Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(Itka @ 2007 08 31, 19:28)
O aš vis dėlto bandysiu namini lazeriuką ax.gif  nuomoniu nesulaukiu, bet man tai bus daug patogiau nei kažkur važinėti...tuo labiau pas mus mieste lazerio nėra doh.gif . Tik va reikia palaukti kol įdegis nubluks biggrin.gif


Itka, tai kaip sekasi su naminiu lazeriuku darytis?
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2007 10 13, 19:20)
Itka, tai kaip sekasi su naminiu lazeriuku darytis?

Tai va tik prieš kelias dienas pradėjau biggrin.gif skanavau bikini sryti .... tai dabar laukiu kada čia man pradės plaukučiai kristi ax.gif rašo kad per savaite ar dvi g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laumžirgis27 @ 2007 08 29, 21:12)
pirkau forume, sakė, kad naujas ax.gif
dar nezinau, tik pradejau darytis, kasdien mazdaug 2 val. tam skiriu doh.gif  doh.gif  doh.gif , rezultatai dar nelabai matosi doh.gif  doh.gif  doh.gif


O kaip tau sekasi ar jau matosi rezultatas? ax.gif
Atsakyti
as lazeriu dariausi bikini ir blauzdas,tiesa, dar virsutine lupa, apie ja pamirsau, nes rezultato nebuvo, pas mane ten po gimdymo pigmentines demeles, o gal plaukeliai per sviesus, nezinau, o lazeris geriausiai paima , kai oda balta, o plaukelis juodasNoriu pasakyt, kad plauku stipriai apmazejo, paplonejo, kuri laika net nebuvo, bet po pusmecio ar metu korekcija vel reiks daryt.Siaip geras dalykas, bet pinigeliu daug kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2007 10 14, 22:40)
as lazeriu dariausi bikini ir blauzdas,tiesa, dar virsutine lupa, apie ja pamirsau, nes rezultato nebuvo, pas mane ten po gimdymo pigmentines demeles, o gal plaukeliai per sviesus, nezinau, o lazeris geriausiai paima , kai oda balta, o plaukelis juodasNoriu pasakyt, kad plauku stipriai apmazejo, paplonejo, kuri laika net nebuvo, bet po pusmecio ar metu korekcija vel reiks daryt.Siaip geras dalykas, bet pinigeliu daug kainuoja.



Kur dareisi ir kiek kartu kartojai procedura?
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2007 10 14, 20:16)
Tai va tik prieš kelias dienas pradėjau biggrin.gif skanavau bikini sryti .... tai dabar laukiu kada čia man pradės plaukučiai kristi ax.gif  rašo kad per savaite ar dvi g.gif
Papildyta:
O kaip tau sekasi ar jau matosi rezultatas? ax.gif


ziuriu laiko jau nemazai praejo, tai gal kokie rezultatai jau jauciasi? as va ir gundytis situo aparaciuku pradejau, tik pagalvojau, kad pasidometi kiek "veiksnus " jis smile.gif ar krenta lauk tie plaukeliai??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2007 10 14, 21:40)
as lazeriu dariausi bikini ir blauzdas,tiesa, dar virsutine lupa, apie ja pamirsau, nes rezultato nebuvo, pas mane ten po gimdymo pigmentines demeles, o gal plaukeliai per sviesus, nezinau, o lazeris geriausiai paima , kai oda balta, o plaukelis juodasNoriu pasakyt, kad plauku stipriai apmazejo, paplonejo, kuri laika net nebuvo, bet po pusmecio ar metu korekcija vel reiks daryt.Siaip geras dalykas, bet pinigeliu daug kainuoja.

Na man jau po triju menesiu reikejo kartoti procedura,nors seip esu ne is plaukuotu..o va tu seansu reikes ne vieno,ne dvieju ir ne triju..mano drauge jau 6 kartus kartojo.. mirksiukas.gif ..taip ,kad netikekit ,kai sako..kad keli kartai ir baigta..ne tiesa..tik po kievieno karto atauga vis maziau ir vis silpnesni plaukeliai..bet kad butu svari,svari oda..reik pastangu
Papildyta:
QUOTE(Hasiukas @ 2007 11 15, 18:48)
ziuriu laiko jau nemazai praejo, tai gal kokie rezultatai jau jauciasi? as va ir gundytis situo aparaciuku pradejau, tik pagalvojau, kad pasidometi kiek "veiksnus " jis  smile.gif ar krenta lauk tie plaukeliai???  blush2.gif

taip..jie iskris..bet neuzilgo pastebesit kaip nauji lenda..jai sumastei..nusiteik ne vienai procedurai..nes ataugineti nauji man pradejo po nepilno menesiuko..bet ju buvo super mazai..bet buvo..tad nekartojau iskarat..nes seip rekomenduojama..kad isdygtu visi tie kurie nebuvo iki galo pazeisti ir tada kartoti procedura.
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2007 10 14, 21:16)
Tai va tik prieš kelias dienas pradėjau biggrin.gif skanavau bikini sryti .... tai dabar laukiu kada čia man pradės plaukučiai kristi ax.gif  rašo kad per savaite ar dvi g.gif

Kiek skaitydama supratau, tai su tuo naminiu lazeriuku. Iš kur pirkai ir kiek kainavo? Ir jau turėtum matyti kokius nors rezultatus - kokie jie? ax.gif
Atsakyti
Merginos,kas daret plaukeliu salinima nuo virsutines lupos,gal galit parasyt,kiek apytikriai kainuoja viena procedura? Mane domina Vilniaus kainos:) Zinau,kad neuztenka vienos,todel noreciau bent apytikriai apsiskaiciuot kokiai investicijai ruostis:)
Aciu is anksto:)
Atsakyti
Sveikos,

paskaitinėjau Jūsų diskusiją. Bet labai gerą atsakymą radau štai šiame straipsnelyje. Galbūt ir Jums jis bus naudingas (ypač toms, kurios viliatės amžinu sudiev plaukeliams)
Atsakyti
Sveikos, vėl apie nenorimus plaukus. Pasiskambinau dėl lazerinio šalinimo, tai Sugiharos centre užgiedojo: pasmakrė apie 300Lt kartas, konsultacija 100Lt vidutiniškai reikėtų apie 5-ių kartų... gaunasi apie 1600Lt... brrr...

