti šampano arba karšto vyno taurę. Po 3min kojos ir rankos net garuoja irnesakyk.gif Aišku čia būna kelis kart tik į mėnesį. ax.gif
jugajuga
Tuoj isigysiu kompleksa doh.gif ,negana,kad rankos pastoviai ledines,bet ir pilkai pamelusios.Siuo metu,kai salta, isvis,net geda kam parodyt...Siltoj patalpoj,atvirksciai,tampa raudonos raudonos.Gal mergytes turit kokiu patarimu,kaip gydyt nusalusias galunes.
Almantaitė
jei kraujo apytaka leta, reiktu pagerti kazko su gebenes ekstraktu, pvz. Bilobil biggrin.gif gebenes ekstraktas padeda pagreitinti kraujo apytaka
Meškėnė
Sveikos,
o as nuo vaiksytes turiu beda. MAno viena ranka melynuoja pastoviai kai salta, o kai silta tai raudonuoja. Nezinau ir ka daryti. Slepiu rankas.
PAs mane tai susiaureje venos rankoje ir todel maziau kraujo patenka i galune. Gal zinote kas atlieka tokias operacijas, kad praplestu venas?
_Dovi_
Mano rankos, kojos ir nosies galiukas sala jau irgi nuo vaikystes.. bet paskutiniu metu pastebejau,kad jos sala dar labiau nei anksciau, rankos ir kojos kartais buna net melynos...Aciu dievui dar nosis nemelinuoja doh.gif
Rasela
QUOTE(LinaB. @ 2008 10 19, 18:02)
Laba diena. Gal kas galetu padeti? dirbu drabuziu parduotuveje, tad zinot, pastoviai dulkes ir visi kiti nesvarumai, kurie sausina ranku oda, o baisiausia- trukineja odeles, salia nago. nulat kraujuoja ir atrodo nehigieniskai. Gal zinot buda tam sustabdyti?
*

Na reiketu naudoti kremukus nagu odelems, pvz., is Oriflame man padeda.

Saltos rankos, kojos ir nosies galiukas taip pat ir man yra. Buvau net pas gydytoja. Sake vartoti maisto papildus su ginkmedziu. Aisku rezultatas yra tik po 3 menesiu ir daugiau. Cia priklauso nuo zmogaus organizmo. O ziema reikia nepamirsti tokiu galuniu tepti maitinamuoju kremu.
Almantaitė
sveikos, atsiminiau kaip man daktare rekomendavo daryti rankoms kontrastines voneles. Reikia ikisti rankas 5min i karsta vandeni o po to 1 min i salta vandeni, po to vel i karsta ir vel i salta ir taip kokius 4-5 kartus. manau ne tik kraujotaka pageretu bet ir nagai geriau augt pradetu
Auks'iukė
sveikutes 4u.gif
as ir jungiuosi prie ''varlyciu'' doh.gif man taip pat raudonos, melynos rankos, ziema, vasara, pavasaris ar ruduo pastoviai taip. visas kunas buna karstas, buni begalo sukaitusi, o rankos melynos ir saltos verysad.gif esu bandziusi ir tas voneles [saltas-karstas vanduo] bet tikrai nepadejo, nei kiek. ir vitaminus: ginkoprim, ir dar kazkoki Bio...nebepamenu...taip pat jokio poveikio, ir jau esu nuleidusi rankas..
o ypac kaip ant nuotrauku atrodo rankos doh.gif doh.gif
LinaB.
As jau, merginos, rimtai prisizaidziau.... Cia pas mus Klaipedoje preita savaite buvo +20 silumos, tai as isejau be pirstiniu i miesta. vakare, kai grizau, pamaciau, kad mano ranku oda visa pabrinkusi, sutrukinejusi, ir ismesta raudonais spuogeliais. be galo isigandau, ryte nuejau pas odos gydytoja ir sulaukiau jos pasipiktinimo: ''Vakar buvai be pirstiniu isejusi i lauka!''. man buvo sokas, ji man prirase recepta brangiausiu ranku kremu, bet pasiemiau is brolio norvegiska neutrogena- idealiai viska sutvarke, tik reikia tepti reguliriai, vos tik pajauciu, kad ranku oda sauseja.
o mano broliui, net ranku raudoni sumazino, ir taip neatrodo nusalusios, nes jis turi toki beda kaip ir mes smile.gif
tai va rekomenduoju smile.gif
Dusele
QUOTE(LinaB. @ 2009 04 16, 07:03)
As jau, merginos, rimtai prisizaidziau.... Cia pas mus Klaipedoje preita savaite buvo +20 silumos, tai as isejau be pirstiniu i miesta. vakare, kai grizau, pamaciau, kad mano ranku oda visa pabrinkusi, sutrukinejusi, ir ismesta raudonais spuogeliais. be galo isigandau, ryte nuejau pas odos gydytoja ir sulaukiau jos pasipiktinimo: ''Vakar buvai be pirstiniu isejusi i lauka!''. man buvo sokas, ji man prirase recepta brangiausiu ranku kremu, bet pasiemiau is brolio norvegiska neutrogena- idealiai viska sutvarke, tik reikia tepti reguliriai, vos tik pajauciu, kad ranku oda sauseja.
o mano broliui, net ranku raudoni sumazino, ir taip neatrodo nusalusios, nes jis turi toki beda kaip ir mes smile.gif
tai va rekomenduoju smile.gif
*

