Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių, pilvo pūtimas

Sveikos mamytes,

Gal pabusiu izuli, kad isibraunu i si foruma, bet manau, kad labai nesupyksite 4u.gif
Jus turite suprasti, kad viduriu putimas, tai ne kas kitas, o didelis signalas, jog organizmas yra uzterstas.

Suaugusiojo zmogaus zarnyne slaku ir toksinu susikaupia nuo 3-16 kg, todel nei visokie reklamu brukami vaistai, nei tuo labiau jokie plovimai jums tikrai nepades.
Jai kam idomu, galeciau pagelbeti sustatant individualias organizmo valymo programas.

Buciau dekinga, jai parasytumet i AZ, nes temu neseku, del to, kad pati jau nebeturiu tokiu problemu , o tik noriu padeti kitiems tapti sveikesiems.

Geros dinos ir dideles sveikatos.. wub.gif
Atsakyti
Labai įdomu tada, kodėl kūdikiui tada pučia vidurius? Irgi užterštas organizmas?
Atsakyti
Maista dabar is esmes perziurime, taciau kol kas umus skausmai neprognozuojami. Atrodo gerai gerai jauciasi ir kai uzeina blink.gif

Gal kas turite patirties butent umiu skausmu metu kas galetu palengvinti.
Atsakyti
Pienas ilgai virškinamas ir sunkiai, todėl vakare jo gerti nerekomenduojama. Geriau kefyras, jogurtas. Vartoti tik šviežų maistą, virtą, troškintą, su mažai riebalų. Atsisakyti riebių, rūkytų, keptų. Taip pat stengtis kuo mažiau saldumynų, mielinių patiekalų, miltinių. Taip pat neduoti tų maisto produktų, kas iššaukia. Be to pasižiūrėkite, suvalgo pietus ar tai vakarienę o paskui desertą - iššaukia puvimo procesus kas ir sukelia meteorizmą. Taigi - saldumynus pirma, paskui rimtus produkts, taip pat ir vaisius pirmiau, o paskui mėnsą ir t.t. Tai yra sunku, bet padeda. Taip pat pagerkite pelyno arbatą - labai gerai gerina virškinimą. Savo vaikui nuolat duodu. Nes būna užeina skausmai, pilvą raižo - meteorizmą nustatė, taip pat auksinis pas jį gyvena. O man nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Taigi maitinamės abu vienodai.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 04 16, 07:10)
Pienas ilgai virškinamas ir sunkiai, todėl vakare jo gerti nerekomenduojama. Geriau kefyras, jogurtas. Vartoti tik šviežų maistą, virtą, troškintą, su mažai riebalų. Atsisakyti riebių, rūkytų, keptų. Taip pat stengtis kuo mažiau saldumynų, mielinių patiekalų, miltinių. Taip pat neduoti tų maisto produktų, kas iššaukia. Be to pasižiūrėkite, suvalgo pietus ar tai vakarienę o paskui desertą - iššaukia puvimo procesus kas ir sukelia meteorizmą. Taigi - saldumynus pirma, paskui rimtus produkts, taip pat ir vaisius pirmiau, o paskui mėnsą ir t.t. Tai yra sunku, bet padeda. Taip pat pagerkite pelyno arbatą - labai gerai gerina virškinimą. Savo vaikui nuolat duodu. Nes būna užeina skausmai, pilvą raižo - meteorizmą nustatė, taip pat auksinis pas jį gyvena. O man nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Taigi maitinamės abu vienodai.



Aciu, argus, uz patarimus. Bandysime ismokti gyventi su tuo sindromu doh.gif. Dabar viska valgo atskirai ir ziurim po kokio maisto negerai darosi. Svarbiausia tuos priepuolius dabar nutraukti. Geriam salavijo su pankoliais arbata, isbandysim dar ir pelyno. Forume skaiciua, kad Tibeto grybo gerimas gerina bukle. AR bandet ?

Dar is ryto duodu geruju bakteriju tabletyte.
O i koki gydytoja kreipetes konsultacijai. Mes dabar , kai skausmai uzpuole lekem i klinikas, dare tyrimus ir sake, kad greiciausiai bus si diagnoze.
Papildyta:
Beje, argus, kiek matau tavo sunus jau moksleivis. Ar idedate ka nors i mokykla ?
Nes maniskis skundziasi, kad mokykloje neskanu, o dabar isvis mokyklos maistas nelabai tiks. Aciu
Atsakyti
Mano mažajam irgi su pilvu buvo problemos. Vis skaudėdavo ir skaudėdavo. g.gif Poliklinikoje seselė paklausė ar glaistytus sūrelius valgo. Ir ką gi, pasirodo toks sūrelis, ypač ryte," apsivelia" suerzina skrandį, žarnyną ir skauda pilvą. Patikrinom ar tas pilvas tikrai į sūrelius reaguoja.Tikrai -kaip tik sūrelis taip skausmai. Nebeperkam ir visos problemos baigėsi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2010 04 16, 12:03)
Aciu, argus, uz patarimus. Bandysime ismokti gyventi su tuo sindromu  doh.gif. Dabar viska valgo atskirai ir ziurim po kokio maisto negerai darosi. Svarbiausia tuos priepuolius dabar nutraukti. Geriam salavijo su pankoliais arbata, isbandysim dar ir pelyno. Forume skaiciua, kad Tibeto grybo gerimas  gerina bukle. AR bandet ?

