Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių, pilvo pūtimas

Gal kas susiduret su sia problema.Ar bandet gerti vaistus. Dabar kiek daug ju reklamuoja. Ryte dar nieko, bet tik ka uzvalgau, pilvas op ir issprogsta.Pati jauciuosi labai blogai.
Atsakyti
Tai kamuoja ir mane. Isbandziau ir espumisan, ir pepermint kapsules - efektas vos vos, o nuo peppermint padidejo apetitas ir pilvas dar labiau issipute. Nezinau, issityriau visa virskinamaji trakta, viskas tvarkoje, gydytojai sako, reikia dieta sureguliuoti ir maziau stresuoti... Na, atostogu metu si problema gal ir apmazeja...
Atsakyti
man nustatyta diagnoze- storosios zarnos dirglumo sindromas- zarnyno neuroze dar kitaip blink.gif ir skaudedavo ir pusdavo vidurius mad.gif net iki samones netekimo blink.gif

vaistai-espumizan, spasmomen ir laxotanil thumbup.gif dabar esu sveika thumbup.gif didelis dekui gydytojai laiku man paskyrusiai vaistus smile.gif bent jau man tai jie padejo, o skausmai buvo baisus- dare zarnyno pasaza ir net kelis pakartotinus rentgenus mad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pas mane taip pat buvo dirglios zarnos sindromas, siaubingai pute pilva, uzkietejo viduriai, jauciau sunkuma pilve ir t.t., jauciausi kaip nescia... Zodziu gyde mane visokiausiais vaistais apie metus laiko ir niekas nepadejo! Pradejau vartoti Tibeto pieniska grybuka ir viskas susitvarke! Nuo viduriu uzkietejimo, pilvo putimo labai gerai padeda tas grybukas.Apie ji galita pasiskaityti skyrelyje "Tibeto grybas".
Atsakyti
Mane irgi vargino vidurių pūtimas. Kai darė kolonoskopiją, pirmiausia paklausė, ar bebūsiu labai jautri, nes žarnynas jautrus ir dirglus, jei jautrus ir dirglus pats žmogus. Tad, manau, pirmiausia reikia susitvarkyti nervų sistemą. Na, o tie visi ESPUMISAN - tai tik profilaktikai, o ne gydymui. Kaip mano šeimos gydytoja sakė: eini į svečius, jauti, kad turėsi nepatogumą ar kokį diskomfortą dėl "išpampusių" vidurių, ir išgeri porą kapsulių...
Atsakyti
Tikra tiesa, kad Espumisan ne gydymui. Aš ir esu apturėjusi dirgliosios žarnos sindromą, tik per tą kvailą medicinos sistemą niekaip negaliu prisiregistruoti pas gastreontorologą ir pasidaryti tyrimų, nes įtariu, kad ti dar ne viskas...
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2005 04 19, 15:19)
įtariu, kad ti dar ne viskas...

Vidurių pūtimas ir man nemaža diskomforto sukėlė. Ir dar garsus gurguliavimas. Kartais pilvas taip sugurgėdavo, kad mano mergučė garsiai paklausdavo: "O kas čia paperdė?" Nors tuo metu labai streikavo skydliaukė, nenorėjau visko versti jai. O nervai tuo metu buvo! Tad pasidariau daug įvairių nemalonių tyrimų: ir kreidos "pumpavimą" į užpakalį rentgeno nuotraukai, ir kolonoskopiją. Ir... nieko man nerado, išskyrus dirglų žarnyną. Net ne dirgliosios žarnos sindromą.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 19, 15:44)
mano mergučė garsiai paklausdavo: "O kas čia paperdė?"


Atleiskit, bet sedziu dabar darbe ir juoko sulaikyti negaliu, bndradarbiai ziuri, ko prunksciu uz moniko pasislepus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarena @ 2005 04 19, 15:54)
Atleiskit, bet sedziu dabar darbe ir juoko sulaikyti negaliu, bndradarbiai ziuri, ko prunksciu uz moniko pasislepus  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dieve, duok, kad forume mamytės ne tik piktųsi! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mielosios mamytes ir ne tik mamytes, siulyciau jums isigyti pieniska Tibeto grybuka ir siu baisiu nemalonumu tikrai neliks:) Galiu tai patvirtinti is savo pacios patirties. Man baisiausiai pute vidurius, buvo uzkieteje viduriai, pilvas pastoviai gurguliavo, burbuliavo, raugedavau be perstojo, pilvas visada buvo issiputes, tik truputi pavalgydavau ir is karto toks jausmas, kad buciau prisivalgiusi iki begalybes, zodziu- baisus dalykas, niekam to nepalinkeciau:) Nieko nesinorejo, nuotaika buvo baisi.Gydytojai gyde metus laiko, padare visus imanomus tyrimus, nustate, kad pas mane dirglus zarnynas, gyde gyde ir nieko neisgyde!
Pradejau pati gerti pieniska Tibeto grybuka (kefyriuka) ir visos sios nesamones pasibaige! Dabar esu sveika ir dziaugiuosi gyvenimu:)!
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2005 04 19, 16:46)
Pradejau pati gerti pieniska Tibeto grybuka (kefyriuka) ir visos sios nesamones pasibaige! Dabar esu sveika ir dziaugiuosi gyvenimu:)!

Nepyk, bet man jis nebuvo toji panacėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 19, 16:53)
Nepyk, bet man jis nebuvo toji panacėja g.gif


Tai gal neilgai ta grybuka vartojai?
Siaip, sias nemalonias problemas susitvarke bent penkios mano pazystamos.
Tame grybuke yra 100% gyvuju bakteriju. Ka tai reiskia ir kaip jos veikia organizma, as manau, nereikia aiskinti:)
Atsakyti