Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vidurių, pilvo pūtimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Image
Gal kas susiduret su sia problema.Ar bandet gerti vaistus. Dabar kiek daug ju reklamuoja. Ryte dar nieko, bet tik ka uzvalgau, pilvas op ir issprogsta.Pati jauciuosi labai blogai.
Satina
Tai kamuoja ir mane. Isbandziau ir espumisan, ir pepermint kapsules - efektas vos vos, o nuo peppermint padidejo apetitas ir pilvas dar labiau issipute. Nezinau, issityriau visa virskinamaji trakta, viskas tvarkoje, gydytojai sako, reikia dieta sureguliuoti ir maziau stresuoti... Na, atostogu metu si problema gal ir apmazeja...
Cikadelė
man nustatyta diagnoze- storosios zarnos dirglumo sindromas- zarnyno neuroze dar kitaip blink.gif ir skaudedavo ir pusdavo vidurius mad.gif net iki samones netekimo blink.gif

vaistai-espumizan, spasmomen ir laxotanil thumbup.gif dabar esu sveika thumbup.gif didelis dekui gydytojai laiku man paskyrusiai vaistus smile.gif bent jau man tai jie padejo, o skausmai buvo baisus- dare zarnyno pasaza ir net kelis pakartotinus rentgenus mad.gif
AZURA
Sveikutes,
Pas mane taip pat buvo dirglios zarnos sindromas, siaubingai pute pilva, uzkietejo viduriai, jauciau sunkuma pilve ir t.t., jauciausi kaip nescia... Zodziu gyde mane visokiausiais vaistais apie metus laiko ir niekas nepadejo! Pradejau vartoti Tibeto pieniska grybuka ir viskas susitvarke! Nuo viduriu uzkietejimo, pilvo putimo labai gerai padeda tas grybukas.Apie ji galita pasiskaityti skyrelyje "Tibeto grybas".
Laisvė
Mane irgi vargino vidurių pūtimas. Kai darė kolonoskopiją, pirmiausia paklausė, ar bebūsiu labai jautri, nes žarnynas jautrus ir dirglus, jei jautrus ir dirglus pats žmogus. Tad, manau, pirmiausia reikia susitvarkyti nervų sistemą. Na, o tie visi ESPUMISAN - tai tik profilaktikai, o ne gydymui. Kaip mano šeimos gydytoja sakė: eini į svečius, jauti, kad turėsi nepatogumą ar kokį diskomfortą dėl "išpampusių" vidurių, ir išgeri porą kapsulių...
Monada
Tikra tiesa, kad Espumisan ne gydymui. Aš ir esu apturėjusi dirgliosios žarnos sindromą, tik per tą kvailą medicinos sistemą niekaip negaliu prisiregistruoti pas gastreontorologą ir pasidaryti tyrimų, nes įtariu, kad ti dar ne viskas...
Laisvė
QUOTE(Monada @ 2005 04 19, 15:19)
įtariu, kad ti dar ne viskas...
*

Vidurių pūtimas ir man nemaža diskomforto sukėlė. Ir dar garsus gurguliavimas. Kartais pilvas taip sugurgėdavo, kad mano mergučė garsiai paklausdavo: "O kas čia paperdė?" Nors tuo metu labai streikavo skydliaukė, nenorėjau visko versti jai. O nervai tuo metu buvo! Tad pasidariau daug įvairių nemalonių tyrimų: ir kreidos "pumpavimą" į užpakalį rentgeno nuotraukai, ir kolonoskopiją. Ir... nieko man nerado, išskyrus dirglų žarnyną. Net ne dirgliosios žarnos sindromą.
Tarena
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 19, 15:44)
mano mergučė garsiai paklausdavo: "O kas čia paperdė?"
*