Dar is ryto duodu geruju bakteriju tabletyte.
O i koki gydytoja kreipetes konsultacijai. Mes dabar , kai skausmai uzpuole lekem i klinikas, dare tyrimus ir sake, kad greiciausiai bus si diagnoze.
Papildyta:
Beje, argus, kiek matau tavo sunus jau moksleivis. Ar idedate ka nors i mokykla ?
Nes maniskis skundziasi, kad mokykloje neskanu, o dabar isvis mokyklos  maistas nelabai tiks. Aciu

Tibeto grybo nebandžiau - kažkaip nelabai man tie grybai. Duodu, kas mūsų teritorijai artimiau - žolelės, maistą labai reguliuoju. Ir dar duokit truputį raminančių, nes dirgliosios žarnos sindromas labai reaguoja į nervinius visokius. O mano vaikas valgo viską šiaip, tik labai nori duonos - o tą net labai riboju, kad neužsikištų. Matai mano sūnui žarnynas silpnas, o man yra dirgliosios žarnos sindromas - tai nervai labai savo duoda. Taip pat kaip jau minėjau - riebus, keptas maistas. Labai gerai valgyti daržoves ir vaisius. Svetimoj vietoj beveik nevalgau, nes paprastai kai ką nors suvalgau - dažniausiai po poros valandos su pilvo skausmais išeina skystam pavidale. Ypač jautriai reaguoja po antibiotikų.
O savo vaiką aš po mokyklos pasiimu iš kart po pietų, tai namie pavalgo ko trūksta. Pati gaminu net jogurtą, uogų turiu užsišaldžiusi. Maistas namie pačios gamintas - pusfabrikačių neperku arba tai būna labai labai retai - per kokius 2 mėnesius kartą. Tik va mokykloj man nepatinka ką duoda valgyti, bet nėr galimybių kad įduoti ir ten pasišildytų ir suvalgytų. Nieko nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 04 15, 12:14)
Labai įdomu tada, kodėl kūdikiui tada pučia vidurius? Irgi užterštas organizmas?



Na jaigu kudikeli maitinate krutimi, tai tikriausiai suprantate, kad viskas priklauso nuo mamytes mitybos, emocines bukles.
Jai tai pirktas misinelis , gali buti, kad jis kazkuom nepritiko jusu mazyliui, bet tik daznai keitalioti irgi negalima, bet manau, kad visa tai zinote, tik nesupratau ar cia jums idomu paciai susireguliuoti mityba ir kreipiates pagalbos i mane ar tai tik sarkazmas..
Gero vakaro
Atsakyti
Sveiki, kam reikia Šiauliuose Tibeto pieno grybuko, kreipkitės į mane, galiu pasidalinti. Rašykite man į el. p. rasarauz@gmail.com
Atsakyti
Sveikos,pas mane taip pat tokia problemėle...... ax.gif
Jaučiu priklausomybę saldumynams,manau,kad čia visa problema doh.gif bet kaip jų atsisakyti schmoll.gif čia taip pat kaip su rūkimu,tik rukyti mečiau,bet mesti saldumynus ne mano galioje 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(angel dreams @ 2010 05 07, 19:20)
Sveikos,pas mane taip pat tokia problemėle...... ax.gif
Jaučiu priklausomybę saldumynams,manau,kad čia visa problema doh.gif bet kaip jų atsisakyti schmoll.gif čia taip pat kaip su rūkimu,tik rukyti mečiau,bet mesti saldumynus ne mano galioje 000189.gif

Chromo reikia vartot bet tik kokybisko, jis mazina nora saldumynams, beto yra papildas kuris skaido angliavandenius, jei savo jegu nepakanka yra tam priemoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina.J. @ 2010 05 07, 20:13)
Chromo reikia vartot bet tik kokybisko, jis mazina nora saldumynams, beto yra papildas kuris skaido angliavandenius, jei savo jegu nepakanka yra tam priemoniu smile.gif

Bandžiau ir chromą,vartojau gal 3 mėnesius,bet noro nesumažino verysad.gif
Atsakyti