Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(Gadiga @ 2009 02 24, 13:16)
unsure.gif kiek procedūtų dareisi g.gif


dariausi viena,po jos pastebejau pozymius, ir daugiau neejau, nes nenorejau dar blogiau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(sunnyday @ 2009 02 24, 20:41)
O tu kartais nepakeitei dezodoranto mazdaug panasiu metu? Nes man nuo kai kuriu deziku taip budavo, kad prakaitas tiesiog upeliais bega.

PS. naikinau plaukelius pazastyse ir jokio poveikio prakaitavimui nebuvo.


as niekada pries procedura nenaudojau, o dabar neikas nepadeda. jau visus isbandziau, nuo pigiausio iki brangiausio, net ir vyriski nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Na matot kaip... aš dariausi jų 12. Būtent plaukeliam virš lūpos šalinti ;D ir ką...jau vien procedūrų skaičius viską pasako. Bėda tame, kad man reikėjo juos porą kartų nuskusti, nes mat reikia, kad jie juodesni ataugtų, nes tik tuomet lazeris juos ima geriausiai. Ir šiaip esu tamsaus gymio ir tikrai sakė, man problemų nebus jokių. Pradžioje, labai džiaugiausi, net atrodė, kad viskas veikia, tačiau jie man ataugo visi, o kadangi buvo skusti tai ir juodesni. Nors išbandė jau ir pastiprintą lazerio dozę. Žinoma, plaukeliai nusilpo, kai kurie išsipešė tiesiog plikomis rankomis. Bet nuoširdžiai jum siūlau balinti naudojant vandenilio peroksidą. dabar tai darau ir rezultatai mane tenkina. Jie jau kažkiek nušviesėjo, ir tikrai nesimato ryškiai, be to, jie yra gerokai nusilpę. ;}} na, bet jie neišnyko ;D nors...prieš gamtą draskytis nereik, vistiek ji laimės ;}
Atsakyti
bambooce,
o kiek tau metu jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Karū @ 2009 02 26, 19:06)
Na matot kaip... aš dariausi jų 12. Būtent plaukeliam virš lūpos šalinti ;D ir ką...jau vien procedūrų skaičius viską pasako. Bėda tame, kad man reikėjo juos porą kartų nuskusti, nes mat reikia, kad jie juodesni ataugtų, nes tik tuomet lazeris juos ima geriausiai. Ir šiaip esu tamsaus gymio ir tikrai sakė, man problemų nebus jokių. Pradžioje, labai džiaugiausi, net atrodė, kad viskas veikia, tačiau jie man ataugo visi, o kadangi buvo skusti tai ir juodesni. Nors išbandė jau ir pastiprintą lazerio dozę. Žinoma, plaukeliai nusilpo, kai kurie išsipešė tiesiog plikomis rankomis. Bet nuoširdžiai jum siūlau balinti naudojant vandenilio peroksidą. dabar tai darau ir rezultatai mane tenkina. Jie jau kažkiek nušviesėjo, ir tikrai nesimato ryškiai, be to, jie yra gerokai nusilpę. ;}} na, bet jie neišnyko ;D nors...prieš gamtą draskytis nereik, vistiek ji laimės ;}

o kur tu dareisi? o ta vadenilio peroksida kur perki,vaistineje?
Atsakyti
Dariausi A.Kildos klinikoje. :} [atrodo, jog ši]
O peroksidą perkų skirtą plaukams dažyti/balinti. :} Tik nesitikėkit stabuklo - jie tikrai neišnyks. Tik gal kiek pašviesės. Nes skaičiau, jog norint visiško efekto, peroksidą reikia maišyti su dažais, nes jis kaip vienas nebalina ;D na nežinau ;DDD
Atsakyti
QUOTE(Karū @ 2009 02 26, 18:06)
Na matot kaip... aš dariausi jų 12. Būtent plaukeliam virš lūpos šalinti ;D ir ką...jau vien procedūrų skaičius viską pasako.


doh.gif doh.gif doh.gif 12 kartu doh.gif doh.gif doh.gif ir dar virs lupos blink.gif blink.gif na nzn as kai konsultavausi del pazastu, tai sake kad 6 kartu uztenka, o virs lupu 3-6 kartu tikrai uztenka, zinoma priklauso nuo plaukuotumo, bet 12 kartu blink.gif blink.gif
Atsakyti
Karū
o tai kur pirkaj ta peroksida? blush2.gif
ir gal kainike galetum pasakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinciuz: 28 vasario 2009 - 11:23
QUOTE(sunnyday @ 2009 02 26, 21:32)
bambooce,
o kiek tau metu jei ne paslaptis?


