Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(pandutė @ 2007 04 23, 20:15)
oikaip moksliskai o elektroepiliacija irgi skaitos lazeris ar kas?o is kur zinot koks ten lazeris?kai paklausiu pasakys toks ir toks juk nepasakysi ai netinka nebedarysiu,


tikrai gali drasiai ju klausti kokiu lazeriu darys, siaip jau visuose puslapiuose turetu buti parasyta rusis (gali buti naudojams neodimio, dazu, aleksandrito, rubino arba diodinis lazeris)
bijau sumeluot, bet dauguma lietuvoje naudoja rubino lazeri, o rubino lazeris yra vienas seniausiu budu, dabar yra zymiai efektyvesniu atrastu. Realiai su rubino lazeriu net skausmas turetu buti didesnis, ir tokie salutiniai efektai kaip paraudimas ir panasiai, o pvz nuo aleksantdrito tai po kokiu 4 valandu paraudimas turetu isnykti... Bet kazkas tikrai zinau ir ne rubino lazeri naudoja. Tiesa, dar dazu lazeriai salinimui visai neblogi mirksiukas.gif

lazeriu veikimas paremti sviesos srauto energija
Elektroepiliacija - elektros sroves poveikiu audiniui. tai nera tas pats.

Tiesiog i plauko sakni ivedama adatele, paleidziama srove, del varzos audinys syla ir taip pat pasiekus tam tikra temepratura sunaikinamas.
Siaip efektyviau yra lazeris, nes galima labiau "sudarkyti" folikula, bet kadangi elektroepilaicijoje kiekvienas plaukas praktiskai turi buti salinams atskirai, tai pradinis efektyvumas gaunasi didesnis (vienos proceduros metu). Taciau velgi reiketu daugiau proceduru, o bendras rezultatas nelabai skiriasi...Be to, elektroepiliacija tinka jei yra keletas dideliu plauku, bet jei tarkim buna kazkas apauge lyg "pukeliu sluoksniu", ar reikia nuo didesnio ploto salinti - nelabai..

Kur ir ka darytis patarti nelabai galiu, kaip ir medicinines dalies tiksliai neismanau, tik fizike.... 4u.gif
Atsakyti
Pasiziurejau, Sugiharoj radau kad "Mediostar" lazeris,sitas diodinis - vienas geriausiu variantu...
kitu nebuvo parasyta ar bent neradau su kokiu daro...
Atsakyti
Tai kas geriau? "Mediostar" lazeris ar elektrolize? O nuo to lazerio plaukai ar atauga?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 24, 12:44)
skaitom skaitom as zinau kad jau 10sykiu ta pati klausiu,bet apie medisar lazeri dar atsakymo nesu gavus ar jis  geresnis  nei  elektroepiliacija del to ir klausiu
sorry uz ta pa ti  klausyma bet penktadieni turiu eit darytis elektroepiliacija ir  niekaip neapsisprendziu,todel ir klausiu 4u.gif

laukiu ispudziu 4u.gif , as eisiu geguzes trecia..pas kokia kosmetologe eisi? cia klp SPA centre? as pas Matilda ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 24, 15:14)
laukiu ispudziu 4u.gif , as eisiu geguzes trecia..pas kokia kosmetologe eisi? cia klp SPA centre? as pas Matilda ax.gif  4u.gif

joklaipedoj i SPA centra,o kad as nezinau pas kokia man nesake,bet jau nebezinau eit ar ne man,bijau kad puliniai ar demes neatsirastu,plius jei vasara negalima daryti taikodel jie daro?dabar saules nera bet jei reikia daryt puse metu tai isivaizduok per visa vasara ir reiks darytis,o man ta pacia dien del darbo i pokalbi reiks eit taibus grazu jei lupos istinusios bus ir dar issoks kokie pulinukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 24, 15:50)
joklaipedoj i SPA centra,o kad as nezinau pas kokia man nesake,bet jau nebezinau eit ar ne man,bijau kad puliniai ar demes  neatsirastu,plius  jei vasara negalima daryti taikodel jie daro?dabar saules nera bet  jei reikia daryt puse metu tai isivaizduok per visa vasara ir reiks  darytis,o man ta pacia dien del darbo i pokalbi reiks eit taibus grazu jei lupos istinusios bus  ir dar issoks kokie pulinukai doh.gif

nezinau kaip ant veiduko, pas mane bus nlb matomoj vietoj. Gal dar galima daryt, tiesiog i prieki neberegistruoja 4u.gif sekmes 4u.gif nenusimink, manau viskas bus gerai...
Atsakyti
sveikos, gal kas zinot kur galima nusipirkti namuose naudojama lazeriuka? turiu omeny nauja is parduotuves
Atsakyti
QUOTE(jurgbute @ 2007 04 24, 20:07)
sveikos, gal kas zinot kur galima nusipirkti namuose naudojama lazeriuka? turiu omeny nauja is parduotuves

as maciau ebay.com, kur lietuvoj, nesidomejau.
Atsakyti
QUOTE(jurgbute @ 2007 04 24, 21:07)
sveikos, gal kas zinot kur galima nusipirkti namuose naudojama lazeriuka? turiu omeny nauja is parduotuves

as cia tik zinau. kaina apie 900 lt kiek pamenu. paziurek ju puslapyje http://www.depiliacija.lt/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2007 04 24, 21:49)
as cia tik zinau. kaina apie 900 lt kiek pamenu. paziurek ju puslapyje http://www.depiliacija.lt/
4u.gif

geras, o idomu koks sis lazeris, diodinis ar koks ten dar buna... as ebay.com kitoki maciau, gal mazesni siek tiek, kainavo 117USD.
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2007 04 24, 22:59)
geras, o idomu koks sis lazeris, diodinis ar koks ten dar buna... as ebay.com kitoki maciau, gal mazesni siek tiek, kainavo 117USD.

reiktu paskambinti jiems. aprasyma kazkada skaiciau, bet nebepamenu, nes norejau pirkti. yra ir brangesniu kitokiu, tik kita firma prekiauja-kokia nebepamenu. juos atradau per skelbiu.lt ten irgi jie reklamuoja savo gaminius smile.gif
Atsakyti
idomu, ka fizikai mano apie ta "namini" varianta???
Atsakyti