Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(smile4theworld @ 2009 08 29, 01:45)
Ar paskui nelieka jokiu randeliu? Gal kas domejotes ar tokie visi daikciukai ir proceduros veliau neapsunkina pastojimo ir vaikelio isnesiojimo?  blush2.gif


Na vaikai, jau nebeaktualu. 2 turiu ir gana.
Atsakyti
QUOTE(m.e.s @ 2009 08 18, 16:14)
man tai labai idomu isgirsti nuomone tu, kurios jau pasidare pries keleta metu sia procedura  smile.gif


As pries beveik metus pasidariau aleksandrito lazeriu kojas. Tai dabar laukiu kada greiciau nubalsiu ir eisiu daryti pazastis ir bikini. Efektu labai patenkinta, liko keli plaukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Iki siol nepatikiu, kad plauku nera bigsmile.gif nors gydytoja sake, kad reiks korekcija padaryti, tai gal del visa pikto reiks pasidaryti, bet kad tu plauku tik keli? Tai gal ir nereikia korekcijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(li-li @ 2009 09 20, 16:37)
As pries beveik metus pasidariau aleksandrito lazeriu kojas. Tai dabar laukiu kada greiciau nubalsiu ir eisiu daryti pazastis ir bikini. Efektu labai patenkinta, liko keli plaukai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Iki siol nepatikiu, kad plauku nera  bigsmile.gif  nors gydytoja sake, kad reiks korekcija padaryti, tai gal del visa pikto reiks pasidaryti, bet kad tu plauku tik keli? Tai gal ir nereikia korekcijos g.gif



o kiek sumokejai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TAILER @ 2009 09 20, 21:12)
o kiek sumokejai ax.gif


Pirma karta dariausi ne Lietuvoje, sumokejau 180 Euru, po to dvi proceduras Lietuvoje po 380 Lt. Sutaupiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(li-li @ 2009 09 24, 14:33)
Pirma karta dariausi ne Lietuvoje, sumokejau 180 Euru, po to dvi proceduras Lietuvoje po 380 Lt. Sutaupiau  smile.gif

ir uzteko tik tiek kartu? bigsmile.gif nedaug sumokejai.gal pas tave nedaug [plauku buvo?
Atsakyti
QUOTE(TAILER @ 2009 09 24, 21:24)
ir uzteko tik tiek kartu? bigsmile.gif nedaug sumokejai.gal pas tave nedaug [plauku buvo?


kad kaip tik plaukai labai tankus mano, tamsiai juodi, anksciau labai matydavosi, nors ir nuskusti bydavo verysad.gif Bet turbut kaip tik del to ir rezultatas toks geras, taip gydytoja sake, kad kuo tamsesnis plaukas, tuo geriau, nors tuo sia pasiseke rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(li-li @ 2009 09 26, 19:14)
kad kaip tik plaukai labai tankus mano, tamsiai juodi, anksciau labai matydavosi, nors ir nuskusti bydavo verysad.gif Bet turbut kaip tik del to ir rezultatas toks geras, taip gydytoja sake, kad kuo tamsesnis plaukas, tuo geriau, nors tuo sia pasiseke rolleyes.gif


O kur daretes proceduras Lt? Ir ar kazkuo ypatingas tas aleksandrito lazeris?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2009 09 27, 21:54)
O kur daretes proceduras Lt? Ir ar kazkuo ypatingas tas aleksandrito lazeris??  g.gif


Jei ne mano drauge kazin ar buciau dariusi. Pati pasidariau pries tai 8 fotoepiliacijos proceduras ir rezultato ni kokio - visi alei vieno plaukai ataugo. Nusivylusi buvau tais salinimais plauku. As daznai skraidau i komandiruotes, o kolege ten buvo pasidariusi proceduras su tuo lazeriu, man isaiskino kad tai geriausias lazeris plaukams. Vien i jos rezultata paziurejus uzsikreciau is naujo, pabandysiu galvoju nors 1 procedura... Skirtumas is karto - plauku ataugo maziau, plonesni tokie. Tai pradejau ieskoti gal ir Lietuvoje daro. Suradau Laisves pr. lazerinej klinikoj www.lazerineklinika.lt, lazeris toks pats, rezultatu kol kas labai patenkinta, as buvau 6 proceduroms pasiryzus ocia 3? Tai vis ziuriu i kojas ir keista, kaip cia nera plauku? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(li-li @ 2009 10 02, 23:35)
Jei ne mano drauge kazin ar buciau dariusi. Pati pasidariau pries tai 8 fotoepiliacijos proceduras ir rezultato ni kokio - visi alei vieno plaukai ataugo. Nusivylusi buvau tais salinimais plauku. As daznai skraidau i komandiruotes, o kolege ten buvo pasidariusi proceduras su tuo lazeriu, man isaiskino kad tai geriausias lazeris plaukams. Vien i jos rezultata paziurejus uzsikreciau is naujo, pabandysiu galvoju nors 1 procedura... Skirtumas is karto - plauku ataugo maziau, plonesni tokie. Tai pradejau ieskoti gal ir Lietuvoje daro. Suradau Laisves pr. lazerinej klinikoj www.lazerineklinika.lt, lazeris toks pats, rezultatu kol kas labai patenkinta, as buvau  6 proceduroms pasiryzus ocia 3? Tai vis ziuriu i kojas ir keista, kaip cia nera plauku? blink.gif

o kainos kokios? g.gif
Papildyta:
as nelabai ka nusimanau bet ar po to nebuna bedu su idegimu? 4u.gif
Atsakyti

 i 
Tema sutvarkyta. Spaminės ir komercinės žinutės ištrintos. Neužmirškite, kad čia ne Skelbimų lenta
Atsakyti
Aš dariausi prieš keturis metus lazerinės chirurgijos centre, lazerio neatsimenu, bet korekcijai šiemet buvau nuėjusi Ataugo keli silpni plaukeliai ant kojų ir bikinio. Pirmą kartą labai skaudėjo, o dabar kai korekciją dariausi visai neskaudėjo, džiaugiuosi, kad susitvarkiau, nes mano blauzdos buvo apžėlę kaip gera barzda, skusdavau kas antrą dieną, nuo visokiausių rūšių depiliacijų jau buvau pavargusi. man prisireikė 4 procedūrų, dabar norėčiau su pažastimis tą patį pasidaryt, bet sako, kad skausmas nerealus, tai vis prisibijau...
Atsakyti
QUOTE(ivakara @ 2009 10 12, 14:02)
kad skausmas nerealus, tai vis prisibijau...


Aš tvarkiau buitiniu fotoepiliatorium - jokio skausmo absoliučiai, šiek tiek dilgčioja ir šilta, bet neskaudu visiškai. Tik kai tvarkiau pažastis, pačiai biški sudėtinga pataikyti į tą vietą, kur įdubimas, jei kas galėtų padėti, būtų paprasčiau. Nors kai nėr kam padėt, tai ir pati susitvarkiau biggrin.gif
Atsakyti