Pažystama prieš kokius 3-jus metus šalinosi plaukus elektrolizės būdu - į plauko kanalą įvedamas super plonas elektrodas, juo leidžiama nedidelė elektros srovė plauko šaknyje esantį sūrų vandenį paverčia šarmu, kuris sunaikina plauko šakneles. Metodas gan skausmingas, kaip ir lazeriui reikia kelių ciklų (3-5)(ciklo metu pašalinami tik matomi, t.y. augimo fazėje esantys plaukeliai), tačiau kainos kokius tris kartus mažesnės, nei lazerio.

Kiek domėjausi, būna dar kai siūlo šalinti be "įdūrino" į plauko kanalą, tik suspaudžiant plauką žnyplikėmis, bet kiek aš skaičiau užsienio foumuose, toks būdas aplamai yra laiko ir pinigų švaistymas - plaukas nėra geras elektros laidininkas, taigi plaukų svogūnėlių nesunaikina.

Metodu su "įdūrimu" daro Sugiharos padalinyje Vokiečių gatvėje, tačiau ten tik viena kosmetologė daro, užsirašyti neįmanoma, telefono netgi nelabai kelia...

GAL YRA VILNIUJE DAUGIAU VIETŲ, KUR TOKIĄ PROCEDŪRĄ DARYTŲ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asuksteryte: 01 vasario 2008 - 13:05
Hey wink.gif as Sugiharoj pries 3-4 metus lazeriu salinausi bikini, pazastis ir pilva, tai thumbup.gif - iskrito 60-80 proc plauku ir iki siol neataugo. daugiausia bikinio, nes pas mane ten geruliai tokie plaukeliai buvo (vis sortu zona lotuliukas.gif ), o nuo pilvo prasciausiai, nes ten silpnelesni ir pilkesni.. zodziu, pries gerus 2 menesius susikaupiau antram uzejimui (niekaip nesukaupdavau pinigelio blush2.gif ), tai variau i Trinapolio gatve.. salinau viska - nuo koju pirstu galiuku iki galvos plauku pasakniu (paliekant standartine oaze intymume ax.gif ) - ir ka... ogi beveik nieko.. kazkaip iskrito daug, tai dziaugiausi dziaugiausi, kol beveik ataugo... aisku ne visi, bet tikrai ne toks efektas kaip pirma karta. tik pazastyse dabar liko po koki 20 plauku.. bikinis ir anksciau buvo neblogas, bet vat leskos - 3,5 val mane ten tvarke, ir.... verysad.gif
Papildyta:
dar sis tas..
girdejau toki dalyka, kad kadangi moterims su amziumi plaukai plinka nuo kuno, bet pradeda zelt ant veido (niekur nuo to nepabegsi rolleyes.gif ), todel, kai salini sita gera nuo veido, didesne tikimybe, kad plaukeliai sugris.

dar geriausiai (cia man lyginant tuos du savo andymus smile.gif), 4-5 savaites pries procedura plaukus nusirauti (tada tiketina, kad didzioji dauguma bus toj pacioj augimo fazeje, kurioje svogunelis labiausiai pazeidziamas), 3-4 dienos pries procedura pasidaryti geruli peelinga (kadangi kalbu apie "geruli" peelinga, palikite kelias dienas iki proceduros odai atgauti pusiausvyra), plaukelius skusti is vakaro pries procedura, kad proceduros metu jie jau butu pakeliuj i lazeri wink.gif.. (nors sako, kad tas plaukas nesvarbu, nes lazeris eina kiauria oda i ta svoguneli, bet man tas pirma karta padejo)..

tada belieka apsisarvuoti kantrybe ir 2 savaites nesinerbinti smile.gif.. tada netiketai atzeliantys, kap po skutimo plaukeliai pradeda kristi drinks_cheers.gif

ir belieka tiketis, kad kuo daugiau ju neatzels...

PS kal kas zinot istorija, nuo kokio atsitikimo prasidejo pasaulyje beplaukiu moteru era?? Jei butu mums i smegenis iauge stereotipai, kad plaukuota blauzda - seksi, o garbanomis papuosti maudymuku krastai - svajoniu virsune, butu daug paprasciau gyvent lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2008 01 04, 15:06)
Sveikos,

paskaitinėjau Jūsų diskusiją. Bet labai gerą atsakymą radau štai šiame straipsnelyje. Galbūt ir Jums jis bus naudingas (ypač toms, kurios viliatės amžinu sudiev plaukeliams)


kaip ir nieko naujo nesuzinojau.... tai, kad plaukeliai pasalinami ne amziams, jau senai zinojau, bet sutikciau salinti juos lazeriu, jei tik zinociau, kad bent kokius 3-5 metus galesiu gyvent ramiai ir nesukt sau galvos del tu ne vietoje auganciu plaukeliu doh.gif nes dabar, tai tikrai man jie gadina gyvenima, trukdo dziaugtis tuo, kas vyksta grazaus aplink mane ir is vis gyventi pilnavertiskai... verysad.gif
Atsakyti