Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(j.vika @ 2010 04 07, 08:18)
bet labai greitai padare... g.gif

Tas elos'as apima daug ploto (kaip degtuku dezute) per viena karta.
Atsakyti
QUOTE(Monika 32 @ 2010 04 06, 22:09)
Dariausi kojas, rankas, usus, bikini, pilva. Sekanti karta reikia po 2 savaiciu


Bet tai man per gerai viskas skamba, kad būtų tiesa smile.gif
O reikėjo pasirašyti kažkokius popierius? Kai aš nelabai visais pasitikiu, tai tiesiog kilo tokia mintis, kad gal tas aparačiukas išvis nieko nepadeda, tai jie tiesiog susirinks iš kiekvieno po 2500 Lt, o jokio rezultato nebus... Kokie jų veiksmai, jeigu aparatas nesuveiks ir plaukeliai nedings?

O iš kur pati sužinojote apie šias procedūras, jei info nėra internete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyanna: 14 balandžio 2010 - 15:44
QUOTE(Lyanna @ 2010 04 14, 16:37)
Bet tai man per gerai viskas skamba, kad būtų tiesa smile.gif
O reikėjo pasirašyti kažkokius popierius? Kai aš nelabai visais pasitikiu, tai tiesiog kilo tokia mintis, kad gal tas aparačiukas išvis nieko nepadeda, tai jie tiesiog susirinks iš kiekvieno po 2500 Lt, o jokio rezultato nebus... Kokie jų veiksmai, jeigu aparatas nesuveiks ir plaukeliai nedings?

O iš kur pati sužinojote apie šias procedūras, jei info nėra internete?


Ji uzvede kortele, parase VIP klientas (iki visisko plauku pasalinimo ir nurode vietas nuo kuriu salina), dave perskaityti del pasalinio efekto ir dave pasirasyti. O kas bus ziuresim.

O apie sia technologija suzinojau is rusisko tinklapio internete, o kad elos daro Longtimeliner salone suzinojau kai dariausi konturini makiaza.
Atsakyti
QUOTE(Monika 32 @ 2010 04 14, 23:05)
Ji uzvede kortele, parase VIP klientas (iki visisko plauku pasalinimo ir nurode vietas nuo kuriu salina), dave perskaityti del pasalinio efekto ir dave pasirasyti. O kas bus ziuresim.

O apie sia technologija suzinojau is rusisko tinklapio internete, o kad elos daro Longtimeliner salone suzinojau kai dariausi konturini makiaza.


O koks pašalinis efektas? unsure.gif
Ir beje, per kiek laiko žadėjo nors kažkokį matomą rezultatą? smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau apie tą Elos epiliaciją rusų kalba, bet tai koks gėris tas aparačiukas - aišku, jeigu viskas kas ten rašoma pasitvirtins smile.gif juo labiau, kad naikina netgi šviesius plaukelius, gal reikėjo ir man geriau šį būdą rinktis, dabar jau nusipirkau naminį aparatą...
Įdomu ar ši kaina galioja tik dabar, kol dar tik pradedama juo dirbti ar ir vėliau bus tokia galimybė? g.gif:
Atsakyti
nu sakes. kuo giliau i miska tuo daugiau visko... salonai, kurie dirba su IPŠ sako, kad tai geriausia priemone, kurie su lazeriais - kad tai geriusia priemone. jau kazkur maciau kad yra lazeris geresnis nei tas minimas alexandrito.... nu zodziu ku tiket nebezinau... gal kas nors su patirtim gali profesionaliai apibendrint ar bent nukreipt pas prfesinala pasikonsultuot nesaliskai? butu dekui.
Atsakyti

 i 
Žinutė apie lazerinę depiliaciją namie perkelta čia
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2010 04 15, 09:21)
O koks pašalinis efektas?  unsure.gif
Ir beje, per kiek laiko žadėjo nors kažkokį matomą rezultatą?  smile.gif


Negalima naudoti zmonems, kurie alergiski saulei. Taip pat negalima naudoti jei idegusi oda, todel rekomenuoja daryti pries vasara.

Sake, kad efektas pasireiskia labai skirtingai gali po 2 proceduros pradeti slinkti, o gali ir po 6.
Papildyta:
QUOTE(Lyanna @ 2010 04 15, 10:02)
Paskaičiau apie tą Elos epiliaciją rusų kalba, bet tai koks gėris tas aparačiukas - aišku, jeigu viskas kas ten rašoma pasitvirtins smile.gif juo labiau, kad naikina netgi šviesius plaukelius, gal reikėjo ir man geriau šį būdą rinktis, dabar jau nusipirkau naminį aparatą...
Įdomu ar ši kaina galioja tik dabar, kol dar tik pradedama juo dirbti ar ir vėliau bus tokia galimybė? g.gif:


Turbut kaina bus tokia, kol nesurinks daug klientu. Galite paklausti, cia kosmetologes tel. 861185461 Irina.
Atsakyti
Sveikos,
Siandien dariausi 2-a procedura. Dar matomu rezultatu nera. Pries mane buvo moterys, daresi 3-a karta usus. Jai po 2 proceduru liko tik keli plaukeliai. Laukiu ir as sad.gif. Sekanti karta uz savaites.
Atsakyti
dariausi Širdies chirurgijos centre esančioje Lazerinės dermatologijos klinikoje smile.gif
jau po pirmos procedūros esu labai patenkinta rezultatais smile.gif
ten aleksandrito lazeris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Globaliste @ 2010 04 22, 15:00)
dariausi Širdies chirurgijos centre esančioje Lazerinės dermatologijos klinikoje smile.gif
jau po pirmos procedūros esu labai patenkinta rezultatais smile.gif
ten aleksandrito lazeris  ax.gif

O kas ivyko po 1-os proceduros? Kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Monika 32 @ 2010 04 22, 20:55)
O kas ivyko po 1-os proceduros? Kiek kainavo?


visų pirma plaukeliai tarsi nebeauga,, sustojo smile.gif nes žinau, kaip pas mane būdavo, kai depiliuodavau kitokiais būdais. be to, jau daugely vietų ir iškrito plaukai.. ten sakė, priklausomai kur šalinta, tai vienur per sav. iškris, kitur per dvi ar tris.. bet tikrai, netikėjau, kad taip gerai.. gal dar dėl to, kad mano tamsus plaukas..
tikiuosi visiško nebeaugino po kelių procedūrų ax.gif na, kaip sakė, po to dar profilaktiškai reikės gal kartą per metus pasidaryt ar pan. bus matyt kaip ten toliau.. dar tik po vieną procedūrą pasidariau..
o kainavo nemažai.. visgi lazeris.. bet kadangi daugiau nei 4 sritis dariau, tai 25 proc. nuolaida, tai tikrai labai gera kaina gavosi ax.gif ir toliau ir bus su 25 proc. nuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globaliste: 23 balandžio 2010 - 08:51