Atleiskit, bet sedziu dabar darbe ir juoko sulaikyti negaliu, bndradarbiai ziuri, ko prunksciu uz moniko pasislepus biggrin.gif
Laisvė
QUOTE(Tarena @ 2005 04 19, 15:54)
Atleiskit, bet sedziu dabar darbe ir juoko sulaikyti negaliu, bndradarbiai ziuri, ko prunksciu uz moniko pasislepus  biggrin.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dieve, duok, kad forume mamytės ne tik piktųsi! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
AZURA
Mielosios mamytes ir ne tik mamytes, siulyciau jums isigyti pieniska Tibeto grybuka ir siu baisiu nemalonumu tikrai neliks:) Galiu tai patvirtinti is savo pacios patirties. Man baisiausiai pute vidurius, buvo uzkieteje viduriai, pilvas pastoviai gurguliavo, burbuliavo, raugedavau be perstojo, pilvas visada buvo issiputes, tik truputi pavalgydavau ir is karto toks jausmas, kad buciau prisivalgiusi iki begalybes, zodziu- baisus dalykas, niekam to nepalinkeciau:) Nieko nesinorejo, nuotaika buvo baisi.Gydytojai gyde metus laiko, padare visus imanomus tyrimus, nustate, kad pas mane dirglus zarnynas, gyde gyde ir nieko neisgyde!
Pradejau pati gerti pieniska Tibeto grybuka (kefyriuka) ir visos sios nesamones pasibaige! Dabar esu sveika ir dziaugiuosi gyvenimu:)!
Laisvė
QUOTE(SKAIDRE @ 2005 04 19, 16:46)
Pradejau pati gerti pieniska Tibeto grybuka (kefyriuka) ir visos sios nesamones pasibaige! Dabar esu sveika ir dziaugiuosi gyvenimu:)!
*

Nepyk, bet man jis nebuvo toji panacėja g.gif
AZURA
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 19, 16:53)
Nepyk, bet man jis nebuvo toji panacėja g.gif
*

Tai gal neilgai ta grybuka vartojai?
Siaip, sias nemalonias problemas susitvarke bent penkios mano pazystamos.
Tame grybuke yra 100% gyvuju bakteriju. Ka tai reiskia ir kaip jos veikia organizma, as manau, nereikia aiskinti:)
*Fortūna*
QUOTE(SKAIDRE @ 2005 04 19, 17:46)
*

O kur jo būna pirkti?
Gunda
Skaidre, parašyk kiek tas Tibeto stebuklas kainuoja ir kur galima įsigyti. O kiek laiko tu jį naudojai? Ar pastoviai geri?
AZURA
Skyrelyje "Tibeto grybas" as esu parasiusi savo e-maila, parasykite man ir galesite atvaziuoti jo pasiimti, jei esate is Vilniaus. As jo neparduodu, o dovanoju:) As ji geriu daugiau nei metus, bet viskas susitvarke gana senai, bet vistiek toliau geriu, nes man jis patinka ir jauciuosi gerai. Jis, aplamai, jaunina organizma, letina senejima, gerina nuotaika, ji galima vartoti vietoj paprasto kefyro, tik jis yra zymiai geresnis ir sveikesnis, nes jame yra 100% geruju, gyvuju bifido bakteriju.
*Fortūna*
QUOTE(SKAIDRE @ 2005 04 21, 10:33)
Skyrelyje "Tibeto grybas" as esu parasiusi savo e-maila, parasykite man ir galesite atvaziuoti jo pasiimti, jei esate is Vilniaus. As jo neparduodu, o dovanoju:) As ji geriu daugiau nei metus, bet viskas susitvarke gana senai, bet vistiek toliau geriu, nes man jis patinka ir jauciuosi gerai. Jis, aplamai, jaunina organizma, letina senejima, gerina nuotaika, ji galima vartoti vietoj paprasto kefyro, tik jis yra zymiai geresnis ir sveikesnis, nes  jame yra 100% geruju, gyvuju bifido bakteriju.
*

