Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių, pilvo pūtimas

QUOTE(nijona @ 2008 04 03, 21:30)
4u.gif Ir aš turiu tokią bėdą. Gydytoja aiškina, kad nuo stemplės išvaržos, bet manęs tai neįtikino. Jau gal gal greičiau nuo antibiotikų ten viskas taip darosi, nes kai pageriu jogurto kapsulių, tai truputį pagerėja. Espumizamas irgi tik tam kartui. g.gif



Reiketu pavartoti probiotikus, nes antibiotikai naikina gerasias zarnyno bakterijas. As pati domejausi sia tema, nes turejau tokia pat problema, pasirodo dauguma vaistineje esanciu probiotiku kapsuliu suyra dar skrandyje, todel nepajuntamas norimas efektas. Man drauge parekomendavo Forever firmos probiotika ir likau labai patenkinta, viduriu putimas dingo ir kolkas jauciuosi puikiai.

Placiau apie ji galite rasti cia:
http://aloevera.blog...apsule-274.html
Atsakyti
Bent jau man pilvo putima labai gerai tvarko kapsulinis angliukas,neseniai as ji atradau, nes gerdavau ta juoda bet dabar tai tik kapsulini geriu
Atsakyti
Sveikos, mamos. Gal kas turite patirties del pilvo putimo? As jau seniai negaliu susitvarkyti su sita problema , o dabar jau savaite negaliu su zmonem buti - pastoviai gadinu zmonems ora. Grieztai nevalgau produktu, sukelianciu pilvo putima: kopustu, ankstiniu, netgi vaisiu neimu i burna. Jau tikrai daugiau nemoku sau padeti. Geriu bakterju, angliuku, ko tik neisbandziau!
Atsakyti
QUOTE(Elenyte @ 2009 09 19, 21:45)
Sveikos, mamos. Gal kas turite patirties del pilvo putimo? As jau seniai negaliu susitvarkyti su sita problema , o dabar jau savaite negaliu su zmonem buti - pastoviai gadinu zmonems ora. Grieztai nevalgau produktu, sukelianciu pilvo putima: kopustu, ankstiniu, netgi vaisiu neimu i burna. Jau tikrai daugiau nemoku sau padeti. Geriu bakterju, angliuku, ko tik neisbandziau!


man net ir dabar pučia pilvą, ką tik išgėriau smectos, bet man dar blogiau, man baisiai pučia, bet pabezdėt neišeina blush2.gif blush2.gif blush2.gif

o bifovalį aš irgi dažnai geriu unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastonele: 19 rugsėjo 2009 - 21:47
Man toks ispudis, kad vaistai nepadeda. Galvojaureikia badauti 1-2 dienas, issivalytu nuo slamsto ir vaistu organizmas.
Del oro gadinimo tai man vienodai, uzsidarau kambari ir sedziu, bet kaip prie zmoniu buti? Siaubas...
Atsakyti
QUOTE(Elenyte @ 2009 09 19, 22:03)
Man toks ispudis, kad vaistai nepadeda. Galvojaureikia badauti 1-2 dienas, issivalytu nuo slamsto ir vaistu organizmas.
Del oro gadinimo tai man vienodai, uzsidarau kambari ir sedziu, bet kaip prie zmoniu buti? Siaubas...



šiaip tai taip, reikėtų pasidaryti organizmo valymą, dieta plius klizmos jau tokiu atveju reikia, kad visas brudas pasišalintų g.gif
kaip tik šiandien labai daug skaičiau apie šį džiaugsmą doh.gif

http://www.vaistai.l...chword=microlax
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastonele: 19 rugsėjo 2009 - 22:11
QUOTE(Elenyte @ 2009 09 19, 21:45)
Sveikos, mamos. Gal kas turite patirties del pilvo putimo? As jau seniai negaliu susitvarkyti su sita problema , o dabar jau savaite negaliu su zmonem buti - pastoviai gadinu zmonems ora. Grieztai nevalgau produktu, sukelianciu pilvo putima: kopustu, ankstiniu, netgi vaisiu neimu i burna. Jau tikrai daugiau nemoku sau padeti. Geriu bakterju, angliuku, ko tik neisbandziau!



O tai gal tokia reakcija ne tik augalinius produktus? Gal organizmas netoleruoja pvz. pieno ar kiausiniu?
Atsakyti
Gerkit Barjomi. man padeda. arba coca-cola. atsirugt eina gerai po ju
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 09 20, 08:25)
Gerkit Barjomi. man padeda. arba coca-cola. atsirugt eina gerai po ju


borjomi tai suprantu thumbup.gif dalykas, bet coca cola nuodas, kasdien jos neprigersi ax.gif
Atsakyti
Nuzimas - vegetariškos kilmės virškinimo fermentų mišinys - palengvina virškinimą, maistinių medžiagų rezorbcija, padeda išlaikyti tinkamą pH virškinimo trakte ir veikia kaip priešinvazinis barjeras nuo virusų ir bakterijų. Į jį įeina septynios pagrindinės virškinimo fermentų rūšys, kurių kiekviena susijusi su įvairiomis subklasifikacijomis ir skirtingomis funkcijomis. Pagrindiniai fermentai ir jų specifinės funkcijos yra: amilazės suskaldo krakmolą, suskaldo celiuliozės pluoštą, laktazės suskaldo pieno produktus, lipazės virškina riebalus, aliejus ir trigliceridus, maltazės suskaldo maltozę ir grūdus, proteazės virškina baltymus, steapsinai skaldo sacharozę ir cukrų.
Papildomi fermentai padeda papildyti organizme sumažėjusias jų atsargas, atkurti gerą virškinimą. Mažina vidurių pūtimą, rėmenį, dirgliosios žarnos sindromą ir kitus virškinimo negalavimus. Beveik visoms virškinimo sutrikimų rūšims fermentų terapija turi mažesnės ar didesnės naudos.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 20, 12:50)
Nuzimas - vegetariškos kilmės virškinimo fermentų mišinys - palengvina virškinimą, maistinių medžiagų rezorbcija, padeda išlaikyti tinkamą pH virškinimo trakte ir veikia kaip priešinvazinis barjeras nuo virusų ir bakterijų. Į jį įeina septynios pagrindinės virškinimo fermentų rūšys, kurių kiekviena susijusi su įvairiomis subklasifikacijomis ir skirtingomis funkcijomis. Pagrindiniai fermentai ir jų specifinės funkcijos yra: amilazės suskaldo krakmolą, suskaldo celiuliozės pluoštą, laktazės suskaldo pieno produktus, lipazės virškina riebalus, aliejus ir trigliceridus, maltazės suskaldo maltozę ir grūdus, proteazės virškina baltymus, steapsinai skaldo sacharozę ir cukrų.
Papildomi fermentai padeda papildyti organizme sumažėjusias jų atsargas, atkurti gerą virškinimą. Mažina vidurių pūtimą, rėmenį, dirgliosios žarnos sindromą ir kitus virškinimo negalavimus. Beveik visoms virškinimo sutrikimų rūšims fermentų terapija turi mažesnės ar didesnės naudos.



įsivedžiau per google nuzimas, norėjau pasiskaityt bet štai ką išmetė
Jūsų užklausa - nuzimas - neatitiko jokių dokumentų .
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 20, 14:55)
įsivedžiau per google nuzimas, norėjau pasiskaityt bet štai ką išmetė
Jūsų užklausa - nuzimas - neatitiko jokių dokumentų .

Bandyk "nelietuviškai smile.gif " - NUZYME
Atsakyti