Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių, pilvo pūtimas


Čia rasyte daug įvairiu receptu ir apie ,,Tibeto'' grybą ir apie ,,arbatinį'' grybą nusipirkit knygą Mindaugo Papečkio
,,Gydomieji gėrimai ''
spausk čia: -http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9986-578-16-7
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2005 10 21, 15:05)
Čia rasyte daug įvairiu receptu ir apie ,,Tibeto'' grybą ir apie ,,arbatinį'' grybą nusipirkit knygą Mindaugo Papečkio
,,Gydomieji gėrimai ''
  spausk čia: -http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9986-578-16-7


Tai kas is to aprasymo, jeigu grybo neimanoma gauti, va cia problema, kad kaune kiek klausiu niekas neturi.
Atsakyti
sveikutes paneles as taip manau kad ir man tas pats sitas britkus sindromas tik man pilvo skausmu nera,gurguliavimas baisinis pilve ir atrodo pastoviai toks jausmas kad noriu tustintis doh.gif isprotesiu tuoj doh.gif .
norejau paklaust gal atradot koki gydyma geriu papildus ,lepikoly tai kazkiek padeda . o sergu tai nuo vasaros doh.gif
Atsakyti
Neskaičiau visos temos, bet noriu pasakyti, kad man vaistas Nr.1 nuo pūtimo - Espumisan rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
Neskaičiau visos temos, bet noriu pasakyti, kad man vaistas Nr.1 nuo pūtimo - Espumisan

nezinau man espumizan tai tik nuo putimo o visa kita man nepraveina dar kazkiek lepikolis padeda g.gif o tas viduriavimas yra bent ryte doh.gif o kai reikia vaziuoti kur tai ir ziurek kur toaletas doh.gif
Atsakyti
sveikutės, mane irgi vargina šitokie simptomai, na greit jau bus metai, baigiu išprotėti. Gydytojas nustatė gastrozefaginį refliuksą t.y. kai maistas grįžta atgal į stemplę ir ją degina, bet čia tas dar nieko būtų jei ne tas dar dirgliosios žarnos sindromas, pastoviai pilvas burbuliuoja, paskauda ir t.t. perskaičiau viską ką buvo įmanoma rasti internete apie tai, bandžiau gerti vaistus spazmomeną, lexotanilį, sėlenas valgyti ir niekas nepadėjo, nusviro rankos, nebežinau kas dar galėtų padėti. Ką dar galėtumėte pasiūlyti?
Papildyta:
sveikutės, mane irgi vargina šitokie simptomai, na greit jau bus metai, baigiu išprotėti. Gydytojas nustatė gastrozefaginį refliuksą t.y. kai maistas grįžta atgal į stemplę ir ją degina, bet čia tas dar nieko būtų jei ne tas dar dirgliosios žarnos sindromas, pastoviai pilvas burbuliuoja, paskauda ir t.t. perskaičiau viską ką buvo įmanoma rasti internete apie tai, bandžiau gerti vaistus spazmomeną, lexotanilį, sėlenas valgyti ir niekas nepadėjo, nusviro rankos, nebežinau kas dar galėtų padėti. Ką dar galėtumėte pasiūlyti?
Atsakyti
Jauciu, kad isitaisiau panasia beda. Labai nervas ima - itarineju sau visokias baisias ligas, o dar labiau bijau eit pas gydytojus blush2.gif Niekad anksciau tokiu dalyku man nebuvo, o dabar bac ir yra. Zodziu, tik pavalgius, kad ir simboliskai, sotumo jausmas atsiranda, pilvas issiputes tikraja to zodzio prasme, net i kai kurias kelnes sunkiai ilendu, ryte dar nieko, bet i vakara labai issipucia, toks maudimas lengvas jauciasi, noras tustintis, bet nuejus i tulika nieko nesigauna.. verysad.gif Jau antra savaite sitaip. Ar jums buvo kazkas panasaus? Ir realiai kuo patartumet gydytis, isskyrus espumisan?
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 04 08, 10:13)
Jau antra savaite sitaip. Ar jums buvo kazkas panasaus? Ir realiai kuo patartumet gydytis, isskyrus espumisan?

Pas mane tai amžinai nesibaigianti problema...jau rašiau temos pradžioje. Nu dar pas gydytojus tai neprisiverčiu nukeliaut...nu gėda. Bandysiu vaistų įsigyt

šiuos
Atsakyti
oi kaip man dabar pučia vidurius tuoj išprotėsiu,kavos išgeriau ir pi....,senai taip nebuvo koks skausmas atrodo kad vidui peiliai,o pilvas išsiputes kaip pas nėščia verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
as pasiulyciau derinti mityba, ir tokios bedos baigsis. As jau pora savaiciu ta darau ir jokio pilvuko putimo nebera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2006 04 10, 10:49)
Bandysiu vaistų įsigyt

šiuos


Reiks ir man pabandyti, tik kazin, ar nebus labai brangus? g.gif
Atsakyti
O ka jus vadinat putimu? g.gif Cia kai nesustodamas bezdi (atsiprasau uz naturalizma) blush2.gif ar kai tiesiog pilvas pucias is vidaus? biggrin.gif
Atsakyti