aš esu Kaune... sad.gif
Gunda
Aciū Skaidrei už Tibeto grybuką clap.gif
Kamille
Sveikos merginos,norejau ir as pasiguosti sia tema blush2.gif .Ispirmo gulejau lygoninei,padare daug ir ivairiu tyrimu, daktarai nieko nerado.Pasake ,kad kreipciausi pas psichologa.As biski nesupratau prie ko cia viduriavimas ir psichologas g.gif .Nu kreipiausi ir tai nepadejo.Vaziavau i Vilniu pas ekstrasensa blink.gif,tas sarlatanas ir nepadejo. Vienu zodziu buvau visai nusivylus daktarais.Turejau eiti 12 klase teko praleisti del ligos,verkiau labai.Pasirodo kad as sergu dirglios zarnos sindromu.Pucia pilva,viduriuoju,silpnai jauciuosi:cry:.Praktiskai niekur neiseinu nes bijau kad salia krumu nebus blush2.gif.Gal kas gali patarti kaip toliau nenuleisti ranku?aciu
SiVidz
nuo putimo padeda pipirmetes ir kmynu arbata,naturalus jogurtas o tau Kamille stiprybes,net nezinau kaip padeti sad.gif vienas is budu, negalvoti labai daznai,kad kazkuo sergi,tiesiog manau,kad tai ne psichologine liga, bet sindromas sukeles ir nepatogumu galiausiai perejes prie rimtesniu ir psichologiniu dalyku t.y. diskomforto pojucio...manau sveika gyvensena
+ gera nuotaika bus tau i nauda, beje, isigyk ta Tibeto grybuka, manau mamytes padovanos, kurios turi biggrin.gif o jeigu kazkas blogai rasyk mums, isklausysime mirksiukas.gif
AGFA
doh.gif Turiu ir aš tokią problemą. Gyvenu nuo tuoleto iki tuoleto. Pučią pilvą, viduriuoju jau galima sakyti vandeniu. Teta apsiūlė kažkokių papildų žarnynui. Dabar geriu ir nežinau kas bus. Visos siūlo tibeto grybą. Bet kur jo gauti. Aš jau prašiau pačioje temoje TIBETO GRYBAS. Bet kad niekas ir nepasiūlė. Tai gal iš čia esančių kas turi. Aš Kaune.
Tiesa, gal čia ir nerviškai. Aš kitą kartą net save pagaunu, kad kai nuvarau į parduotuvę, tai pilvą raižo, rodos tuoj sprogsiu. Kai išeinu iš parduotuvės, viskas tuom ir baigias.
Bet vistiek, NORIU TIBETO GRYBO. ax.gif
Kamille
Sveikutes.Aciu panelytei kuri man taip graziai parase biggrin.gif .Ziuriu AGFA kad mus sieja tas pats console.gif ,todel galiu drasiai sakyti kad tau yra Dirglios Zarnos Sindromas, ir dar norejau taves paklausti o tai kokius vaistukus gal geri pries iseinant kur tai?As tai geriu ,,LOPEDIUM'' bet jis negydo o tik porai dienu sustabdo viduriavima.Aisku butu malonu jei kuri istiesu papasakotu daugiau apie tibeto grybeli tongue.gif
AGFA
QUOTE(Kamille @ 2005 06 07, 13:33)
Sveikutes.Aciu panelytei kuri man taip graziai parase biggrin.gif .Ziuriu AGFA kad mus sieja tas pats console.gif ,todel galiu drasiai sakyti kad tau yra Dirglios Zarnos Sindromas, ir dar norejau taves paklausti o tai kokius vaistukus gal geri pries iseinant kur tai?As tai geriu ,,LOPEDIUM'' bet jis negydo o tik porai dienu sustabdo viduriavima.Aisku butu malonu jei kuri istiesu papasakotu daugiau apie tibeto grybeli  tongue.gif
*

