Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

Mano drauge lazeriu naikino uselius ir antakius,tai po 4 proceduru efekto jokio,tie plaukeliai kaip auga,taip auga. verysad.gif
Atsakyti
šiuo metu pranašesnis už lazerį plaukelių šalinimo bei kitų probleminių vietų gydymas - šviesos impusų pagalba thumbup.gif Va čia tai dalykas rolleyes.gif Ir žymiai pigesnis ir randų nelieka (kaip tarkim po kraujagyslių naikinimo) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 03 10, 23:22)
šiuo metu pranašesnis už lazerį plaukelių šalinimo bei kitų probleminių vietų gydymas - šviesos impusų pagalba  thumbup.gif Va čia tai dalykas  rolleyes.gif Ir žymiai pigesnis ir randų nelieka (kaip tarkim po kraujagyslių naikinimo)  mirksiukas.gif


gal galima placiau g.gif kur, kokios kainos, ar jau bandet kas?
Atsakyti
Plaukelius virs lupu depiliuoju specialiu vasku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kitas vietas (kojos, bikini, pazastys) skutu, bet tai ziauriai uzknisa, nes procedura reikia kartoti kas antra diena. visokie depiliaciniai kremai, kuriuos uztepus ir palaikius turetu plaukai nukrist, per silpni mano plaukeliams ir neveikia. Labai noreciau patarimo, gal kuri zinot gera kosmetologe Kaune, kuri gerai daro depiliacija? Nespauskit, rasykit aciuks.gif
Atsakyti
Ar niekas nebuvo klinikoje "Šviesos impulsas"?
http://www.sviesosim...m/plaukult.html

Man tai įtartinos šitos frazės "Galimi trumpalaikiai šalutiniai poveikiai kaip: odos paraudimas, odos pašviesėjimas (hipo-pigmentai), patamsėjimas (hiper- pigmentai)".

Kaip ten su tais pigmentais? Susitvarko paskui ar ne?

Gal kas išbandė? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzmite: 02 balandžio 2006 - 00:00
mergaites padekit!!!!!turiu tokia problemele,man ant veido yra usiukai,nelabai ryskus, bet visgi matomi...gal zinot kaip juos panaikinti???girdejau ,kad jei depiliuoji vasku jie atauga didesni, ar tai tiesa???
Atsakyti
salinau plaukelus su lazeriu s...atsiprasnt ..prisikentejau buvo paraude.....o jie kaip augo ir auga...nei men..nebuvo,kad butu nebuve.....nebent cia siauliuose man blogai dare sumokejau tikrai nemazai ne 100lt o rezultatas 0 mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2006 04 03, 17:01)
salinau plaukelus su lazeriu s...atsiprasnt ..prisikentejau buvo paraude.....o jie kaip augo ir auga...nei men..nebuvo,kad butu nebuve.....nebent cia siauliuose man blogai dare sumokejau tikrai nemazai ne 100lt o rezultatas 0 mad.gif  mad.gif  mad.gif



O tau elektros ar šviesos impulsu darė?
Atsakyti
elektros
Atsakyti
as tai labai buvau nepatenkinta,nuejau pasirodziau kad nieko nepadare tinkamai tai dar 1 procedura padare uzdyka,bet 0 rezultatu...ir nebejau... doh.gif reikejo dar eit ir irodyt ,kad tai yra s.......... mad.gif mad.gif
Atsakyti
isbandziau savo kailiu plaukeliu salinima lazeriu, buvau gal kokis 5 kartus dar vis ataugineja bet siek tiek retesi ir gal kiek sviesiasni. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(musca @ 2006 04 20, 17:26)
isbandziau savo kailiu plaukeliu salinima lazeriu, buvau gal kokis 5 kartus dar vis ataugineja bet siek tiek retesi ir gal kiek sviesiasni.  unsure.gif


Ir kiek tas visas malonumas atsiėjo? blush2.gif
Atsakyti