dar jauna, 21 blush2.gif
Atsakyti
Na man taip pat kalbėjo, kad pakaks 4. Visiem taip pašneka, kad užsikabintų wink.gif
O peroksidą pirko mama vaistinėje, taigi kainos aš nežinau :} ir ne visose vaistinėse jo yra, iš tiesų g.gif tiesiog prašykite peroksido plaukams balinti. Mano yra 9%
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 02 25, 20:43)
dariausi viena,po jos pastebejau pozymius, ir daugiau neejau, nes nenorejau dar blogiau  verysad.gif
Papildyta:
as niekada pries procedura nenaudojau, o dabar neikas nepadeda. jau visus isbandziau, nuo pigiausio iki brangiausio, net ir vyriski nepadeda  verysad.gif
doh.gif po vienos proceduros galutinio rezultato ir nereiketu tiketis schmoll.gif O prakaitavimo priezastis galejo buti bet kokia, KT, maistas, pasikeitusi aplinka, ir begales kitu faktoriu mirksiukas.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 02 27, 23:02)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  12 kartu doh.gif  doh.gif  doh.gif  ir dar virs lupos blink.gif  blink.gif  na nzn as kai konsultavausi del pazastu, tai sake kad 6 kartu uztenka, o virs lupu 3-6 kartu tikrai uztenka, zinoma priklauso nuo plaukuotumo, bet 12 kartu  blink.gif  blink.gif
Ji gi sake pati tamsaus gymio, o kaip man sake, kuo oda tamsesne, tuo lazeris silpniau veikia doh.gif
Atsakyti
Galvojau, kad, kaip įprastai, paskaičiusi forumą, susidariusi tvirtą nuomonę, kuo šalinti plaukelius, bet deja... g.gif
taip ir nesupratau, ka rinktis: fotoepiliacija, elektroepiliacija ar lazerine epiliacija.. ? doh.gif
galeciau bandyti daryti tokia isvada, kad elektroepiliacija - efektyvi, bet nemaloni ir siek tiek skausminga (del ileidziamu adateliu) procedura, salinanti tiek tamsius, tiek sviesius plaukelius, lazeris - maziau efektyvi uz elektroepiliacija ir neima sviesiu plaukeliu, fotoepiliacija - brangi, efektyvi, nenaikina sviesiu plaukeliu, be to, ilgiausias naikinimo procesas (daug proceduru) lyginant su kitais budais.
Noriu salinti plaukelius kolkas tik virsutines lupos zonoje, tai gal verta bandyti elektroepiliacija?.. g.gif bet viena forumiete rase, kad plaukeliu vetoje atsirado skylutes, kaip issipletusios poros ar kazkas pan.. cia, speju, nuo tu adateliu.. tai ir vel uzsiparinau doh.gif lotuliukas.gif
Merginos, ka rinktis?!!! 4u.gif
Papildyta:
radau viena straipsni:
http://www.anonsas.l...1/article/12710
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 09 17, 22:16)
Tuo, kad cia skauda. Pirmos trys proceduros tai tokios normos ribose buvo, bet ketvirta tai tokia skausminga, kad daugiau as ten nebeejau ir niekas manes neprivers ten eiti. Su kiekvienu impulsu...  brrr...
O toliau proceduras po keliu menesiu pertraukos tesiau kitam salone, su naujesniu aparatu ir be jokio skausmo. PS. ir dar kaina 20 lt mazesne smile.gif
Man irgi po pirmos proceduros mates skirtumas po antros nelabai po trecios vel mates.

Viso esu prajusi 7 proceduras.  Tarp 4os ir 5os proceduru buvo 3 men tarpas, tarp 5-6os 6 men tarpas, o tarp 6-7os mazdaug 4 men. Dabar jau praejo 2 men ir plauku  nera.
Bet dar iki pradedant fotopiliacijas esu pastebejusi kad rudeni ir siaip plaukai siek tiek isretedavo ir suletedavo ju augimas, o pavasari jie tankiau ir greiciau augdavo. Todel esu beveik tikra, kad dar visa rudeni busiu plika smile.gif . Ziuresim kaip bus pavasari.



Jei ne paslaptis kurioje vietoje dareisi (na ten kur neskauda ir aparatas naujesnis)? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guci: 08 kovo 2009 - 20:11