DIAGNOZĖ BAUGINANTI. NEGALIU PAKELTI TOS MINTIES KAD REIKĖS EITI TIRTIS ŽARNYNĄ, AR DAR KOKIŲ ĮDOMESNIŲ TYRIMŲ DARYTIS. O NUO KO TAS SINDROMAS ATSIRANDA, KO TRŪKSTA ŽARNYNUI, KAIP NUSTATO?
Kamille
Oi patikek,gulejau 2 savaites lygoninei ir po kekvieno tyrimo asarele nubegdavo cry.gif .Visi tyrimai rode,kad esu sveika,nors pati aiskei maciau ,kad nieko panasaus.Duodavo ivairiu vaistus,nieko gero.Tyrimai istiesu nemalonus,bet butini,nes si liga yra nustatoma atmetimo budu.Jei tyrimai rodo,kad viskas gerai ,o ligonis jauciasi prastai reikia Dirlios zarnos sindromas,nes ta liga nera nustatoma. Ligos priezasciu yra labai daug, nuo mitybos iki psichologiniu problemu.Nors as pati ir nezinau nuo ko man, kai pagalvoju tai ir nuo tai ir nuo to.Visus metus as nesupratau kas man ir galvojau,kad esu tokia viena,pasirodo,kad ne. ax.gif Sia liga serga jaunesnio amziaus zmones (paauglei,paneles,vaikinai).Sirgimo trukme nuo 2 savaiciu iki metu gali buti ir daugiau,man jau 10 men.Siulyciu tau google.lt ivesti Dirglios zarnos sindromas.
AGFA
Mane dar šiandien apšvietė, kad gal trūksta skrandyje fermentų. Nes tuolete plaukioja, labai atsiprašau už tokius žodžius, nesuvirškintas maistas. wub.gif Žodžiu kažkoks užburtas ratas.
Kamille
Sveikutes 000164.gif .AGFA man ir taip sake,nesuvirskintas maistas iki galo,o tie daktarai ne dievai visokiu nesamoniu gali pripaisyti fool.gif ,kovok uz save nes nieks tau nepades! gun_smilie.gif
AGFA
QUOTE(Kamille @ 2005 06 08, 14:01)
Sveikutes 000164.gif .AGFA man ir taip sake,nesuvirskintas maistas iki galo,o tie daktarai ne dievai visokiu nesamoniu gali pripaisyti fool.gif ,kovok uz save nes nieks tau nepades! gun_smilie.gif
*

O TAI KĄ MAN DABAR DARYTI? g.gif
AGFA
tongue.gif PRIGĄZDINO, PRIGĄZDINO, GAVO GRYBĄ IR DINGO. DĖJE IR AŠ JAU JĮ TURIU. tongue.gif
Kamille
Sveikos. biggrin.gif Agfa as tai dar neturiu grybuko tongue.gif ,bet greit turesiu tik kita savaite.O seip norejau oasakyti, kad nepasiduotum ir kovotum uz save, nes kaip vienas zmogus pasake, kad sergant sita liga nedaug lieka iki isprotejimo.Ziurek sveik thumbup.gif
^^liutuke
paskaitinejau jusu pasakojimus ir nutariau parasyti, nes neseniai ir man panasiai viskas darosi sad.gif daznai skauda pilva ir tada lekiu i tualeta, nors ne visada ( bet taip nutinka kai susinervinu arba galvoju kad tik vel neskaudetu) verysad.gif dingo noras kurnors eiti, jauciuosi tikrai prastai, gal galite ka nors man patarti? cool.gif
murze
Skaiciau, kad nuo sios problemos padeda svelnus pilvo masazas (galima masazuoti su sepeciu) pagal laikrodzio rodykle. Kadangi manes tai nekamuoja, tai nebandziau, bet gal padetu doh.gif
smile smile
Mane sita problemyte kamuoja pries menesines, kazin ar tai sutapimas ar kazkas ten susije.
AGFA
QUOTE(^^liutuke @ 2005 09 05, 20:28)
paskaitinejau jusu pasakojimus ir nutariau parasyti, nes neseniai ir man panasiai viskas darosi sad.gif  daznai skauda pilva ir tada lekiu i tualeta, nors ne visada ( bet taip nutinka kai susinervinu arba galvoju kad tik vel neskaudetu) verysad.gif dingo noras kurnors eiti, jauciuosi tikrai prastai, gal galite ka nors man patarti? cool.gif
*