padetu pora proceduru parafino voneliu 4u.gif
Iceland
QUOTE(jugajuga @ 2009 01 15, 14:28)
Tuoj isigysiu kompleksa doh.gif ,negana,kad rankos pastoviai ledines,bet ir pilkai pamelusios.Siuo metu,kai salta, isvis,net geda kam parodyt...Siltoj patalpoj,atvirksciai,tampa raudonos raudonos.Gal mergytes turit kokiu patarimu,kaip gydyt nusalusias galunes.
*

QUOTE(Auks'iukė @ 2009 04 15, 22:44)
sveikutes  4u.gif
as ir jungiuosi prie ''varlyciu''  doh.gif  man taip pat raudonos, melynos rankos, ziema, vasara, pavasaris ar ruduo pastoviai taip. visas kunas buna karstas, buni begalo sukaitusi, o rankos melynos ir saltos  verysad.gif  esu bandziusi ir tas voneles [saltas-karstas vanduo] bet tikrai nepadejo, nei kiek. ir vitaminus: ginkoprim, ir dar kazkoki Bio...nebepamenu...taip pat jokio poveikio, ir jau esu nuleidusi rankas..
o ypac kaip ant nuotrauku atrodo rankos  doh.gif  doh.gif
*

Man lygiai tas pats verysad.gif Žinau, kad esu nušalusi rankas (labai senai), todėl taip ir yra, bet neįsivaizduoju kaip jas gydyti. Įsigijau kompleksą, bijau rodyti rankas. Ypač erzina kai atėjus į šiltą patalpą rankos tampa ryškiai raudonos doh.gif
Dariau kontrastines voneles, tačiau tas tikrai nepadeda. Gal kas žinote kaip gydyti?
Caridian
Man vakar pasireiske salcio ir vandens alergija. Ranku isorine puse sausa,tempia,skauda kazkiek. Siaip namie naudoju pirstines kanors plaudama,bet vistiek neisvengiau,o lauke nors su silciausiom pirstinem bunu (nors ir nedaug laiko apskritai lauke praleidziu).
Nykscio is vidines puses,kur nagas baigiasi,oda net iskilo,taip skaudejo,dabar ziuriu ir smiliui tas pats doh.gif as jau nebezinau kuo betepti tas rankas, o daug kartu i diena netepu kremu,kadangi man nepatogu,t.y. vis kazka ar suvalgyti sugalvoju ar pan.,tai vel tada tenka ta krema nusiplauti nuo ranku doh.gif
Vakar pries miega pasitepiau gausiai logonos tropiniu sviestu,tai va siandien pacioms rankoms geriau,bet pirstai tai sausumo doh.gif nyksciu pagalveles kaip svitrinis popierius tarpais buna.
taša
Man panasiai, tik ne nuo salcio, o nuo muilo ir vandens. Prausiu rankas iki 10 k per diena, ypac darbe. o ten kaip zinia belekoks muilas. plius darbas su kompu, zodziu, iki siol taip buna.
ziauriai tempia,serpetojas, ir isorine puse siurksti. budavo net iki tokiu randeliu kaip sakai- trukinejo.
tai tepu Everyday repai body lotion is Neutrogenos sausai/siurksciai odai. turiu kunui, bet labai patinka ir rankom. nakciai uzsitepu storu sluoksniu ir palieku. neturiu pirstiniu tu, tai su jom manu dar geriau.
gabruskinas
man irgi yra šis dalykas, tik šaltos ne tik rankos, bet ir kojos biggrin.gif jau pripratau, kad ir žiemą ir vasarą-visada taip smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.