O aš vis dar gyvenu su šia problema. Neskaitant kad rijų visokius papildus. Ir tikrai pasakysiu kad bent jau man tai nerviškai. doh.gif
Marinčik

g.gif Pasiskaitykite čia:

http://www.medicinavisiems.lt/default.asp?...rID=31&subj=str
Majute
Na man ši problema išsisprendė pakoregavus mitybą: mėsą valgant tik su daržovėm(nevalgyt mėsos su duona,bulvėm),atsisakiau pieno(varškė,sūris tinka),obuolių,mažiau kavos ir poveikis thumbup.gif Užsimiršti,neatsilaikai doh.gif ir vėl t.p
Nikota
...mane irgi panasios problemos kamuoja del viduriu putimo sad.gif KAip as sakau, tai nuolat pilve uraganas buna sad.gif
Reikes paskaitineti apie ta Tibeto gryba ir pabandyti isigyti..Norisi gerai jaustis smile.gif

Atrodo ir maista bandau derinti ir neprisivalgyti bet deja sad.gif

Bet dabar bandau sudelioti visa situacija ir is tikruju pilvo negalivimai pasiresikia kai labiau nervuojuosi...Gal tai tikrai susije? Anksciau man visada skrnadi mausdavo kai susinervindavau..o gal dabar i vidurius persimete ?!
Nikota
Prasau padekite, neradau informacijos apie Tibeto gryba..Kur ieskoti viso aprasymo ir kaip ji isigyti? smile.gif
Marinčik

Čia rasyte daug įvairiu receptu ir apie ,,Tibeto'' grybą ir apie ,,arbatinį'' grybą nusipirkit knygą Mindaugo Papečkio
,,Gydomieji gėrimai ''
spausk čia: -http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9986-578-16-7
Laiminta
QUOTE(Marinčik @ 2005 10 21, 15:05)
Čia rasyte daug įvairiu receptu ir apie ,,Tibeto'' grybą ir apie ,,arbatinį'' grybą nusipirkit knygą Mindaugo Papečkio
,,Gydomieji gėrimai ''
  spausk čia: -http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9986-578-16-7
*

Tai kas is to aprasymo, jeigu grybo neimanoma gauti, va cia problema, kad kaune kiek klausiu niekas neturi.
lynkute
sveikutes paneles as taip manau kad ir man tas pats sitas britkus sindromas tik man pilvo skausmu nera,gurguliavimas baisinis pilve ir atrodo pastoviai toks jausmas kad noriu tustintis doh.gif isprotesiu tuoj doh.gif .
norejau paklaust gal atradot koki gydyma geriu papildus ,lepikoly tai kazkiek padeda . o sergu tai nuo vasaros doh.gif
Jurgytė
Neskaičiau visos temos, bet noriu pasakyti, kad man vaistas Nr.1 nuo pūtimo - Espumisan rolleyes.gif
lynkute
Neskaičiau visos temos, bet noriu pasakyti, kad man vaistas Nr.1 nuo pūtimo - Espumisan

nezinau man espumizan tai tik nuo putimo o visa kita man nepraveina dar kazkiek lepikolis padeda g.gif o tas viduriavimas yra bent ryte doh.gif o kai reikia vaziuoti kur tai ir ziurek kur toaletas doh.gif
skaistė
sveikutės, mane irgi vargina šitokie simptomai, na greit jau bus metai, baigiu išprotėti. Gydytojas nustatė gastrozefaginį refliuksą t.y. kai maistas grįžta atgal į stemplę ir ją degina, bet čia tas dar nieko būtų jei ne tas dar dirgliosios žarnos sindromas, pastoviai pilvas burbuliuoja, paskauda ir t.t. perskaičiau viską ką buvo įmanoma rasti internete apie tai, bandžiau gerti vaistus spazmomeną, lexotanilį, sėlenas valgyti ir niekas nepadėjo, nusviro rankos, nebežinau kas dar galėtų padėti. Ką dar galėtumėte pasiūlyti?
Papildyta:
sveikutės, mane irgi vargina šitokie simptomai, na greit jau bus metai, baigiu išprotėti. Gydytojas nustatė gastrozefaginį refliuksą t.y. kai maistas grįžta atgal į stemplę ir ją degina, bet čia tas dar nieko būtų jei ne tas dar dirgliosios žarnos sindromas, pastoviai pilvas burbuliuoja, paskauda ir t.t. perskaičiau viską ką buvo įmanoma rasti internete apie tai, bandžiau gerti vaistus spazmomeną, lexotanilį, sėlenas valgyti ir niekas nepadėjo, nusviro rankos, nebežinau kas dar galėtų padėti. Ką dar galėtumėte pasiūlyti?
netobula
Jauciu, kad isitaisiau panasia beda. Labai nervas ima - itarineju sau visokias baisias ligas, o dar labiau bijau eit pas gydytojus blush2.gif Niekad anksciau tokiu dalyku man nebuvo, o dabar bac ir yra. Zodziu, tik pavalgius, kad ir simboliskai, sotumo jausmas atsiranda, pilvas issiputes tikraja to zodzio prasme, net i kai kurias kelnes sunkiai ilendu, ryte dar nieko, bet i vakara labai issipucia, toks maudimas lengvas jauciasi, noras tustintis, bet nuejus i tulika nieko nesigauna.. verysad.gif Jau antra savaite sitaip. Ar jums buvo kazkas panasaus? Ir realiai kuo patartumet gydytis, isskyrus espumisan?
AGFA
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 04 08, 10:13)
Jau antra savaite sitaip. Ar jums buvo kazkas panasaus? Ir realiai kuo patartumet gydytis, isskyrus espumisan?
*

Pas mane tai amžinai nesibaigianti problema...jau rašiau temos pradžioje. Nu dar pas gydytojus tai neprisiverčiu nukeliaut...nu gėda. Bandysiu vaistų įsigyt

šiuos
Marinčik
oi kaip man dabar pučia vidurius tuoj išprotėsiu,kavos išgeriau ir pi....,senai taip nebuvo koks skausmas atrodo kad vidui peiliai,o pilvas išsiputes kaip pas nėščia verysad.gif verysad.gif verysad.gif
reida
as pasiulyciau derinti mityba, ir tokios bedos baigsis. As jau pora savaiciu ta darau ir jokio pilvuko putimo nebera thumbup.gif
netobula
QUOTE(AGFA @ 2006 04 10, 10:49)
Bandysiu vaistų įsigyt

šiuos
*

Reiks ir man pabandyti, tik kazin, ar nebus labai brangus? g.gif
agniukutis
O ka jus vadinat putimu? g.gif Cia kai nesustodamas bezdi (atsiprasau uz naturalizma) blush2.gif ar kai tiesiog pilvas pucias is vidaus? biggrin.gif
EDITAFNGRL
QUOTE(agniukutis @ 2006 04 11, 18:00)
O ka jus vadinat putimu? g.gif  Cia kai nesustodamas bezdi (atsiprasau uz naturalizma) blush2.gif ar kai tiesiog pilvas pucias is vidaus?  biggrin.gif
*

Jo, man tas putimas taip ir yra nuolat bezdziu, kaip tu sakai. Siandien perskaiciau, kad padeda krapu arbata, gal reiks pabandyti.
Marinčik
QUOTE(agniukutis @ 2006 04 11, 18:00)
O ka jus vadinat putimu? g.gif  Cia kai nesustodamas bezdi (atsiprasau uz naturalizma) blush2.gif ar kai tiesiog pilvas pucias is vidaus?  biggrin.gif
*

Kai išsipučia,kai skausmas iš vidaus liktais peiliais rėžia, labai skausmingai,atrodo kas sedet negali,kai bezdi ,tai džiaukis ,kad bezdi reiškia nepučia,išeina dujos.
o KAI PUČIA DUJOS KAUPIASI verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.